SportsPress - en to pl_PL translation catalogue (654 entries)

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
pl_PL: %s - Rekomendujemy ustawienie co najmniej 64MB. Zobacz: <a href="%s">Zwiększanie pamięci dla PHP</a>

en: %s SportsPress %s has lots of refinements we think you&#8217;ll love.
pl_PL: %s SportsPress %s ma wiele udoskonaleń, który według nas pokochasz&#8217;.

en: &mdash; None &mdash;
pl_PL: &mdash; Brak &mdash;

en: &mdash; Not set &mdash;
pl_PL: &mdash; Nieustawione &mdash;

en: &mdash; Remove &mdash;
pl_PL: &mdash; Usuń &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
pl_PL: &mdash; Wybierz &mdash;

en: (Auto)
pl_PL: (Automatycznie)

en: (no title)
pl_PL: (bez tytułu)

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
pl_PL: <code>%s</code>wersja <strong style="color:red">%s</strong> jest nieaktualna. Wersja systemu to %s

en: <strong>%s event</strong> published | <strong>%s events</strong> published
pl_PL[0]: <strong>%s wydarzenie</strong> opublikowane
pl_PL[1]: <strong>%s wydarzeń</strong> upublikowanych
pl_PL[2]: <strong>%s wydarzeń</strong> upublikowanych

en: <strong>%s event</strong> scheduled | <strong>%s events</strong> scheduled
pl_PL[0]: <strong>%s wydarzenie</strong> zaplanowane
pl_PL[1]: <strong>%s wydarzeń</strong> zaplanowanych
pl_PL[2]: <strong>%s wydarzeń</strong> zaplanowanych

en: <strong>%s</strong> until next event
pl_PL: <strong>%s</strong> do następnego wydarzenia

en: <strong>Your theme does not declare SportsPress support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a SportsPress theme :)
pl_PL: <strong>Twój motyw nie deklaruje wsparcia SportsPress</strong> &#8211; jeśli natrafisz na problemy prosimy o przeczytanie naszego poradnika integracji lub o wybranie motywu, który wspiera SportsPress :)

en: <strong>Your theme has bundled outdated copies of SportsPress template files</strong> &#8211; if you encounter functionality issues on the frontend this could the reason. Ensure you update or remove them (in general we recommend only bundling the template files you actually need to customize). See the system report for full details.
pl_PL: <strong>Twój szablon ma pakiet nieaktualnych plików SportsPress</strong> &#8211; Jeśli pojawią się problemy z funkcjonalnością to może być powodem. Niezwłocznie uaktualnij lub usuń te pliki (generalnie zalecamy używanie aktualnego pakietu plików szablonu aby wszystko pasowało). Zobacz pełny opis w raporcie systemu.

en: A calendar of events.
pl_PL: Kalendarz wydarzeń.

en: A clock that counts down to an upcoming event.
pl_PL: Zegar, który odlicza czas do nadchodzącego wydarzenia

en: A list of events.
pl_PL: Lista wydarzeń

en: Abbreviate team names
pl_PL: Skrócone nazwy zespołów

en: Abbreviation
pl_PL: Skrót

en: About SportsPress
pl_PL: O SportsPress

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
pl_PL: Akcja nieudana. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New Calendar
pl_PL: Dodaj nowy kalendarz

en: Add New Column
pl_PL: Dodaj nową kolumnę

en: Add New Event
pl_PL: Dodaj nowe wydarzenie

en: Add New League Table
pl_PL: Dodaj nową tabelę ligową

en: Add New Metric
pl_PL: Dodaj nowe dane zawodnika

en: Add New Outcome
pl_PL: Dodaj nowe zakończenie wydarzenia

en: Add New Performance
pl_PL: Dodaj nowe osiągnięcie

en: Add New Player
pl_PL: Dodaj nowego zawodnika

en: Add New Player List
pl_PL: Dodaj nową listę zawodników

en: Add New Result
pl_PL: Dodaj nowy wynik

en: Add New Staff
pl_PL: Dodaj nową osobę do sztabu szkoleniowego

en: Add New Statistic
pl_PL: Dodaj nowe statystyki

en: Add New Team
pl_PL: Dodaj nową drużynę

en: Add icon
pl_PL: Dodaj Ikonę

en: Add logo
pl_PL: Dodaj logo

en: Add photo
pl_PL: Dodaj zdjęcie

en: Add video
pl_PL: Dodaj film

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and get the Birthdays module for free.
pl_PL: Dodaj swoje [stars] na [link]wordpress.org[/link] i otrzymaj moduł Urodziny za darmo.

en: Address
pl_PL: Adres

en: Adjustments
pl_PL: Ustawienia

en: Afghanistan
pl_PL: Afganistan

en: Africa
pl_PL: Afryka

en: Algeria
pl_PL: Algieria

en: Align
pl_PL: Wyrównanie

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All done!
pl_PL: Zrobione!

en: Allow people to post comments on new articles
pl_PL: Pozwolić czytelnikom wpisywać komentarze do nowego artykułu

en: American Football
pl_PL: Amerykański Football

en: Andorra
pl_PL: Andora

en: Antigua and Barbuda
pl_PL: Antigua i Barbuda

en: Apple Calendar
pl_PL: Kalendarz Apple

en: Argentina
pl_PL: Argentyna

en: Article
pl_PL: Artykuł

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Asia
pl_PL: Azja

en: Attended
pl_PL: Uczęszczał

en: Australian Rules Football
pl_PL: Australijski Football

en: Author URL
pl_PL: URL autora

en: Auto
pl_PL: Automatycznie

en: Average
pl_PL: Średnie

en: Away
pl_PL: Na wyjeździe

en: Azerbaijan
pl_PL: Azerbejdżan

en: Background
pl_PL: Tło

en: Bahamas
pl_PL: Bahamy

en: Bahrain
pl_PL: Bahrajn

en: Bangladesh
pl_PL: Bangladesz

en: Baseball
pl_PL: Bejsbol

en: Basic Setup
pl_PL: Konfiguracja Podstawowa

en: Basketball
pl_PL: Koszykówka

en: Belarus
pl_PL: Białoruś

en: Belgium
pl_PL: Belgia

en: Birthdays
pl_PL: Urodziny

en: Birthdays Module
pl_PL: Moduł urodzin

en: Blocks
pl_PL: Bloki

en: Bolivia
pl_PL: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl_PL: Bośnia i Hercegowina

en: Branding
pl_PL: Nazwa własna w kokpicie

en: Brazil
pl_PL: Brazylia

en: British Virgin Islands
pl_PL: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Bulgaria
pl_PL: Bułgaria

en: Burma
pl_PL: Birma

en: Calendar
pl_PL: Kalendarz

en: Calendars
pl_PL: Kalendarze

en: Cambodia
pl_PL: Kambodża

en: Cameroon
pl_PL: Kamerun

en: Canada
pl_PL: Kanada

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cape Verde
pl_PL: Republika Zielonego Przylądka

en: Career Total
pl_PL: Cała Kariera

en: Center
pl_PL: Do środka

en: Central African Republic
pl_PL: Republika Południowej Afryki

en: Chad
pl_PL: Czad

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Changes saved.
pl_PL: Zmiany zostały zapisane.

en: Cheatin&#8217; huh?
pl_PL: Oszukujemy co?

en: China
pl_PL: Chiny

en: Choose a city in the same timezone as you.
pl_PL: Wybierz miasto w Twojej strefie czasowej.

en: Colombia
pl_PL: Kolumbia

en: Column
pl_PL: Kolumna

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Columns:
pl_PL: Kolumny:

en: Combined
pl_PL: Mieszane

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Comoros
pl_PL: Komory

en: Competition
pl_PL: Liga

en: Competitions
pl_PL: Rozgrywki

en: Competitive
pl_PL: Konkurencje

en: Condition
pl_PL: Kondycja

en: Configure
pl_PL: Konfiguracja

en: Constants
pl_PL: Stałe

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
pl_PL: Skopiuj ten link i wklej do wiadomości, strony lub do tekstowego dodatku na stronie

en: Costa Rica
pl_PL: Kostaryka

en: Countdown
pl_PL: Odliczanie

en: Counter-Strike: Global Offensive
pl_PL: Counter-Strike: Globalna Ofensywa

en: Credits
pl_PL: O Autorach

en: Cricket
pl_PL: Krykiet

en: Croatia
pl_PL: Chorwacja

en: Cuba
pl_PL: Kuba

en: Current Team
pl_PL: Obecna drużyna

en: Current Teams
pl_PL: Obecne drużyny

en: Current Theme
pl_PL: Obecny Motyw

en: Custom
pl_PL: Własny

en: Custom CSS
pl_PL: Dostosuj CSS

en: Custom:
pl_PL: Własny:

en: Cyprus
pl_PL: Cypr

en: Czech Republic
pl_PL: Czechy

en: Darts
pl_PL: Rzutki

en: Date
pl_PL: Data

en: Date Format
pl_PL: Format Daty

en: Date range:
pl_PL: Zakres daty:

en: Date/Time:
pl_PL: Data/Czas

en: Date:
pl_PL: Data:

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Default (%s)
pl_PL: Domyślnie (%s)

en: Default Timezone
pl_PL: Domyślna strefa czasowa

en: Default timezone is %s
pl_PL: Domyślna strefa czasowa to %s

en: Default timezone is %s - it should be UTC
pl_PL: Domyślna strefa czasowa to %s - powinna być UTC

en: Delete row
pl_PL: Usuń rząd

en: Delimiter
pl_PL: Separator

en: Democratic Republic of the Congo
pl_PL: Demokratyczna Republika Konga

en: Denmark
pl_PL: Dania

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Description
pl_PL: Opis

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Developers
pl_PL: Twórcy

en: Directories
pl_PL: Zespoły

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Display a gallery of players.
pl_PL: Pokaż galerię zawodników

en: Display a league table.
pl_PL: Wyświetl ligową tabelę.

en: Display a list of players.
pl_PL: Wyświetla liste zawodników.

en: Display a single staff member.
pl_PL: Wyświetl pojedynczo członków sztabu szkoleniowego.

en: Display calendar title
pl_PL: Wyświetl tytuł kalendarza

en: Display competition
pl_PL: Wyświetl rozgrywki

en: Display link to view all events
pl_PL: Pokaż link do wszystkich wydarzeń

en: Display link to view all players
pl_PL: Pokaż link do wszystkich zawodników

en: Display link to view full table
pl_PL: Pokaż link do całej tablei

en: Display logos
pl_PL: Pokaż loga

en: Display maps
pl_PL: Pokaż mapy

en: Display national flags
pl_PL: Pokaż flagę narodową

en: Display photos
pl_PL: Pokaż zdjęcia

en: Display player names on hover
pl_PL: Pokaż nazwiska zawodników po wskazaniu

en: Display season
pl_PL: Wyświetl sezon

en: Display venue
pl_PL: Wyświetl miejsca spotkań

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
pl_PL: Pokaż %s&#8211;%s z %s

en: Djibouti
pl_PL: Dżibuti

en: Docs
pl_PL: Dokumenty

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Dominica
pl_PL: Dominika

en: Dominican Republic
pl_PL: Dominikana

en: Drag the marker to the venue's location.
pl_PL: Przesuń znacznik do lokalizacji miejsca spotkania.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
pl_PL: BŁĄD: To nie jest prawidłowo wypełniony szablon.

en: East Timor
pl_PL: Timor Wschodni

en: Ecuador
pl_PL: Ekwador

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Calendar
pl_PL: Edytuj kalendarz

en: Edit Column
pl_PL: Edytuj kolumnę

en: Edit Competition
pl_PL: Edytuj Ligę

en: Edit Event
pl_PL: Edytuj wydarzenie

en: Edit Job
pl_PL: Edytuj pracę / funkcję

en: Edit League Table
pl_PL: Edytuj tabelę ligową

en: Edit Metric
pl_PL: Edytuj dane zawodnika

en: Edit Outcome
pl_PL: Edytuj zakończenie wydarzenia

en: Edit Performance
pl_PL: Edytuj osiągnięcie

en: Edit Player
pl_PL: Edytuj zawodnika

en: Edit Player List
pl_PL: Edytuj listę zawodników

en: Edit Position
pl_PL: Edytuj pozycję

en: Edit Result
pl_PL: Edytuj wynik

en: Edit Results
pl_PL: Edytuj Wyniki

en: Edit Season
pl_PL: Edytuj sezon

en: Edit Staff
pl_PL: Edytuj osobę ze sztabu szkoleniowego

en: Edit Statistic
pl_PL: Edytuj statystyki

en: Edit Team
pl_PL: Edytuj drużynę

en: Edit Venue
pl_PL: Edytuj miejsce spotkania

en: Egypt
pl_PL: Egipt

en: El Salvador
pl_PL: Salwador

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: England
pl_PL: Anglia

en: Environment
pl_PL: Środowisko

en: Equal %s
pl_PL: Równe %s

en: Equation
pl_PL: Bilans

en: Equatorial Guinea
pl_PL: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl_PL: Erytrea

en: Esports
pl_PL: E-sport

en: Ethiopia
pl_PL: Etiopia

en: Europe
pl_PL: Europa

en: Event
pl_PL: Wydarzenie

en: Event Blocks
pl_PL: Bloki Wydarzeń

en: Event Calendar
pl_PL: Kalendarz Wydarzeń

en: Event List
pl_PL: Lista Wydarzeń

en: Event Manager
pl_PL: Zarządzaj wydarzeniami

en: Event Options
pl_PL: Opcje wydarzenia

en: Event Outcomes
pl_PL: Wyniki wydarzeń

en: Event Results
pl_PL: Wyniki wydarzeń

en: Events
pl_PL: Wydarzenia

en: Events need to be defined with columns in a specific order (3+ columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
pl_PL: Wydarzenia powinny być zdefiniowane w kolumnach o specjalnym porządku (3+ kolumny). <a href"%s">Kliknij aby pobrać przykład</a>

en: Feeds
pl_PL: Źródła

en: Fiji
pl_PL: Fidżi

en: Finland
pl_PL: Finlandia

en: Floorball
pl_PL: Unihokej

en: France
pl_PL: Francja

en: Free
pl_PL: Za darmo

en: Friendly
pl_PL: Towarzyski

en: Frontend Styles
pl_PL: Style witryny

en: Full Time
pl_PL: Pełny Czas bez dogrywki

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General Options
pl_PL: Ustawienia główne

en: Georgia
pl_PL: Gruzja

en: Germany
pl_PL: Niemcy

en: Get SportsPress Pro to get access to all modules. You can upgrade any time without losing any of your data.
pl_PL: Przejdź na SportsPress Pro by otrzymać dostęp do wszystkich modułów. Możesz uaktualnić kiedy chcesz bez utraty jakichkolwiek danych.

en: Get Started
pl_PL: Zaczynamy

en: Get System Report
pl_PL: Pobierz raport systemu

en: Getting Started
pl_PL: Rozpoczynamy

en: Go to SportsPress Settings
pl_PL: Przejdź do ustawień SportsPress

en: Google Maps
pl_PL: Mapy Google

en: Greece
pl_PL: Grecja

en: Grouping
pl_PL: Grupowanie

en: Guatemala
pl_PL: Gwatemala

en: Guinea
pl_PL: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl_PL: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl_PL: Gujana

en: Handball
pl_PL: Piłka Ręczna

en: Header Offset
pl_PL: Ustawienia nagłówka

en: Heading
pl_PL: Nagłówek

en: Hi there! Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
pl_PL: Witaj! Wybierz plik .csv do wysłania, a następnie kliknij przycisk "Prześlij plik i importuj".

en: Hide this notice
pl_PL: Schowaj tę wiadomość

en: Highlight
pl_PL: Podświetlanie

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Home URL
pl_PL: Adres URL WordPressa

en: Hong Kong
pl_PL: Hongkong

en: Hungary
pl_PL: Węgry

en: Hybrid
pl_PL: Hybryda

en: Ice Hockey
pl_PL: Hekej

en: Iceland
pl_PL: Islandia

en: Icon
pl_PL: Ikona

en: Icons
pl_PL: Ikony

en: Import <strong>events</strong> from a csv file.
pl_PL: Importuj <strong>wydarzenia</strong> z pliku csv.

en: Import <strong>players</strong> from a csv file.
pl_PL: Import <strong>zawodników</strong> z pliku CSV.

en: Import <strong>staff</strong> from a csv file.
pl_PL: Importuj <strong>sztab szkoleniowy</strong> z pliku csv.

en: Import <strong>teams</strong> from a csv file.
pl_PL: Import <strong>drużyn</strong> z pliku CSV.

en: Import Events
pl_PL: Importuj wydarzenia

en: Import Players
pl_PL: Import zawodników

en: Import Staff
pl_PL: Importuj sztab szkoleniowy

en: Import Teams
pl_PL: Import drużyn

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> events and skipped <strong>%s</strong>.
pl_PL: Import zakończony - zaimportowano <strong>%s</strong> wydarzeń oraz <strong>%s</strong> pominięto.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> players and skipped <strong>%s</strong>.
pl_PL: Import zakończony - zaimportowano <strong>%s</strong> zawodników, pominięto <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> staff and skipped <strong>%s</strong>.
pl_PL: Import zakończony - zaimportowano <strong>%s</strong> sztabu szkoleniowego oraz pominięto <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> teams and skipped <strong>%s</strong>.
pl_PL: Import zakończony - zaimportowano <strong>%s</strong> drużyn, pominięto <strong>%s</strong>.

en: India
pl_PL: Indie

en: Indonesia
pl_PL: Indonezja

en: Insert %s
pl_PL: Wstaw %s

en: Insert into %s
pl_PL: Wstaw do %s

en: Insert row after
pl_PL: Wstaw rząd po

en: Install Now
pl_PL: Instaluj teraz

en: Install demo content
pl_PL: Zainstaluj zawartość demo

en: Installed Plugins
pl_PL: Zainstalowane wtyczki

en: Iraq
pl_PL: Irak

en: Ireland
pl_PL: Irlandia

en: Israel
pl_PL: Izrael

en: Italy
pl_PL: Włochy

en: Ivory Coast
pl_PL: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Jamaica
pl_PL: Jamajka

en: Japan
pl_PL: Japonia

en: Job
pl_PL: Praca / Funkcja

en: Jobs
pl_PL: Prace / Funkcje

en: Jordan
pl_PL: Jordania

en: Kazakhstan
pl_PL: Kazachstan

en: Kenya
pl_PL: Kenia

en: Key
pl_PL: Klucz

en: Kuwait
pl_PL: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl_PL: Kirgistan

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Last 10
pl_PL: Ostatnich 10

en: Last 5
pl_PL: Ostatnich 5

en: Latitude
pl_PL: Szerokość

en: Latvia
pl_PL: Łotwa

en: Layout
pl_PL: Układ

en: League Manager
pl_PL: Zarządzaj ligą

en: League Menu
pl_PL: Menu Ligi

en: League Table
pl_PL: Tabela ligowa

en: League Tables
pl_PL: Tabele ligowe

en: Learn More
pl_PL: Naucz się więcej

en: Least %s
pl_PL: Najmniej %s

en: Lebanon
pl_PL: Liban

en: Left
pl_PL: Do lewej

en: Libya
pl_PL: Libia

en: Link events
pl_PL: Linkuj wydarzenia

en: Link players
pl_PL: Linkuj zawodników

en: Link staff
pl_PL: Linkuj sztab szkoleniowy

en: Link teams
pl_PL: Linkuj drużyny

en: Link venues
pl_PL: Linkuj miejsce spotkań

en: List
pl_PL: Lista

en: Lithuania
pl_PL: Litwa

en: Live countdowns
pl_PL: Odliczanie do wydarzenia

en: Logos
pl_PL: Loga

en: Longitude
pl_PL: Długość

en: Love SportsPress? Help spread the word by rating us 5★ on WordPress.org
pl_PL: Uwielbiasz SportsPress? Pomóż upowszechnić dając 5★ na WordPress.org

en: Luxembourg
pl_PL: Luksemburg

en: M j, Y @ G:i
pl_PL: j M Y \o H:i

en: Madagascar
pl_PL: Madagaskar

en: Malaysia
pl_PL: Malezja

en: Maldives
pl_PL: Malediwy

en: Manual
pl_PL: Instrukcja

en: Marshall Islands
pl_PL: Wyspy Marshalla

en: Mauritania
pl_PL: Mauretania

en: Metric
pl_PL: Metryka

en: Metrics
pl_PL: Metryki

en: Mexico
pl_PL: Meksyk

en: Micronesia
pl_PL: Mikronezja

en: Minutes
pl_PL: Minuty

en: Mode
pl_PL: Tryb

en: Modules
pl_PL: Moduły

en: Moldova
pl_PL: Mołdawia

en: Monaco
pl_PL: Monako

en: Montenegro
pl_PL: Czarnogóra

en: Morocco
pl_PL: Maroko

en: Most %s
pl_PL: Najwięcej %s

en: Mozambique
pl_PL: Mozambik

en: Multisite
pl_PL: Wielostrona

en: Name
pl_PL: Podpis

en: Nationality
pl_PL: Narodowość

en: Need a Better Theme?
pl_PL: Potrzebujesz lepszy motyw?

en: Netherlands
pl_PL: Holandia

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Zealand
pl_PL: Nowa Zelandia

en: Next
pl_PL: Dalej

en: Next Steps
pl_PL: Następne kroki

en: Nicaragua
pl_PL: Nikaragua

en: No
pl_PL: Nie

en: No overrides present in theme.
pl_PL: Nie wykryto nadpisywania w szablonie.

en: No results found.
pl_PL: Brak wyników wyszukiwania.

en: None
pl_PL: Brak

en: North America
pl_PL: Ameryka Północna

en: North Korea
pl_PL: Północna Korea

en: Northern Ireland
pl_PL: Irlandia Północna

en: Norway
pl_PL: Norwegia

en: Now
pl_PL: Teraz

en: Number of events to show:
pl_PL: Ilość wyświetlanych wydarzeń:

en: Number of players to show:
pl_PL: Ilość wyświetlanych zawodników:

en: Number of teams to show:
pl_PL: Ilość wyświetlanych drużyn:

en: Offer premium news & highlights from leading globals sports. SportsPress TV will keep your visitors entertained for hours.
pl_PL: Oferujemy wiadomości  i nagłówki premium z wiodących globalnych sportów. SportsPress TV będzie zapewniał rozrywkę dla Waszych gości na wiele godzin.

en: Open link in a new window/tab
pl_PL: Otwórz link w nowym oknie/zakładce

en: Operators
pl_PL: Operatorzy

en: Other
pl_PL: Inne

en: Outcome
pl_PL: Wynik

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: PHP Post Max Size
pl_PL: Maksymalny rozmiar PHP Post

en: PHP Time Limit
pl_PL: Limit czasu PHP

en: PHP Version
pl_PL: Wersja PHP

en: Padding
pl_PL: Wypełnienie

en: Paginate
pl_PL: Numeruj

en: Pagination
pl_PL: Numeracja

en: Palestine
pl_PL: Palestyna

en: Papua New Guinea
pl_PL: Papua-Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl_PL: Paragwaj

en: Parent
pl_PL: Rodzic

en: Parent:
pl_PL: Rodzic:

en: Past Teams
pl_PL: Poprzednie drużyny

en: Performance
pl_PL: Osiągnięcia

en: Performance:
pl_PL: Osiągnięcia:

en: Philippines
pl_PL: Filipiny

en: Photo
pl_PL: Zdjęcie

en: Played
pl_PL: Rozegrano

en: Player
pl_PL: Zawodnik

en: Player Gallery
pl_PL: Galeria Zawodników

en: Player List
pl_PL: Lista zawodników

en: Player Lists
pl_PL: Listy zawodników

en: Player Metrics
pl_PL: Metryki zawodnika

en: Player Options
pl_PL: Opcje zawodnika

en: Player Performance
pl_PL: Osiągnięcia zawodnika

en: Player Statistics
pl_PL: Statystyki zawodnika

en: Player vs player
pl_PL: Gracz vs gracz

en: Players
pl_PL: Zawodnicy

en: Players need to be defined with columns in a specific order (7 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
pl_PL: Gracze muszą muszą mieć okreslone kolumny w określonej kolejności (7 kolumn). <a href="%s"> Kliknij tutaj, aby pobrać przykład </ a>.

en: Please include this information when requesting support:
pl_PL: Proszę podaj te informacje przy prośbie o wsparcie:

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: Poland
pl_PL: Polska

en: Portugal
pl_PL: Portugalia

en: Pos
pl_PL: Pozycja

en: Position
pl_PL: Położenie

en: Positions
pl_PL: Pozycje

en: Post Review
pl_PL: Opublikuj Recenzje

en: Premium Support
pl_PL: Wsparcie pramium

en: Presets
pl_PL: Ustawienia

en: Preview
pl_PL: Podejrzyj

en: Preview %s
pl_PL: Podgląd „%s”

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Primary
pl_PL: Główny

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Published
pl_PL: Opublikowano

en: Qatar
pl_PL: Katar

en: Rank
pl_PL: Ranga

en: Recap
pl_PL: Podsumowanie

en: Remove icon
pl_PL: Usuń Ikonę

en: Remove logo
pl_PL: Usuń logo

en: Remove photo
pl_PL: Usuń zdjęcie

en: Remove video
pl_PL: Usuń film

en: Republic of the Congo
pl_PL: Kongo

en: Responsive
pl_PL: Dynamicznie

en: Result
pl_PL: Wynik

en: Results
pl_PL: Wyniki

en: Results Only
pl_PL: Tylko Wyniki

en: Review on WP.org
pl_PL: Recenzja na WP.org

en: Right
pl_PL: Do prawej

en: Romania
pl_PL: Rumunia

en: Rounding
pl_PL: Zaokrąglanie

en: Rugby League
pl_PL: Liga Rugby

en: Russia
pl_PL: Rosja

en: SOAP Client
pl_PL: Klient SOAP

en: SP Configuration
pl_PL: Konfiguracja SP

en: SP Post Types
pl_PL: Typy postów SP

en: SP Taxonomies
pl_PL: Taksonomia SP

en: SP Version
pl_PL: Wersja SP

en: SUHOSIN Installed
pl_PL: Zainstalowano SUHOSIN

en: Saint Kitts and Nevis
pl_PL: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl_PL: Saint Vincent i Grenadyny

en: Sao Tome and Principe
pl_PL: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Satellite
pl_PL: Satelita

en: Saudi Arabia
pl_PL: Arabia Saudyjska

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz Zmiany

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowano

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>.
pl_PL: Planowane na: <b>%1$s</b>.

en: Scotland
pl_PL: Szkocja

en: Scripts
pl_PL: Skrypty

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Season
pl_PL: Sezon

en: Seasons
pl_PL: Sezony

en: Select %s
pl_PL: Wybierz %s

en: Select %s:
pl_PL: Wybierz %s:

en: Select All
pl_PL: Wybierz wszystko

en: Select Icon
pl_PL: Wybierz Ikonę

en: Select Logo
pl_PL: Zaznacz logo

en: Select Photo
pl_PL: Zaznacz zdjęcie

en: Select your timezone and sport to get started.
pl_PL: Wybierz swoją strefę czasową i sport by zacząć.

en: Select...
pl_PL: Wybierz...

en: Separate
pl_PL: Oddzielnie

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane.

en: Seychelles
pl_PL: Seszele

en: Shortcode
pl_PL: Krótki link

en: Shortcode menu
pl_PL: Menu krótkich linków

en: Shortcodes
pl_PL: Krótki link

en: Show all
pl_PL: Pokaż wszystko

en: Show all competitions
pl_PL: Pokaż wszystkie rozgrywki

en: Show all positions
pl_PL: Pokaż wszystkie pozycje

en: Show all seasons
pl_PL: Pokaż wszystkie sezony

en: Show all teams
pl_PL: Pokaż wszystkie drużyny

en: Singapore
pl_PL: Singapur

en: Site URL
pl_PL: Adres URL witryny

en: Slovakia
pl_PL: Słowacja

en: Slovenia
pl_PL: Słowenia

en: Soccer (Association Football)
pl_PL: Piłka nożna (Związek piłki nożnej)

en: Solomon Islands
pl_PL: Wyspy Salomona

en: Some presets have been submitted by our helpful and generous users. Want to see your name? <a href="%s">Add a Sport Preset</a>.
pl_PL: Niektóre ustawienia zostały zatwierdzone przez naszych pomocnych i hojnych użytkowników. Chcesz zobaczyć swoje imię? <a href="%s"> Dodaj Sport Ustawienie </a>.

en: Sorry, there has been an error.
pl_PL: Przepraszamy wystąpił bład.

en: Sort Order
pl_PL: Sortuj według

en: Sort Order:
pl_PL: Kolejność:

en: Sort by
pl_PL: Porządkuj wg

en: Sort by:
pl_PL: Porządkuj wg:

en: Sortable
pl_PL: Sortować

en: South Africa
pl_PL: Republika Południowej Afryki

en: South America
pl_PL: Ameryka Południowa

en: South Korea
pl_PL: Południowa Korea

en: South Sudan
pl_PL: Sudan Południowy

en: Spain
pl_PL: Hiszpania

en: Sponsors
pl_PL: Sponsorzy

en: Sports
pl_PL: Dyscypliny Sportowe

en: SportsPress Events (CSV)
pl_PL: Wydarzenia SportsPress (CSV)

en: SportsPress Players (CSV)
pl_PL: SportsPress Zawodnicy (CSV)

en: SportsPress Shortcodes
pl_PL: Krótkie linki SportsPress

en: SportsPress Staff (CSV)
pl_PL: Sztab szkoleniowy SportsPress (CSV)

en: SportsPress Teams (CSV)
pl_PL: SportsPress Drużyny (CSV)

en: SportsPress has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate SportsPress</a>.
pl_PL: SportsPress został przetłumaczony na kilka innych języków, dzięki naszej ekipie tłumaczącej. Chcesz zobaczyć swoje nazwisko? <a href="%s">Przetłumacz SportsPress</a>.

en: SportsPress is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to SportsPress</a>.
pl_PL: SportsPress jest rozwijany i utrzymywany przez zespół pasjonatów na całym świecie i wspierany przez niesamowitą  społeczność programistów. Chcesz zobaczyć swoje nazwisko?<a href="%s">Współpracuj SportsPress</a>.

en: Staff
pl_PL: Sztab szkoleniowy

en: Staff Options
pl_PL: Opcje sztabu szkoleniowego

en: Staff need to be defined with columns in a specific order (6 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
pl_PL: Sztab Szkoleniowy musi mieć określone kolumny w określonej kolejności (6 kolumn). <a href="%s">Kliknij tutaj, aby pobrać przykład</a>.

en: Started
pl_PL: Rozpoczęto

en: Starting Lineup
pl_PL: Skład meczowy

en: Statistic
pl_PL: Statystyka

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Status
pl_PL: Stan

en: Status:
pl_PL: Stan:

en: Streak
pl_PL: Okres

en: Styles and Scripts
pl_PL: Style i skrypty

en: Substitute
pl_PL: Zmiennik

en: Substituted
pl_PL: Zmieniony

en: Substitutes
pl_PL: Zmiennicy

en: Success!
pl_PL: Sukces!

en: Suriname
pl_PL: Surinam

en: Swaziland
pl_PL: Suazi

en: Sweden
pl_PL: Szwecja

en: Switzerland
pl_PL: Szwajcaria

en: System Status
pl_PL: Status Systemu

en: Table Columns
pl_PL: Kolumny tabeli

en: Table Tennis
pl_PL: Tenis Stołowy

en: Tables
pl_PL: Tabele

en: Tahiti
pl_PL: Taiti

en: Taiwan
pl_PL: Tajwan

en: Tajikistan
pl_PL: Tadżykistan

en: Team
pl_PL: Drużyna

en: Team Colors
pl_PL: Kolory Drużyny

en: Team Manager
pl_PL: Zarządzaj drużyną

en: Team Options
pl_PL: Opcje drużyn

en: Team vs team
pl_PL: Drużyna vs drużyna

en: Teams
pl_PL: Drużyny

en: Teams need to be defined with columns in a specific order (3 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
pl_PL: Drużyny muszą muszą mieć okreslone kolumny w określonej kolejności (3 kolumny). <a href="%s"> Kliknij tutaj, aby pobrać przykład </ a>.

en: Template Overrides
pl_PL: Nadpisywanie w szablonach

en: Templates
pl_PL: Szablony

en: Tennis
pl_PL: Tenis

en: Terrain
pl_PL: Teren

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Thailand
pl_PL: Tajlandia

en: Thank you for updating to the latest version!
pl_PL: Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!

en: Thanks for installing!
pl_PL: Dzięki za instalację!

en: Thanks, all done!
pl_PL: Dzięki, wszystko zrobione!

en: The CSV is invalid.
pl_PL: Plik CSV jest błędny.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
pl_PL: Opis zwykle nie jest eksponowany, jednak niektóre motywy mogą go wyświetlać.

en: The following options affect how words are displayed on the frontend.
pl_PL: Poniższe opcje wpływają na to w jaki sposób treść jest wyświetlana

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: Theme Integration Guide
pl_PL: Poradnik integracji motywu

en: Theme Name
pl_PL: Nazwa szablonu

en: Theme Version
pl_PL: Wersja szablonu

en: These settings control the permalinks used for SportsPress. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
pl_PL: Są to ustawienia linków permanentnych używanych w SportsPress. Te ustawiania można zatwierdzić tylko gdy <strong>nie są użyte powyższe, "domyślne" linki permanentne</strong>

en: This week
pl_PL: W tym tygodniu

en: This will enable a script allowing the countdowns to be animated.
pl_PL: To zezwala na skrypt umożliwiający animację odliczania do wydarzenia.

en: This will enable a shortcode menu to be displayed in the visual editor.
pl_PL: To pozwala aby menu krótkich linków wyświetlało się w edytorze wizualnym

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time Only
pl_PL: Tylko Czas

en: Time/Results
pl_PL: Czas/Wyniki

en: Time/Results Format
pl_PL: Formatuj Czas/Wyniki

en: Timezone
pl_PL: Strefa czasowa

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title Format
pl_PL: Format Tytułu

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Total
pl_PL: Suma

en: Tournaments
pl_PL: Turnieje

en: Translators
pl_PL: Tłumacze

en: Trinidad and Tobago
pl_PL: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
pl_PL: Tunezja

en: Turkey
pl_PL: Turcja

en: Twitter Module
pl_PL: Moduł Twitter'a

en: URL
pl_PL: Adres URL

en: Ukraine
pl_PL: Ukraina

en: United Arab Emirates
pl_PL: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl_PL: Wielka Brytania

en: United States
pl_PL: Stany Zjednoczone

en: Update
pl_PL: Zaktualizuj

en: Upgrade
pl_PL: Uaktualnienie

en: Upgrade Now
pl_PL: Uaktualnij teraz

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Uaktualnij do Pro

en: Uploaded to this %s
pl_PL: Wgrane do %s

en: Uruguay
pl_PL: Urugwaj

en: Used for events.
pl_PL: Użyto w wydarzeniach

en: Used for league tables.
pl_PL: Użyto w tabeli ligowej

en: Used for player lists.
pl_PL: Użyto w liście zawodników

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: Values
pl_PL: Wartości

en: Variable
pl_PL: Zmienna

en: Variables
pl_PL: Zmienne

en: Vatican City
pl_PL: Watykan

en: Venezuela
pl_PL: Wenezuela

en: Venue
pl_PL: Miejsce spotkania

en: Venues
pl_PL: Miejsca spotkań

en: Version %s
pl_PL: Wersja %s

en: Video
pl_PL: Filmy

en: Videos
pl_PL: Filmy

en: Vietnam
pl_PL: Wietnam

en: View
pl_PL: Zobacz

en: View %s
pl_PL: Zobacz %s

en: View All
pl_PL: Zobacz wszystkie

en: View Calendar
pl_PL: Zobacz kalendarz

en: View Event
pl_PL: Zobacz wydarzenie

en: View Events
pl_PL: Zobacz wydarzenia

en: View League Table
pl_PL: Zobacz tabelę ligową

en: View Player
pl_PL: Zobacz zawodnika

en: View Player List
pl_PL: Zobacz listę zawodników

en: View Players
pl_PL: Zobacz zawodników

en: View Staff
pl_PL: Zobacz sztab szkoleniowy

en: View Team
pl_PL: Zobacz drużynę

en: View Teams
pl_PL: Zobacz drużyny

en: View all events
pl_PL: Zobacz wszystkie wydarzenia

en: View all players
pl_PL: Zobacz wszystkich zawodników

en: View full table
pl_PL: Zobacz całą tabelę

en: Visit Site
pl_PL: Przejdź do strony

en: Visit plugin homepage
pl_PL: Odwiedź stronę domową wtyczki

en: Volleyball
pl_PL: Siatkówka

en: WP Debug Mode
pl_PL: Tryb debugowania WP

en: WP Language
pl_PL: Język WP

en: WP Max Upload Size
pl_PL: Maksymalny rozmiar uploadu WP

en: WP Memory Limit
pl_PL: Limit pamięci WP

en: WP Multisite Enabled
pl_PL: Ustawienia WP multisite włączone

en: WP Version
pl_PL: Wersja WP

en: Wales
pl_PL: Walia

en: Water Polo
pl_PL: Piłka Wodna

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
pl_PL: Zmontowaliśmy kilka linków na dobry początek:

en: Web Server Info
pl_PL: Informacje serwera

en: Welcome to SportsPress
pl_PL: Witamy w SportsPress

en: Welcome to SportsPress %s
pl_PL: Witamy w SportsPress %s

en: Western Sahara
pl_PL: Sahara Zachodnia

en: What is SportsPress?
pl_PL: Co to jest SportsPress?

en: What's new:
pl_PL: Co nowego:

en: Yemen
pl_PL: Jemen

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
pl_PL: Twój serwer nie ma włączonych funkcji fsockopen ani cURL - PayPal IPN i inne skrypty, które komunikują się z innymi serwerami nie będą działać. Skontaktuj się ze swoim dostawcą serwera.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
pl_PL: Twój serwer nie ma włączonej obsługi <a href="%s">SOAP</a> - niektóre bramki płatności, które używają SOAP mogą nie działać poprawnie.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
pl_PL: Twój serwer ma włączony cURL, fsockopen jest wyłączony.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
pl_PL: Twój serwer ma włączone fsockopen i cURL.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
pl_PL: Twój serwer ma włączone fsockopen, cURL jest wyłączony.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
pl_PL: Twój serwer ma włączoną obsługę SOAP

en: Your settings have been saved.
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane.

en: against
pl_PL: przeciwko

en: by
pl_PL: przez

en: days
pl_PL: dni

en: events
pl_PL: wydarzenia

[ctx: example]
en: Fixtures & Results
pl_PL: Spotkania & Wyniki

[ctx: example]
en: Player Ranking
pl_PL: Ranking Zawodników

[ctx: example]
en: Primary League
pl_PL: Liga Główna

[ctx: example]
en: Roster
pl_PL: Skład

[ctx: example]
en: Secondary League
pl_PL: Liga Dodatkowa

[ctx: example]
en: This is an example %1$s. As a new SportsPress user, you should go to <a href=\"%3$s\">your dashboard</a> to delete this %1$s and create new %2$s for your content. Have fun!
pl_PL: To jest przykład %1$s. Jako nowy użytkownik SportsPress, powinieneś udać się do <a href=\"%3$s\">Twojego kokpitu</a> by usunąć to %1$s i utworzyć nowy %2$s. Baw się dobrze !

en: for
pl_PL: dla

en: hrs
pl_PL: godziny

en: is available
pl_PL: dostępny

en: mins
pl_PL: minuty

[ctx: mode setting description]
en: Who competes in events?
pl_PL: Kto rywalizuje w zawodach?

en: players
pl_PL: zawodnicy

en: secs
pl_PL: sekundy

en: teams
pl_PL: drużyny

en: version
pl_PL: wersja
