SportsPress - en to bg_BG translation catalogue (577 entries)

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
bg_BG: %s - Препоръчваме използването на поне 64MB. Вижте: <a href="%s">Увеличаване на паметта в PHP</a>

en: %s SportsPress %s has lots of refinements we think you&#8217;ll love.
bg_BG: %s SportsPress %s включва много подобрения, които ще харесате.

en: &mdash; None &mdash;
bg_BG: &mdash; Избери &mdash;

en: &mdash; Remove &mdash;
bg_BG: &mdash; Премахни &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
bg_BG: &mdash; Избор &mdash;

en: (Auto)
bg_BG: (Автоматично)

en: (no title)
bg_BG: (без заглавие)

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
bg_BG: <code>%s</code> версия <strong style="color:red">%s</strong> не е актуална. Версията на ядрото е %s

en: <strong>%s event</strong> published | <strong>%s events</strong> published
bg_BG[0]: <strong>%s събитие</strong> публикувано
bg_BG[1]: <strong>%s събития</strong> публикувани

en: <strong>%s event</strong> scheduled | <strong>%s events</strong> scheduled
bg_BG[0]: <strong>%s събитие</strong> планирано
bg_BG[1]: <strong>%s събития</strong> планирани

en: <strong>%s</strong> until next event
bg_BG: <strong>%s</strong> до следващото събитие

en: <strong>Your theme does not declare SportsPress support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a SportsPress theme :)
bg_BG: <strong>Вашата текуща тема не е заявила че поддържа SportsPress</strong> &#8211; ако имате проблем с визуализацията на продукти, моля прочетете нашите напътствия за интеграция или си изберете подходяща SportsPress тема :)

en: <strong>Your theme has bundled outdated copies of SportsPress template files</strong> &#8211; if you encounter functionality issues on the frontend this could the reason. Ensure you update or remove them (in general we recommend only bundling the template files you actually need to customize). See the system report for full details.
bg_BG: <strong>Вашата тема е окомплектована с неактуални шаблонни файлове от SportsPress </strong> &#8211; това може да причини нефункциониращи части на потребителския интерфейс. Уверете се, че сте обновили шаблоните, ако това не е възможно ги премахнете (по принцип препоръчваме комплектоването на шаблони които наистина се нуждаят от персонализация). Вижте системния доклад за повече информация.

en: A calendar of events.
bg_BG: Календар със събития.

en: A clock that counts down to an upcoming event.
bg_BG: Часовник, който отброява предстоящо събитие.

en: A list of events.
bg_BG: Списък със събития.

en: Abbreviation
bg_BG: Абревиатура

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
bg_BG: Действието беше неуспешно. Моля опитайте отново.

en: Add New
bg_BG: Добави Нов

en: Add New Calendar
bg_BG: Добави Нов Календар

en: Add New Column
bg_BG: Добави Нова Колона

en: Add New Event
bg_BG: Добави Ново Събитие

en: Add New League Table
bg_BG: Добави Нова Таблица на Лига

en: Add New Metric
bg_BG: Добави Нова Характеристика

en: Add New Outcome
bg_BG: Добави Нов Изход

en: Add New Performance
bg_BG: Добави ново изпълнение

en: Add New Player
bg_BG: Добави Нов Играч

en: Add New Player List
bg_BG: Добави Нов Списък с Играчи

en: Add New Result
bg_BG: Добави Нов Резултат

en: Add New Staff
bg_BG: Добави Нов Персонал

en: Add New Statistic
bg_BG: Добави Нова Статистика

en: Add New Team
bg_BG: Добави Нов Отбор

en: Add logo
bg_BG: Добави лого

en: Add photo
bg_BG: Добави снимка

en: Add video
bg_BG: Добави видео

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Adjustments
bg_BG: Нагласяване

en: Afghanistan
bg_BG: Афганистан

en: Africa
bg_BG: Африка

en: Albania
bg_BG: Албания

en: Algeria
bg_BG: Алжир

en: Align
bg_BG: Подравняване

en: All
bg_BG: Всички

en: All done!
bg_BG: Всичко приключи успешно!

en: Andorra
bg_BG: Андора

en: Angola
bg_BG: Ангола

en: Antigua and Barbuda
bg_BG: Антигуа и Барбуда

en: Argentina
bg_BG: Аржентина

en: Armenia
bg_BG: Армения

en: Article
bg_BG: Статия

en: Ascending
bg_BG: Нарастващ

en: Asia
bg_BG: Азия

en: Attended
bg_BG: Присъствал

en: Australia
bg_BG: Австралия

en: Austria
bg_BG: Австрия

en: Author URL
bg_BG: URL адрес на автора

en: Auto
bg_BG: Автоматично

en: Average
bg_BG: Средно

en: Azerbaijan
bg_BG: Азербайджан

en: Background
bg_BG: Фон

en: Bahamas
bg_BG: Бахами

en: Bahrain
bg_BG: Бахрейн

en: Bangladesh
bg_BG: Бангладеш

en: Barbados
bg_BG: Барбадос

en: Belarus
bg_BG: Беларус

en: Belgium
bg_BG: Белгия

en: Belize
bg_BG: Белиз

en: Benin
bg_BG: Бенин

en: Bhutan
bg_BG: Бутан

en: Blocks
bg_BG: Блокове

en: Bolivia
bg_BG: Боливия

en: Bosnia and Herzegovina
bg_BG: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg_BG: Ботсуана

en: Brazil
bg_BG: Бразилия

en: Brunei
bg_BG: Бруней Дарусалам

en: Bulgaria
bg_BG: България

en: Burkina Faso
bg_BG: Буркина Фасо

en: Burma
bg_BG: Бурма

en: Burundi
bg_BG: Бурунди

en: Calendar
bg_BG: Календар

en: Calendars
bg_BG: Календари

en: Cambodia
bg_BG: Камбоджа

en: Cameroon
bg_BG: Камерун

en: Canada
bg_BG: Канада

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Cape Verde
bg_BG: Кабо Верде

en: Center
bg_BG: Център

en: Central African Republic
bg_BG: Централноафриканска Република

en: Chad
bg_BG: Чад

en: Changes saved.
bg_BG: Промените са записани.

en: Cheatin&#8217; huh?
bg_BG: Правиме се на луди, а?

en: Chile
bg_BG: Чили

en: China
bg_BG: Китай

en: Colombia
bg_BG: Колумбия

en: Column
bg_BG: Колона

en: Columns
bg_BG: Колони

en: Columns:
bg_BG: Колони:

en: Comoros
bg_BG: Комори

en: Configure
bg_BG: Настройки

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
bg_BG: Копирай този код и го вмъкни в твоята публикация, страница или съдържание на текстова джаджа.

en: Costa Rica
bg_BG: Коста Рика

en: Countdown
bg_BG: Отброяване

en: Croatia
bg_BG: Хърватска

en: Cuba
bg_BG: Куба

en: Current Team
bg_BG: Текущ Отбор

en: Current Teams
bg_BG: Текущи Отбори

en: Custom
bg_BG: Собствено

en: Custom CSS
bg_BG: Собствен CSS

en: Custom:
bg_BG: Друг:

en: Cyprus
bg_BG: Кипър

en: Czech Republic
bg_BG: Чешка република

en: Date
bg_BG: Дата

en: Date/Time:
bg_BG: Дата/Час

en: Date:
bg_BG: Дата:

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default Timezone
bg_BG: Часова зона по подразбиране

en: Default timezone is %s
bg_BG: Часова зона по подразбиране %s

en: Default timezone is %s - it should be UTC
bg_BG: Часова зона по подразбиране %s - трябва да бъде по UTC

en: Delimiter
bg_BG: Разделител

en: Democratic Republic of the Congo
bg_BG: Демократична република Конго

en: Denmark
bg_BG: Дания

en: Descending
bg_BG: Намаляващ

en: Description
bg_BG: Описание

en: Details
bg_BG: Подробности

en: Disable
bg_BG: Изключване

en: Display a gallery of players.
bg_BG: Покажи галерия на играчи

en: Display a league table.
bg_BG: Покажи таблица на лигата.

en: Display a list of players.
bg_BG: Покажи списък с играчи.

en: Display link to view all events
bg_BG: Покажи връзка за преглед на всички събития

en: Display link to view all players
bg_BG: Покажи връзка за преглед на всички играчи

en: Display link to view full table
bg_BG: Покажи връзка за преглед на цялата таблица

en: Display logos
bg_BG: Покажи лога

en: Display maps
bg_BG: Покажи карти

en: Display national flags
bg_BG: Покажи национални флагове

en: Display photos
bg_BG: Покажи снимки

en: Display player names on hover
bg_BG: Покажи имената на играчите

en: Display venue
bg_BG: Покажи местоположение

en: Djibouti
bg_BG: Джибути

en: Docs
bg_BG: Документи

en: Dominica
bg_BG: Доминика

en: Dominican Republic
bg_BG: Доминиканска република

en: Drag the marker to the venue's location.
bg_BG: Повлечи маркера до местоположението на събитието.

en: East Timor
bg_BG: Източен Тимор

en: Ecuador
bg_BG: Еквадор

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Edit Calendar
bg_BG: Редактирай Календар

en: Edit Column
bg_BG: Редактирай Колона

en: Edit Event
bg_BG: Редактирай Събитие

en: Edit League Table
bg_BG: Редактирай Таблица на Лига

en: Edit Metric
bg_BG: Редактирай Характеристика

en: Edit Outcome
bg_BG: Редактирай Изход

en: Edit Performance
bg_BG: Редактирай Изпълнение

en: Edit Player
bg_BG: Редактирай Играч

en: Edit Player List
bg_BG: Редактирай Списък с Играчи

en: Edit Position
bg_BG: Редактирай Позиция

en: Edit Result
bg_BG: Редактирай Резултат

en: Edit Season
bg_BG: Редактирай Сезон

en: Edit Staff
bg_BG: Редактирай Персонал

en: Edit Statistic
bg_BG: Редактирай Статистика

en: Edit Team
bg_BG: Редактирай Отбор

en: Edit Venue
bg_BG: Редактирай Местоположение

en: Egypt
bg_BG: Египет

en: El Salvador
bg_BG: Ел Салвадор

en: Enable
bg_BG: Разрешаване

en: England
bg_BG: Англия

en: Environment
bg_BG: Среда

en: Equation
bg_BG: Уравнение

en: Equatorial Guinea
bg_BG: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg_BG: Еритрея

en: Estonia
bg_BG: Естония

en: Ethiopia
bg_BG: Етиопия

en: Europe
bg_BG: Европа

en: Event
bg_BG: Събитие

en: Event Manager
bg_BG: Администратор на Събития

en: Event Options
bg_BG: Опции на Събития

en: Event Outcomes
bg_BG: Изходи от Събитие

en: Events
bg_BG: Събития

en: Events need to be defined with columns in a specific order (3+ columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
bg_BG: Събитията трабва да бъдат определени в колони с определен ред (3+ колони). <a href="%s">Кликни тук за да изтеглиш пример</a>.

en: Fiji
bg_BG: Фиджи

en: Finland
bg_BG: Финландия

en: Format
bg_BG: Формат

en: France
bg_BG: Франция

en: Friendly
bg_BG: Приятелска

en: Frontend Styles
bg_BG: Стилове на началната страница

en: Gabon
bg_BG: Габон

en: Gallery
bg_BG: Галерия

en: Gambia
bg_BG: Гамбия

en: General
bg_BG: Общи

en: General Options
bg_BG: Основни настройки

en: Georgia
bg_BG: Грузия

en: Germany
bg_BG: Германия

en: Get Started
bg_BG: Първи стъпки

en: Get System Report
bg_BG: Изтегляне на системен доклад

en: Ghana
bg_BG: Гана

en: Go to SportsPress Settings
bg_BG: Към настройките на SportsPress

en: Google Maps
bg_BG: Google Карти

en: Greece
bg_BG: Гърция

en: Grenada
bg_BG: Гренада

en: Grouping
bg_BG: Групиране

en: Guatemala
bg_BG: Гватемала

en: Guinea
bg_BG: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg_BG: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg_BG: Гвиана

en: Haiti
bg_BG: Хаити

en: Header Offset
bg_BG: Позиция на Заглавния Елемент

en: Heading
bg_BG: Заглавие

en: Hi there! Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
bg_BG: Здравей! Избери .csv файл за качване, и след това избееи "Качване и импортиране от файл".

en: Hide this notice
bg_BG: Скриване на това съобщение

en: Highlight
bg_BG: Акцентен цвят

en: Home
bg_BG: Начало

en: Home URL
bg_BG: Начален адрес

en: Honduras
bg_BG: Хондурас

en: Hong Kong
bg_BG: Хонг Конг

en: Hungary
bg_BG: Унгария

en: Hybrid
bg_BG: Хибрид

en: Iceland
bg_BG: Исландия

en: Icon
bg_BG: Икона

en: Import <strong>events</strong> from a csv file.
bg_BG: Импортиране на <strong>събития</strong> от csv файл.

en: Import <strong>players</strong> from a csv file.
bg_BG: Импортиране на <strong>играчи</strong> от csv файл.

en: Import <strong>staff</strong> from a csv file.
bg_BG: Импортиране на <strong>персонал</strong> от csv файл.

en: Import <strong>teams</strong> from a csv file.
bg_BG: Импортиране на <strong>отбори</strong> от csv файл.

en: Import Events
bg_BG: Импортирай Събития

en: Import Players
bg_BG: Импортирай Играчи

en: Import Staff
bg_BG: Импортирай Персонал

en: Import Teams
bg_BG: Импортирай Отбори

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> events and skipped <strong>%s</strong>.
bg_BG: Имопортирането е завършено - импортирани <strong>%s</strong> събития и пропуснати <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> players and skipped <strong>%s</strong>.
bg_BG: Импортването е завършено - импортирани <strong>%s</strong> играчи и пропуснати <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> staff and skipped <strong>%s</strong>.
bg_BG: Импортването е завършено - импортирани <strong>%s</strong> персонали и пропуснати <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> teams and skipped <strong>%s</strong>.
bg_BG: Импортването е завършено - импортирани <strong>%s</strong> отбори и пропуснати <strong>%s</strong>.

en: India
bg_BG: Индия

en: Indonesia
bg_BG: Индонезия

en: Insert %s
bg_BG: Внеси %s

en: Insert into %s
bg_BG: Вмъкване към %s

en: Installed Plugins
bg_BG: Инсталирани

en: Iran
bg_BG: Иран, Ислямска република

en: Iraq
bg_BG: Ирак

en: Ireland
bg_BG: Ирландия

en: Israel
bg_BG: Израел

en: Italy
bg_BG: Италия

en: Ivory Coast
bg_BG: Кот д'Ивоар

en: Jamaica
bg_BG: Ямайка

en: Japan
bg_BG: Япония

en: Jordan
bg_BG: Йордания

en: Kazakhstan
bg_BG: Казахстан

en: Kenya
bg_BG: Кения

en: Key
bg_BG: Ключ

en: Kiribati
bg_BG: Кирибати

en: Kuwait
bg_BG: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg_BG: Киргизстан

en: Label
bg_BG: Етикет

en: Laos
bg_BG: Народна демократична република Лаос

en: Last 10
bg_BG: Последни 10

en: Last 5
bg_BG: Последни 5

en: Latitude
bg_BG: Географска Ширина

en: Latvia
bg_BG: Латвия

en: Layout
bg_BG: Разположение

en: League Manager
bg_BG: Администратор на Лига

en: League Table
bg_BG: Таблица на Лигата

en: League Tables
bg_BG: Таблици на Лигите

en: Lebanon
bg_BG: Ливан

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Lesotho
bg_BG: Лесото

en: Liberia
bg_BG: Либерия

en: Libya
bg_BG: Либийска арабска джамахирия

en: Liechtenstein
bg_BG: Лихтенщайн

en: Limit
bg_BG: Лимит

en: Link
bg_BG: Връзка

en: Link players
bg_BG: Свържи играчи

en: Link staff
bg_BG: Свържи персонал

en: Link teams
bg_BG: Свържи отбори

en: Link venues
bg_BG: Свържи местоположения

en: List
bg_BG: Списък

en: Lithuania
bg_BG: Литва

en: Live countdowns
bg_BG: Отброявания на живо

en: Logo
bg_BG: Лого

en: Longitude
bg_BG: Географска Дължина

en: Luxembourg
bg_BG: Люксембург

en: M j, Y @ G:i
bg_BG: d.m.Y G:i

en: Macau
bg_BG: Макао

en: Macedonia
bg_BG: Македония

en: Madagascar
bg_BG: Мадагаскар

en: Malawi
bg_BG: Малави

en: Malaysia
bg_BG: Малайзия

en: Maldives
bg_BG: Малдиви

en: Mali
bg_BG: Мали

en: Malta
bg_BG: Малта

en: Manual
bg_BG: Ръчен

en: Marshall Islands
bg_BG: Маршалови острови

en: Mauritania
bg_BG: Мавритания

en: Mauritius
bg_BG: Мавриций

en: Metric
bg_BG: Характеристика

en: Metrics
bg_BG: Характеристики

en: Mexico
bg_BG: Мексико

en: Micronesia
bg_BG: Микронезия, Обединени Щати

en: Moldova
bg_BG: Молдова, Република

en: Monaco
bg_BG: Монако

en: Mongolia
bg_BG: Монголия

en: Montenegro
bg_BG: Черна гора

en: Morocco
bg_BG: Мароко

en: Mozambique
bg_BG: Мозамбик

en: Name
bg_BG: Име

en: Namibia
bg_BG: Намибия

en: Nationality
bg_BG: Националност

en: Nauru
bg_BG: Науру

en: Nepal
bg_BG: Непал

en: Netherlands
bg_BG: Холандия

en: New
bg_BG: Нов

en: New Zealand
bg_BG: Нова Зеландия

en: Next
bg_BG: Напред

en: Next Steps
bg_BG: Следващи стъпки

en: Nicaragua
bg_BG: Никарагуа

en: Niger
bg_BG: Нигер

en: Nigeria
bg_BG: Нигерия

en: No
bg_BG: Не

en: No overrides present in theme.
bg_BG: Няма шаблони в темата.

en: No results found.
bg_BG: Няма резултати.

en: None
bg_BG: Без

en: North America
bg_BG: Северна Америка

en: North Korea
bg_BG: Северна Корея

en: Northern Ireland
bg_BG: Северна Ирландия

en: Norway
bg_BG: Норвегия

en: Now
bg_BG: Сега

en: Number
bg_BG: Брой

en: Number of events to show:
bg_BG: Покажи брой на събития:

en: Number of players to show:
bg_BG: Покажи брой играчи:

en: Number of teams to show:
bg_BG: Покажи брой отбори:

en: Oceania
bg_BG: Океания

en: Oman
bg_BG: Оман

en: Outcome
bg_BG: Изход

en: PHP Version
bg_BG: PHP версия

en: Paginate
bg_BG: Странцирай

en: Pagination
bg_BG: Странциране

en: Pakistan
bg_BG: Пакистан

en: Palau
bg_BG: Палау

en: Panama
bg_BG: Панама

en: Papua New Guinea
bg_BG: Папуа Нова Гвинея

en: Paraguay
bg_BG: Парагвай

en: Parent
bg_BG: Родител

en: Parent:
bg_BG: Родител:

en: Past Teams
bg_BG: Предишни Отбори

en: Performance
bg_BG: Изпълнение

en: Performance:
bg_BG: Изпъление

en: Peru
bg_BG: Перу

en: Philippines
bg_BG: Филипини

en: Photo
bg_BG: Снимка

en: Played
bg_BG: Изиграни

en: Player
bg_BG: Играч

en: Player List
bg_BG: Списък на Играчи

en: Player Lists
bg_BG: Списъци с Играчи

en: Player Metrics
bg_BG: Характеристики на Играч

en: Player Options
bg_BG: Настройки на Играчи

en: Player Performance
bg_BG: Изпълнение на Играч

en: Player Statistics
bg_BG: Статистики на Играчи

en: Players
bg_BG: Играчи

en: Players need to be defined with columns in a specific order (7 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
bg_BG: Събитията трабва да бъдат определени в колони с определен ред  (7 колони). <a href="%s">Кликни тук за да изтеглиш пример</a>.

en: Please include this information when requesting support:
bg_BG: Моля включете следната информация при заявка за подръжка:

en: Plugins
bg_BG: Разширения

en: Poland
bg_BG: Полша

en: Portugal
bg_BG: Португалия

en: Pos
bg_BG: Позиция

en: Position
bg_BG: Позиция

en: Positions
bg_BG: Позиции

en: Preview
bg_BG: Преглед

en: Preview %s
bg_BG: Преглед на %s

en: Previous
bg_BG: Предишни

en: Primary
bg_BG: Първичен

en: Profile
bg_BG: Профил

en: Published
bg_BG: Публична

en: Qatar
bg_BG: Катар

en: Rank
bg_BG: Място

en: Recap
bg_BG: Кратък Преглед

en: Remove logo
bg_BG: Премахни лого

en: Remove photo
bg_BG: Изтрий снимка

en: Remove video
bg_BG: Премахни видео

en: Republic of the Congo
bg_BG: Република Конго

en: Result
bg_BG: Резултат

en: Results
bg_BG: Резултати

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Romania
bg_BG: Румъния

en: Rounding
bg_BG: Закръгляне

en: Russia
bg_BG: Руска федерация

en: Rwanda
bg_BG: Руанда

en: SP Post Types
bg_BG: SP Типове на публикации

en: SP Taxonomies
bg_BG: SP Категории

en: SP Version
bg_BG: SP Версия

en: SUHOSIN Installed
bg_BG: SUHOSIN Инсталиран

en: Saint Kitts and Nevis
bg_BG: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Lucia
bg_BG: Сейнт Лусия

en: Saint Vincent and the Grenadines
bg_BG: Сейнт Винсънт и Гренадини

en: Samoa
bg_BG: Самоа

en: San Marino
bg_BG: Сан Марино

en: Sao Tome and Principe
bg_BG: Сао Томе и Принсипи

en: Satellite
bg_BG: Сателит

en: Saudi Arabia
bg_BG: Саудитска Арабия

en: Save
bg_BG: Запис

en: Scheduled
bg_BG: Планирана

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>.
bg_BG: Планиран за: <b>%1$s</b>.

en: Scotland
bg_BG: Шотландия

en: Scripts
bg_BG: Скриптове

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Season
bg_BG: Сезон

en: Seasons
bg_BG: Сезони

en: Select %s
bg_BG: Избиране на %s

en: Select %s:
bg_BG: Избери %s:

en: Select All
bg_BG: Избор на всички

en: Select Logo
bg_BG: Избери Лого

en: Select Photo
bg_BG: Избери снимка

en: Select...
bg_BG: Избери...

en: Senegal
bg_BG: Сенегал

en: Serbia
bg_BG: Сърбия

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Settings saved.
bg_BG: Настройките са запазени.

en: Seychelles
bg_BG: Сейшели

en: Shortcode
bg_BG: Шорткод

en: Shortcode menu
bg_BG: Меню с шорткоди

en: Shortcodes
bg_BG: Шорткоди

en: Show all
bg_BG: Покажи Всички

en: Show all seasons
bg_BG: Покажи всички сезони

en: Show all teams
bg_BG: Покажи всички отбори

en: Sierra Leone
bg_BG: Сиера Леоне

en: Singapore
bg_BG: Сингапур

en: Site URL
bg_BG: Адрес на сайта

en: Slovakia
bg_BG: Словакия

en: Slovenia
bg_BG: Словения

en: Solomon Islands
bg_BG: Соломонови острови

en: Somalia
bg_BG: Сомалия

en: Sorry, there has been an error.
bg_BG: Съжаляваме, станала е някаква грешка.

en: Sort Order
bg_BG: Сортирай Ред

en: Sort Order:
bg_BG: Подредба:

en: Sort by
bg_BG: Сортирай според

en: Sort by:
bg_BG: Сортиране по:

en: South Africa
bg_BG: Южна Африка

en: South America
bg_BG: Южна Америка

en: South Korea
bg_BG: Корея, Южна

en: Spain
bg_BG: Испания

en: Sport
bg_BG: Спорт

en: SportsPress Events (CSV)
bg_BG: SportsPress Събития (CSV)

en: SportsPress Players (CSV)
bg_BG: SportsPress Играчи (CSV)

en: SportsPress Shortcodes
bg_BG: SportsPress Шорткоди

en: SportsPress Staff (CSV)
bg_BG: SportsPress Персонал (CSV)

en: SportsPress Teams (CSV)
bg_BG: SportsPress Отбори (CSV)

en: Sri Lanka
bg_BG: Шри Ланка

en: Staff
bg_BG: Персонал

en: Staff Options
bg_BG: Настройки на Персонал

en: Started
bg_BG: Започнал

en: Starting Lineup
bg_BG: Титулярен Отбор

en: Statistic
bg_BG: Статистики

en: Statistics
bg_BG: Статистики

en: Status
bg_BG: Статус

en: Status:
bg_BG: Статус:

en: Streak
bg_BG: Поредица

en: Styles and Scripts
bg_BG: Стилове и скриптове

en: Substitute
bg_BG: Замести

en: Substituted
bg_BG: Заместен

en: Substitutes
bg_BG: Заместници

en: Success!
bg_BG: Готово!

en: Sudan
bg_BG: Судан

en: Suriname
bg_BG: Суринам

en: Swaziland
bg_BG: Суазиленд

en: Sweden
bg_BG: Швеция

en: Switzerland
bg_BG: Швейцария

en: System Status
bg_BG: Система

en: Table Columns
bg_BG: Колони на Таблицата

en: Taiwan
bg_BG: Тайван

en: Tajikistan
bg_BG: Таджикистан

en: Tanzania
bg_BG: Танзания

en: Team
bg_BG: Отбор

en: Team Manager
bg_BG: Администратор на Отбор

en: Team Options
bg_BG: Настройки на Отбор

en: Teams
bg_BG: Отбори:

en: Teams need to be defined with columns in a specific order (3 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
bg_BG: Отборите трабва да бъдат определени в колони с определен ред (3 колони). <a href="%s">Кликни тук за да изтеглиш пример</a>.

en: Template Overrides
bg_BG: Замяна на шаблон

en: Templates
bg_BG: Шаблони

en: Terrain
bg_BG: Терен

en: Text
bg_BG: Текст

en: Thailand
bg_BG: Тайланд

en: Thank you for updating to the latest version!
bg_BG: Благодарим за обновяването!

en: Thanks for installing!
bg_BG: Благодарим за инсталирането!

en: Thanks, all done!
bg_BG: Добре, вичко приключи!

en: The CSV is invalid.
bg_BG: CSV файла е невалиден.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
bg_BG: Описанието не се показва по подразбиране, но някои теми може да ги използват.

en: The following options affect how words are displayed on the frontend.
bg_BG: Следните настройки определят как думите се показват на сайта.

en: Theme
bg_BG: Тема

en: Theme Integration Guide
bg_BG: Напътствия за интеграция на теми

en: Theme Name
bg_BG: Име на темата

en: Theme Version
bg_BG: Версия на темата

en: These settings control the permalinks used for SportsPress. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
bg_BG: Тези настройки управляват пермалинковете, които се използват за SportsPress. Тези настройки се прилагат само когато  <strong>пермалинковете по подразбиране не са избрани по-горе</strong>.

en: This week
bg_BG: Тази седмица

en: This will enable a script allowing the countdowns to be animated.
bg_BG: Това ще активира скрипт, който позволява отброяванията да бъдат анимирани.

en: This will enable a shortcode menu to be displayed in the visual editor.
bg_BG: Това ще добави меню с шорткоди във визуалния редактор.

en: Time
bg_BG: Време

en: Time/Results
bg_BG: Време/Резултати

en: Timezone
bg_BG: Часова зона

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Title:
bg_BG: Заглавие:

en: Today
bg_BG: Днес

en: Togo
bg_BG: Того

en: Tonga
bg_BG: Тонга

en: Total
bg_BG: Общо

en: Translators
bg_BG: Преводачи

en: Trinidad and Tobago
bg_BG: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
bg_BG: Тунис

en: Turkey
bg_BG: Турция

en: Turkmenistan
bg_BG: Туркменистан

en: Tuvalu
bg_BG: Тувалу

en: URL
bg_BG: Адрес

en: Uganda
bg_BG: Уганда

en: Ukraine
bg_BG: Украйна

en: United Arab Emirates
bg_BG: Обединени арабски емирства

en: United Kingdom
bg_BG: Обединено кралство

en: United States
bg_BG: САЩ

en: Update
bg_BG: Обновяване

en: Upgrade
bg_BG: Ъпгрейд

en: Uploaded to this %s
bg_BG: Качено към %s

en: Uruguay
bg_BG: Уругвай

en: Used for events.
bg_BG: Използван за събития.

en: Used for league tables.
bg_BG: Използван за таблици на лиги.

en: Used for player lists.
bg_BG: Използван за списъци с играчи.

en: User
bg_BG: Потребител

en: Uzbekistan
bg_BG: Узбекистан

en: Values
bg_BG: Стойности

en: Vanuatu
bg_BG: Вануату

en: Variable
bg_BG: Променлива

en: Variables
bg_BG: Променливи

en: Vatican City
bg_BG: Свещено море [Ватиканска държава]

en: Venezuela
bg_BG: Венецуела

en: Venue
bg_BG: Местоположение

en: Venues
bg_BG: Местоположения

en: Version %s
bg_BG: Версия %s

en: Video
bg_BG: Видео

en: Vietnam
bg_BG: Виетнам

en: View
bg_BG: Преглед

en: View All
bg_BG: Всички

en: View Events
bg_BG: Прегледай Събития

en: View Players
bg_BG: Прегледай Играчи

en: View Staff
bg_BG: Прегледай Персонал

en: View Teams
bg_BG: Прегледай Отбори

en: View all events
bg_BG: Прегледай всички събития

en: View all players
bg_BG: Прегледай Всички Играчи

en: View full table
bg_BG: Прегледай Цялата Таблица

en: Visit Site
bg_BG: Към сайта

en: Visit plugin homepage
bg_BG: Интернет страницата на разширението

en: WP Debug Mode
bg_BG: WP Debug режим

en: WP Language
bg_BG: WP език

en: WP Max Upload Size
bg_BG: WP максимален размер за качване

en: WP Memory Limit
bg_BG: WP лимит за паметта

en: WP Multisite Enabled
bg_BG: WP мултисайт

en: WP Version
bg_BG: WP версия

en: Wales
bg_BG: Уелс

en: Web Server Info
bg_BG: Информация за уеб сървъра

en: Welcome to SportsPress
bg_BG: Добре дошли в SportsPress

en: Welcome to SportsPress %s
bg_BG: Добре дошли в SportsPress %s

en: Western Sahara
bg_BG: Западна Сахара

en: What's new:
bg_BG: Какво ново:

en: Yemen
bg_BG: Йемен

en: Yes
bg_BG: Да

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
bg_BG: Вашият сървър не разполага с включени fsockopen или cURL - PayPal IPN и други услуги които работят със сървъри от трети страни няма да работят. Свържете се с вашият хостинг доставчик.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
bg_BG: Вашият сървър няма класът <a href="%s">SOAP Client</a> включен - някои методи за разплащане го използват и могат да не работят както се очаква.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
bg_BG: На вашият сървър fsockopen е изключен, а cURL - включен.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
bg_BG: На вашият сървър fsockopen и cURL са включени.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
bg_BG: На вашият сървър fsockopen е включен, а cURL - изключен.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
bg_BG: Сървърът ви разполага с класът SOAP Client и е включен.

en: Your settings have been saved.
bg_BG: Настройките ви са записани.

en: Zambia
bg_BG: Замбия

en: Zimbabwe
bg_BG: Зимбабве

en: against
bg_BG: против

en: by
bg_BG: от

en: days
bg_BG: дни

en: events
bg_BG: събития

en: for
bg_BG: за

en: hrs
bg_BG: часове

en: is available
bg_BG: налично

en: mins
bg_BG: минути

en: players
bg_BG: играчи

en: secs
bg_BG: секудни

en: teams
bg_BG: отбори

en: version
bg_BG: версия
