SportsPress - en to sk_SK translation catalogue (436 entries)

en: &mdash; None &mdash;
sk_SK: &mdash; Žiadny &mdash;

en: &mdash; Remove &mdash;
sk_SK: &mdash; Odstrániť &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
sk_SK: &mdash; Vybrať &mdash;

en: (no title)
sk_SK: (bez názvu)

en: <strong>%s event</strong> published | <strong>%s events</strong> published
sk_SK[0]: <strong>%s udalosť</strong> publikovaná
sk_SK[1]: <strong>%s udalosti</strong> publikované
sk_SK[2]: <strong>%s udalostí</strong> publikované

en: <strong>%s event</strong> scheduled | <strong>%s events</strong> scheduled
sk_SK[0]: <strong>%s udalosť</strong> plánovaná
sk_SK[1]: <strong>%s udalosti</strong> plánované
sk_SK[2]: <strong>%s udalostí</strong> plánované

en: <strong>%s</strong> until next event
sk_SK: <strong>%s</strong> až do ďalšej udalosti

en: <strong>Your theme does not declare SportsPress support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a SportsPress theme :)
sk_SK: <strong>Vaša téma nepodporuje SportsPress</strong> &#8211; ak narazíte na problémy prečítajte si prosím naš návod alebo si vyberte inú tému na SportsPress :)

en: A calendar of events.
sk_SK: Kalendár udalostí.

en: A clock that counts down to an upcoming event.
sk_SK: Hodiny, ktoré odpočítavajú blížiacu sa udalosť

en: A list of events.
sk_SK: Zoznam udalostí.

en: About SportsPress
sk_SK: O SportsPress

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sk_SK: Akcia sa nepodarila. Prosím obnovte stránku a skúste to znova.

en: Add New
sk_SK: Pridať nový

en: Add New Calendar
sk_SK: Pridať nový kalendár

en: Add New Column
sk_SK: Pridať nový stĺpec

en: Add New Event
sk_SK: Pridať novú udalosť

en: Add New League Table
sk_SK: Pridať novú ligovú tabuľku

en: Add New Metric
sk_SK: Pridať novú metriku

en: Add New Outcome
sk_SK: Pridať nový výstup

en: Add New Performance
sk_SK: Pridať nový výkon

en: Add New Player
sk_SK: Pridať nového hráča

en: Add New Result
sk_SK: Pridať nový výsledok

en: Add New Statistic
sk_SK: Pridať novú štatistiku

en: Add New Team
sk_SK: Pridať nový tím

en: Add icon
sk_SK: Pridať ikonu

en: Add logo
sk_SK: Pridať logo

en: Add photo
sk_SK: Pridať fotografiu

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Afghanistan
sk_SK: Afganistan

en: Africa
sk_SK: Afrika

en: Albania
sk_SK: Albánsko

en: Algeria
sk_SK: Alžírsko

en: Align
sk_SK: Zarovnanie

en: All
sk_SK: Všetko

en: All done!
sk_SK: Všetko hotové!

en: American Football
sk_SK: Americký futbal

en: Antigua and Barbuda
sk_SK: Antigua a Barbados

en: Argentina
sk_SK: Argentína

en: Armenia
sk_SK: Arménsko

en: Article
sk_SK: Článok

en: Ascending
sk_SK: Vzostupne

en: Asia
sk_SK: Ázia

en: Attended
sk_SK: Navštevoval

en: Australia
sk_SK: Austrália

en: Australian Rules Football
sk_SK: Austrálsky futbal

en: Austria
sk_SK: Rakúsko

en: Auto
sk_SK: Automaticky

en: Average
sk_SK: Priemerné

en: Azerbaijan
sk_SK: Azerbajdžan

en: Bahamas
sk_SK: Bahamy

en: Bahrain
sk_SK: Bahrajn

en: Bangladesh
sk_SK: Bangladéš

en: Baseball
sk_SK: Bejzbal

en: Basic Setup
sk_SK: Základné nastavenia

en: Basketball
sk_SK: Basketbal

en: Belarus
sk_SK: Bielorusko

en: Belgium
sk_SK: Belgicko

en: Bhutan
sk_SK: Bután

en: Bolivia
sk_SK: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
sk_SK: Bosna a Hercegovina

en: Branding
sk_SK: Prispôsobenie

en: Brazil
sk_SK: Brazília

en: Brunei
sk_SK: Brunej

en: Bulgaria
sk_SK: Bulharsko

en: Burma
sk_SK: Mjanmarsko

en: Calendar
sk_SK: Kalendár

en: Calendars
sk_SK: Kalendáre

en: Cambodia
sk_SK: Kambodža

en: Cameroon
sk_SK: Kamerun

en: Canada
sk_SK: Kanada

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cape Verde
sk_SK: Kapverdy

en: Center
sk_SK: Na stred

en: Central African Republic
sk_SK: Stredoafrická republika

en: Chad
sk_SK: Čad

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Changes saved.
sk_SK: Zmeny boli uložené.

en: Cheatin&#8217; huh?
sk_SK: Podvádzate čo?

en: Chile
sk_SK: Čile

en: China
sk_SK: Čína

en: Colombia
sk_SK: Kolumbia

en: Column
sk_SK: Stĺpec

en: Columns
sk_SK: Stĺpce

en: Columns:
sk_SK: Stĺpce:

en: Comoros
sk_SK: Komory

en: Competition
sk_SK: Súťaž

en: Competitions
sk_SK: Súťaže

en: Configure
sk_SK: Konfigurácia

en: Constants
sk_SK: Konštanty

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
sk_SK: Skopírujte tento kód a vložte ho do vášho článku, stránky alebo textového widgetu.

en: Costa Rica
sk_SK: Kostarika

en: Countdown
sk_SK: Odpočítavanie

en: Credits
sk_SK: Autori

en: Cricket
sk_SK: Kriket

en: Croatia
sk_SK: Chorvátsko

en: Cuba
sk_SK: Kuba

en: Current Team
sk_SK: Aktuálny tím

en: Czech Republic
sk_SK: Česká republika

en: Darts
sk_SK: Šípky

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date range:
sk_SK: Rozsah dátumov:

en: Date/Time:
sk_SK: Dátum/Čas:

en: Date:
sk_SK: Dátum:

en: Default
sk_SK: Štandardné

en: Delimiter
sk_SK: Oddeľovač

en: Democratic Republic of the Congo
sk_SK: Konžská demokratická republika

en: Denmark
sk_SK: Dánsko

en: Descending
sk_SK: Zostupne

en: Description
sk_SK: Popis

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Directories
sk_SK: Priečinky

en: Disable
sk_SK: Zakázať

en: Display
sk_SK: Zobraziť

en: Display a gallery of players.
sk_SK: Zobraziť galériu hráčov.

en: Display a league table.
sk_SK: Zobraziť ligovú tabuľku.

en: Display a list of players.
sk_SK: Zobraziť zoznam hráčov

en: Display logos
sk_SK: Zobraziť logá

en: Djibouti
sk_SK: Džibuti

en: Docs
sk_SK: Dokumenty

en: Dominica
sk_SK: Dominika

en: Dominican Republic
sk_SK: Dominikánska republika

en: East Timor
sk_SK: Východný Timor

en: Ecuador
sk_SK: Ekvádor

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Calendar
sk_SK: Upraviť kalendár

en: Edit Column
sk_SK: Upraviť stĺpec

en: Edit Competition
sk_SK: Upraviť súťaž

en: Edit Event
sk_SK: Upraviť udalosť

en: Edit Job
sk_SK: Upraviť prácu

en: Edit League Table
sk_SK: Upraviť ligovú tabuľku

en: Edit Metric
sk_SK: Upraviť metriku

en: Edit Outcome
sk_SK: Upraviť výstup

en: Edit Performance
sk_SK: Upraviť výkon

en: Edit Player
sk_SK: Upraviť hráča

en: Edit Position
sk_SK: Upraviť pozíciu

en: Edit Result
sk_SK: Upraviť výsledok

en: Edit Season
sk_SK: Upraviť sezónu

en: Edit Statistic
sk_SK: Upraviť štatistiku

en: Edit Team
sk_SK: Upraviť tím

en: Edit Venue
sk_SK: Upraviť miesto konania

en: El Salvador
sk_SK: Salvador

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: England
sk_SK: Anglicko

en: Equation
sk_SK: Porovnanie

en: Equatorial Guinea
sk_SK: Rovníková Guinea

en: Esports
sk_SK: E-športy

en: Estonia
sk_SK: Estónsko

en: Ethiopia
sk_SK: Etiópia

en: Europe
sk_SK: Európa

en: Event
sk_SK: Udalosť

en: Event Calendar
sk_SK: Kalendár udalostí

en: Event Manager
sk_SK: Manažér udalostí

en: Events
sk_SK: Udalosti

en: Fiji
sk_SK: Fidži

en: Finland
sk_SK: Fínsko

en: Floorball
sk_SK: Florbal

en: France
sk_SK: Francúzsko

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Georgia
sk_SK: Gruzínsko

en: Germany
sk_SK: Nemecko

en: Go to SportsPress Settings
sk_SK: Prejsť na SportsPress nastavenia

en: Greece
sk_SK: Grécko

en: Guyana
sk_SK: Guayana

en: Handball
sk_SK: Hádzaná

en: Hi there! Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sk_SK: Ahoj! vlož .csv súbor na nahranie a klikni na "nahrať a importovať súbor".

en: Hide this notice
sk_SK: Skryť toto oznámenie

en: Highlight
sk_SK: Zvýraznená

en: Hungary
sk_SK: Maďarsko

en: Ice Hockey
sk_SK: Ľadový hokej

en: Iceland
sk_SK: Island

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: Import <strong>players</strong> from a csv file.
sk_SK: Vložiť <strong>hráčov</strong> pomocou csv súboru.

en: Import <strong>teams</strong> from a csv file.
sk_SK: Vložiť <strong>tímy</strong> pomocou csv súboru.

en: Import Players
sk_SK: Importovať Hráčov

en: Import Teams
sk_SK: Importovať tímy

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> players and skipped <strong>%s</strong>.
sk_SK: Vkladanie dokončené - importované <strong>%s</strong> hráči a preskočiť <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> teams and skipped <strong>%s</strong>.
sk_SK: Vkladanie dokončené - importujte <strong>%s</strong> tímy a preskočte <strong>%s</strong>.

en: Indonesia
sk_SK: Indonézia

en: Install demo content
sk_SK: Nainštalovať demo obsah

en: Iran
sk_SK: Irán

en: Iraq
sk_SK: Irak

en: Ireland
sk_SK: Írsko

en: Israel
sk_SK: Izrael

en: Italy
sk_SK: Taliansko

en: Ivory Coast
sk_SK: Pobrežie Slonoviny

en: Jamaica
sk_SK: Jamajka

en: Japan
sk_SK: Japonsko

en: Job
sk_SK: Práca

en: Jordan
sk_SK: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk_SK: Kazachstan

en: Kenya
sk_SK: Keňa

en: Key
sk_SK: Kľúč

en: Kuwait
sk_SK: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk_SK: Kirgizsko

en: Label
sk_SK: Štítok

en: Laos
sk_SK: Laoská ľudovodemokratická republika

en: Last 10
sk_SK: posledný 10

en: Last 5
sk_SK: posledný 5

en: Latitude
sk_SK: Zemepisná šírka

en: Latvia
sk_SK: Lotyšsko

en: Layout
sk_SK: Vzhľad

en: League Manager
sk_SK: Manažér ligy

en: League Menu
sk_SK: Ligové menu

en: League Table
sk_SK: Ligová tabuľka

en: League Tables
sk_SK: Ligové tabuľky

en: Lebanon
sk_SK: Libanon

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Liberia
sk_SK: Libéria

en: Libya
sk_SK: Lýbijská arabská džamahírija

en: Liechtenstein
sk_SK: Lichtenštajnsko

en: List
sk_SK: Zoznam

en: Lithuania
sk_SK: Litva

en: Longitude
sk_SK: Zemepisná výška

en: Luxembourg
sk_SK: Luxembursko

en: M j, Y @ G:i
sk_SK: j. F Y, G:i

en: Macau
sk_SK: Makao

en: Macedonia
sk_SK: Macedónsko

en: Madagascar
sk_SK: Madagaskar

en: Malaysia
sk_SK: Malajzia

en: Maldives
sk_SK: Maldivy

en: Manual
sk_SK: Manuálne

en: Marshall Islands
sk_SK: Marshallove ostrovy

en: Mauritania
sk_SK: Mauritánia

en: Mauritius
sk_SK: Maurícius

en: Metric
sk_SK: Metrický

en: Metrics
sk_SK: Metrika

en: Mexico
sk_SK: Mexiko

en: Micronesia
sk_SK: Mikronézia

en: Moldova
sk_SK: Moldavsko

en: Monaco
sk_SK: Monako

en: Mongolia
sk_SK: Mongolsko

en: Montenegro
sk_SK: Čierna Hora

en: Morocco
sk_SK: Maroko

en: Mozambique
sk_SK: Mozambik

en: Name
sk_SK: Meno

en: Namibia
sk_SK: Namíbia

en: Nationality
sk_SK: Národnosť

en: Nepal
sk_SK: Nepál

en: Netball
sk_SK: Nohejbal

en: Netherlands
sk_SK: Holandsko

en: New
sk_SK: Nový

en: New Zealand
sk_SK: Nový Zéland

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Next Steps
sk_SK: Ďalšie kroky

en: Nicaragua
sk_SK: Nikaragua

en: Nigeria
sk_SK: Nigéria

en: No results found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: None
sk_SK: Žiadny

en: North America
sk_SK: severná Amerika

en: North Korea
sk_SK: Kórejská ľudovodemokratická republika

en: Northern Ireland
sk_SK: Severné Írsko

en: Norway
sk_SK: Nórsko

en: Now
sk_SK: Teraz

en: Oceania
sk_SK: Oceánia

en: Oman
sk_SK: Omán

en: Open link in a new window/tab
sk_SK: Otvoriť odkaz v novom okne/záložke

en: Operators
sk_SK: Prevádzkovateľ

en: Other
sk_SK: Iné

en: Outcome
sk_SK: Výsledok

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: Paginate
sk_SK: Stránkovať

en: Pagination
sk_SK: Stránkovanie

en: Papua New Guinea
sk_SK: Papua Nová Guinea

en: Paraguay
sk_SK: Paraguaj

en: Parent
sk_SK: Nadradené

en: Parent:
sk_SK: Nadradené:

en: Past Teams
sk_SK: Minulé tímy

en: Performance
sk_SK: Výkon

en: Performance:
sk_SK: Výkon:

en: Philippines
sk_SK: Filipíny

en: Photo
sk_SK: Fotografia

en: Played
sk_SK: Hral

en: Player
sk_SK: Hráč

en: Player Gallery
sk_SK: Galéria hráča

en: Player List
sk_SK: Zoznam hráčov

en: Player Lists
sk_SK: Zoznamy hráčov

en: Player Ranking
sk_SK: Hodnotenie hráčov

en: Player Statistics
sk_SK: Hráčske štatistiky

en: Players
sk_SK: Hráči

en: Players need to be defined with columns in a specific order (7 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
sk_SK: Hráči musia byť v stĺpci v určitom poradí (7 stĺpcov). <a href="%s">Kliknite tu pre stiahnutie vzorky</a>.

en: Poland
sk_SK: Poľsko

en: Portugal
sk_SK: Portugalsko

en: Pos
sk_SK: Poz

en: Position
sk_SK: Pozícia

en: Positions
sk_SK: Pozície

en: Preview %s
sk_SK: Ukážka %s

en: Previous
sk_SK: Späť

en: Profile
sk_SK: Profil

en: Published
sk_SK: Publikované

en: Qatar
sk_SK: Katar

en: Rank
sk_SK: Pozícia

en: Remove icon
sk_SK: Odstrániť ikonu

en: Remove logo
sk_SK: Odstrániť logo

en: Remove photo
sk_SK: Odstrániť fotografiu

en: Republic of the Congo
sk_SK: Kongo

en: Result
sk_SK: Výsledok

en: Results
sk_SK: Výsledky

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Romania
sk_SK: Rumunsko

en: Russia
sk_SK: Ruská federácia

en: Saint Kitts and Nevis
sk_SK: Saint Kitts a Nevis

en: Saint Lucia
sk_SK: Svätá Lucia

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk_SK: Svätý Vincent a Grenadíny

en: San Marino
sk_SK: San Maríno

en: Sao Tome and Principe
sk_SK: Svätý Tomáš a Princove ostrovy

en: Saudi Arabia
sk_SK: Saudská Arábia

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Scheduled
sk_SK: Naplánované

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>.
sk_SK: Naplánované na: <b>%1$s</b>.

en: Scotland
sk_SK: Škótsko

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Season
sk_SK: Sezóna

en: Seasons
sk_SK: Sezóny

en: Select %s
sk_SK: Vybrať %s

en: Select %s:
sk_SK: Vybrať %s:

en: Select All
sk_SK: Vybrať všetko

en: Select Icon
sk_SK: Vybrať ikonu

en: Select Logo
sk_SK: Vybrať Logo

en: Select Photo
sk_SK: Vybrať fotografiu

en: Select...
sk_SK: Vybrať...

en: Serbia
sk_SK: Srbsko

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings saved.
sk_SK: Nastavenia boli uložené.

en: Seychelles
sk_SK: Seychelské ostrovy

en: Shortcode
sk_SK: Skrátený kód

en: Show all
sk_SK: Zobraziť všetko

en: Show all competitions
sk_SK: Zobraziť všetky súťaže

en: Show all positions
sk_SK: Zobraziť všetky pozície

en: Show all seasons
sk_SK: Zobraziť všetky sezóny

en: Show all teams
sk_SK: Zobraziť všetky tímy

en: Singapore
sk_SK: Singapur

en: Site URL
sk_SK: URL stránky

en: Slovakia
sk_SK: Slovenská republika

en: Slovenia
sk_SK: Slovinsko

en: Snooker
sk_SK: Snoooker

en: Solomon Islands
sk_SK: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk_SK: Somálsko

en: Sorry, there has been an error.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, došlo k chybe.

en: Sort Order
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Sort Order:
sk_SK: Poradie:

en: Sort by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Sort by:
sk_SK: Zoradiť podľa:

en: South Africa
sk_SK: Južná Afrika

en: South America
sk_SK: Južna Amerika

en: South Korea
sk_SK: Kórejská republika

en: Spain
sk_SK: Španielsko

en: Sponsors
sk_SK: Sponzori

en: Sport
sk_SK: Šport

en: SportsPress
sk_SK: E-shop

en: SportsPress Events (CSV)
sk_SK: SportsPress udalosti (CSV)

en: SportsPress Players (CSV)
sk_SK: SportsPress hráči (CSV)

en: SportsPress Shortcodes
sk_SK: SportsPress skrátené kódy

en: SportsPress Staff (CSV)
sk_SK: SportsPress realizačný tím (CSV)

en: SportsPress Teams (CSV)
sk_SK: SportsPress tímy (CSV)

en: Sri Lanka
sk_SK: Srí Lanka

en: Staff
sk_SK: Realizačný tím

en: Starting Lineup
sk_SK: Základna zostava

en: Statistic
sk_SK: Štatistika

en: Statistics
sk_SK: Štatistiky

en: Status
sk_SK: Stav

en: Status:
sk_SK: Stav:

en: Streak
sk_SK: Pruh

en: Substitute
sk_SK: Striedačka

en: Substitutes
sk_SK: Náhradníci

en: Success!
sk_SK: Gratulujeme!

en: Sudan
sk_SK: Sudán

en: Suriname
sk_SK: Surinam

en: Swaziland
sk_SK: Svazijsko

en: Sweden
sk_SK: Švédsko

en: Switzerland
sk_SK: Švajčiarsko

en: Table Tennis
sk_SK: Stolný tenis

en: Taiwan
sk_SK: Tajwan

en: Tajikistan
sk_SK: Tadžikistan

en: Tanzania
sk_SK: Tanzánia

en: Team
sk_SK: Tím

en: Team Colors
sk_SK: Farby tímu

en: Team Manager
sk_SK: Manažér tímu

en: Teams
sk_SK: Tímy

en: Teams need to be defined with columns in a specific order (3 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
sk_SK: Tímy musia byť v stĺpci v určitom poradí (3 stĺpcov). <a href="%s">Kliknite tu pre stiahnutie vzorky</a>.

en: Tennis
sk_SK: Tenis

en: Thailand
sk_SK: Thajsko

en: Thanks, all done!
sk_SK: Vďaka, všetko je hotové!

en: The CSV is invalid.
sk_SK: CSV je neplatné.

en: Theme Integration Guide
sk_SK: Sprievodca nastavenia témy

en: This week
sk_SK: Tento týždeň

en: Time
sk_SK: Čas

en: Timezone
sk_SK: Časové pásmo

en: Title
sk_SK: Názov

en: Title:
sk_SK: Nadpis:

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Total
sk_SK: Cena spolu

en: Tournaments
sk_SK: Turnaje

en: Translators
sk_SK: Prekladatelia

en: Trinidad and Tobago
sk_SK: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk_SK: Tunisko

en: Turkey
sk_SK: Turecko

en: Turkmenistan
sk_SK: Turkménsko

en: Ukraine
sk_SK: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk_SK: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
sk_SK: Spojené kráľovstvo

en: United States
sk_SK: Spojené štáty

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Uruguay
sk_SK: Uruguaj

en: User
sk_SK: Používateľ

en: Vatican City
sk_SK: Vatikán

en: Venue
sk_SK: Miesto zápasu

en: Venues
sk_SK: Miesta zápasu

en: Version %s
sk_SK: Verzia %s

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View All
sk_SK: Zobraziť všetko

en: View Calendar
sk_SK: Zobraziť kalendár

en: View Event
sk_SK: Zobraziť udalosť

en: View League Table
sk_SK: Zobraziť ligovú tabuľku

en: View Player
sk_SK: Zobraziť hráča

en: View Players
sk_SK: Zobraziť Hráčov

en: View Team
sk_SK: Zobraziť tím

en: View Teams
sk_SK: Zobraziť tímy

en: Visit Site
sk_SK: Navštíviť stránku

en: Volleyball
sk_SK: Volejbal

en: Water Polo
sk_SK: Vodné pólo

en: Welcome to SportsPress
sk_SK: Vitajte v SportsPress

en: Welcome to SportsPress %s
sk_SK: Vitajte v SportsPress %s

en: Western Sahara
sk_SK: Západná Sahara

en: What's new:
sk_SK: Čo je nové:

en: Yemen
sk_SK: Jemen

en: Your settings have been saved.
sk_SK: Vaše nastavenia boli uložené.

en: days
sk_SK: Dní

[ctx: example]
en: Player Ranking
sk_SK: Hodnotenie hráčov

[ctx: example]
en: Primary League
sk_SK: Primárna liga

[ctx: example]
en: Roster
sk_SK: Súpiska

[ctx: example]
en: Secondary League
sk_SK: Sekundárna liga

en: hrs
sk_SK: Hodín

en: mins
sk_SK: Minút

en: secs
sk_SK: Sekúnd
