SportsPress - en to sl_SI translation catalogue (483 entries)

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
sl_SI: %s - Priporočamo, da ima pomnilnik vsaj 64MB. Kako: <a href="%s">povečati velikost pomnilnika v PHP</a>

en: %s SportsPress %s has lots of refinements we think you&#8217;ll love.
sl_SI: %s SportsPress %s ima veliko izboljšav, ki jih boste vzljubili.

en: &mdash; None &mdash;
sl_SI: &mdash; Brez &mdash;

en: &mdash; Remove &mdash;
sl_SI: &mdash; Izbriši &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
sl_SI: &mdash; Izberi &mdash;

en: (no title)
sl_SI: (brez naslova)

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
sl_SI: <code>%s</code> različica <strong style="color:red">%s</strong> je zastarela.Najnovejša različica je %s

en: <strong>%s event</strong> published | <strong>%s events</strong> published
sl_SI[0]: Objavljen <strong>%s dogodek</strong>
sl_SI[1]: Objavljena <strong>%s dogodka</strong>
sl_SI[2]: Objavljeni <strong>%s dogodki</strong>
sl_SI[3]: Objavljenih <strong>%s dogodkov</strong>

en: <strong>%s event</strong> scheduled | <strong>%s events</strong> scheduled
sl_SI[0]: Predviden <strong>%s dogodek</strong>
sl_SI[1]: Predvidena <strong>%s dogodka</strong>
sl_SI[2]: Predvideni <strong>%s dogodki</strong>
sl_SI[3]: Predvidenih <strong>%s dogodkov</strong>

en: <strong>%s</strong> until next event
sl_SI: <strong>%s</strong> do naslednjega dogodka

en: <strong>Your theme does not declare SportsPress support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a SportsPress theme :)
sl_SI: <strong>Predloga ne omogoča pomoči za SportsPress</strong> &#8211; Če želite integrirati v svojo temo, preberite priročnik ali izberite katero izmed SportsPress predlog :)

en: A calendar of events.
sl_SI: Koledar dogodkov.

en: A clock that counts down to an upcoming event.
sl_SI: Ura, ki odšteva do prihajajočega dogodka

en: A list of events.
sl_SI: Seznam dogodkov

en: Abbreviation
sl_SI: Kratica

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sl_SI: Akcija ni bila uspešna. Osvežite stran in poskusite ponovno.

en: Add New
sl_SI: Dodaj nov

en: Add New Calendar
sl_SI: Dodaj nov koledar

en: Add New Column
sl_SI: Dodaj nov stolpec

en: Add New Event
sl_SI: Dodaj nov dogodek

en: Add New League Table
sl_SI: Dodaj novo lestvico lige

en: Add New Metric
sl_SI: Dodaj novo meritev

en: Add New Outcome
sl_SI: Dodaj novo oznako

en: Add New Performance
sl_SI: Dodaj nov atribut

en: Add New Player
sl_SI: Dodaj novega igralca

en: Add New Player List
sl_SI: Dodaj nov seznam igralcev

en: Add New Result
sl_SI: Dodaj nov rezultat

en: Add New Staff
sl_SI: Dodaj novo osebo

en: Add New Statistic
sl_SI: Dodaj novo statistiko

en: Add New Team
sl_SI: Dodaj novo ekipo

en: Add video
sl_SI: Dodaj video

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Adjustments
sl_SI: Popravki

en: Afghanistan
sl_SI: Afganistan

en: Africa
sl_SI: Afrika

en: Albania
sl_SI: Albanija

en: Algeria
sl_SI: Alžirija

en: All
sl_SI: Vse

en: All done!
sl_SI: Dokončano!

en: American Football
sl_SI: Ameriški nogomet

en: Andorra
sl_SI: Andora

en: Antigua and Barbuda
sl_SI: Antigva in Barbuda

en: Armenia
sl_SI: Armenija

en: Article
sl_SI: Članek

en: Ascending
sl_SI: Naraščajoče

en: Asia
sl_SI: Azija

en: Attended
sl_SI: Gledalcev

en: Australia
sl_SI: Avstralija

en: Australian Rules Football
sl_SI: Avstralski nogomet

en: Austria
sl_SI: Avstrija

en: Author URL
sl_SI: URL avtorja

en: Average
sl_SI: Povprečje

en: Azerbaijan
sl_SI: Azerbajdžan

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Bahamas
sl_SI: Bahami

en: Bahrain
sl_SI: Bahrajn

en: Bangladesh
sl_SI: Bangladeš

en: Basketball
sl_SI: Košarka

en: Belarus
sl_SI: Belorusija

en: Belgium
sl_SI: Belgija

en: Bhutan
sl_SI: Butan

en: Blocks
sl_SI: Blokira

en: Bolivia
sl_SI: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
sl_SI: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl_SI: Botsvana

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: Brunei
sl_SI: Bruneji

en: Bulgaria
sl_SI: Bolgarija

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Calendars
sl_SI: Koledarji

en: Cambodia
sl_SI: Kambodža

en: Cameroon
sl_SI: Kamerun

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Central African Republic
sl_SI: Centralno Afriška Republika

en: Chad
sl_SI: Čad

en: Changes saved.
sl_SI: Spremembe so shranjene.

en: Cheatin&#8217; huh?
sl_SI: Goljufate, a?

en: Chile
sl_SI: Čile

en: China
sl_SI: Kitajska

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Column
sl_SI: Stolpec

en: Columns
sl_SI: Stolpci

en: Columns:
sl_SI: Stolpci:

en: Comoros
sl_SI: Komori

en: Configure
sl_SI: Konfiguriraj

en: Constants
sl_SI: Konstante

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
sl_SI: Kopiraj to kodo in jo prilepi v prispevek, stran ali besedilni gradnik.

en: Costa Rica
sl_SI: Kostarika

en: Cricket
sl_SI: Kriket

en: Croatia
sl_SI: Hrvaška

en: Cuba
sl_SI: Kuba

en: Current Team
sl_SI: Trenutna ekipa

en: Custom CSS
sl_SI: Lasten CSS

en: Custom:
sl_SI: Po meri:

en: Cyprus
sl_SI: Ciper

en: Czech Republic
sl_SI: Češka

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date/Time:
sl_SI: Datum/Čas:

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default (%s)
sl_SI: Privzeto (%s)

en: Default Timezone
sl_SI: Privzeta časovna cona

en: Default timezone is %s
sl_SI: Izbrani časovni pas je %s

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sl_SI: Izbrani časovni pas je %s - mora biti UTC

en: Delimiter
sl_SI: Ločilo

en: Democratic Republic of the Congo
sl_SI: Demokratična republika Kongo

en: Denmark
sl_SI: Danska

en: Descending
sl_SI: Padajoče

en: Description
sl_SI: Opis

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Display a gallery of players.
sl_SI: Prikaži galerijo igralcev

en: Display a league table.
sl_SI: Pokaži lestvico lige.

en: Display a list of players.
sl_SI: Pokaži seznam igralcev

en: Display link to view all events
sl_SI: Pokaži povezavo za prikaz vseh dogodkov

en: Display link to view all players
sl_SI: Pokaži povezavo za prikaz vseh igralcev

en: Display link to view full table
sl_SI: Prikaži povezavo za prikaz celotne lestvice

en: Display logos
sl_SI: Pokaži logotipe

en: Display maps
sl_SI: Pokaži zemljevid

en: Display national flags
sl_SI: Prikaži zastave držav

en: Display player names on hover
sl_SI: Prikaži imena igralcev nad njihovo sliko

en: Djibouti
sl_SI: Džibuti

en: Dominica
sl_SI: Dominika

en: Dominican Republic
sl_SI: Dominikanska republika

en: East Timor
sl_SI: Vzhodni Timor

en: Ecuador
sl_SI: Ekvador

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Calendar
sl_SI: Uredi koledar

en: Edit Column
sl_SI: Uredi stolpec

en: Edit Event
sl_SI: Uredi dogodek

en: Edit League Table
sl_SI: Uredi lestvico lige

en: Edit Metric
sl_SI: Uredi meritev

en: Edit Outcome
sl_SI: Uredi oznako

en: Edit Performance
sl_SI: Uredi atribute

en: Edit Player
sl_SI: Uredi igralca

en: Edit Player List
sl_SI: Uredi seznam igralcev

en: Edit Position
sl_SI: Uredi pozicijo

en: Edit Result
sl_SI: Uredi rezultat

en: Edit Season
sl_SI: Uredi sezono

en: Edit Staff
sl_SI: Uredi osebo

en: Edit Statistic
sl_SI: Uredi statistiko

en: Edit Team
sl_SI: Uredi ekipo

en: Edit Venue
sl_SI: Uredi prizorišče

en: Egypt
sl_SI: Egipt

en: El Salvador
sl_SI: Salvador

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: England
sl_SI: Anglija

en: Environment
sl_SI: Okolje

en: Equation
sl_SI: Enačba

en: Equatorial Guinea
sl_SI: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl_SI: Eritreja

en: Estonia
sl_SI: Estonija

en: Ethiopia
sl_SI: Etiopija

en: Europe
sl_SI: Evropa

en: Event
sl_SI: Dogodek

en: Event Options
sl_SI: Nastavitve dogodka

en: Event Outcomes
sl_SI: Dogodki

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Events need to be defined with columns in a specific order (3+ columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
sl_SI: Dogodki morajo biti definirani v stolpcih v določenem zaporedju (3+ stolpcev). <a href="%s">Tukaj si lahko ogledate primer</a>.

en: Fiji
sl_SI: Fidži

en: Finland
sl_SI: Finska

en: France
sl_SI: Francija

en: Friendly
sl_SI: Prijateljska

en: Frontend Styles
sl_SI: Stil za izgled

en: Gallery
sl_SI: Galerija

en: Gambia
sl_SI: Gambija

en: General
sl_SI: Splošno

en: General Options
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Germany
sl_SI: Nemčija

en: Get Started
sl_SI: Uvod

en: Get System Report
sl_SI: Pridobi poročilo o sistemu

en: Ghana
sl_SI: Gana

en: Go to SportsPress Settings
sl_SI: Pojdi na SportsPress nastavitve

en: Greece
sl_SI: Grčija

en: Grouping
sl_SI: Grupiranje

en: Guatemala
sl_SI: Gvatemala

en: Guinea
sl_SI: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl_SI: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl_SI: Gvajana

en: Heading
sl_SI: Naslov

en: Hi there! Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sl_SI: Pozdravljeni! Izberite CSV datoteko za uvoz in pritisnite "Naloži datoteko in uvozi"

en: Hide this notice
sl_SI: Skrij obvestilo

en: Home URL
sl_SI: Domači URL

en: Hungary
sl_SI: Madžarska

en: Iceland
sl_SI: Islandija

en: Import <strong>events</strong> from a csv file.
sl_SI: Uvozi <strong>dogodke</strong> iz CSV datoteke.

en: Import <strong>players</strong> from a csv file.
sl_SI: Uvozi <strong>igralce</strong> iz CSV datoteke.

en: Import <strong>teams</strong> from a csv file.
sl_SI: Uvozi <strong>ekipe</strong> iz CSV datoteke.

en: Import Events
sl_SI: Uvozi dogodke

en: Import Players
sl_SI: Uvozi igralce

en: Import Teams
sl_SI: Uvozi ekipe

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> events and skipped <strong>%s</strong>.
sl_SI: Uvoz je bil uspešen - uvoženih je bilo <strong>%s</strong> dogodkov, od tega smo izpustili <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> players and skipped <strong>%s</strong>.
sl_SI: Uvoz je bil uspešen - uvoženih je bilo <strong>%s</strong> igralcev, od tega smo jih izpustili <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> teams and skipped <strong>%s</strong>.
sl_SI: Uvoz je bil uspešen - uvoženih je bilo <strong>%s</strong> ekip, od tega smo jih izpustili <strong>%s</strong>.

en: India
sl_SI: Indija

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: Insert into %s
sl_SI: Dodaj v %s

en: Installed Plugins
sl_SI: Nameščeni vtičniki

en: Iraq
sl_SI: Irak

en: Ireland
sl_SI: Irska

en: Israel
sl_SI: Izrael

en: Italy
sl_SI: Italija

en: Ivory Coast
sl_SI: Slonokoščena obala

en: Jamaica
sl_SI: Jamajka

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Jordan
sl_SI: Jordanija

en: Kazakhstan
sl_SI: Kazakstan

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Kuwait
sl_SI: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl_SI: Kirgizistan

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Last 10
sl_SI: Zadnjih 10

en: Last 5
sl_SI: Zadnjih 5

en: Latitude
sl_SI: Širina

en: Latvia
sl_SI: Latvija

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: League Manager
sl_SI: Manager lige

en: League Table
sl_SI: Lestvica

en: League Tables
sl_SI: Lestvice lig

en: Lebanon
sl_SI: Libalon

en: Liberia
sl_SI: Liberija

en: Libya
sl_SI: Libija

en: Liechtenstein
sl_SI: Lihtenštein

en: Link players
sl_SI: Poveži igralce

en: Link teams
sl_SI: Poveži ekipe

en: Link venues
sl_SI: Poveži prizorišča

en: List
sl_SI: Seznam

en: Lithuania
sl_SI: Litva

en: Live countdowns
sl_SI: Odštevalnik v živo

en: Longitude
sl_SI: Dolžina

en: Luxembourg
sl_SI: Luksemburg

en: M j, Y @ G:i
sl_SI: j M, Y \o\b G:i

en: Macau
sl_SI: Makau

en: Macedonia
sl_SI: Makedonija

en: Madagascar
sl_SI: Madagaskar

en: Malawi
sl_SI: Malavi

en: Malaysia
sl_SI: Malezija

en: Maldives
sl_SI: Maldivi

en: Marshall Islands
sl_SI: Maršalsko otočje

en: Mauritania
sl_SI: Mavretanija

en: Metric
sl_SI: Meritev

en: Metrics
sl_SI: Telesne lastnosti

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Micronesia
sl_SI: Mikronezija

en: Moldova
sl_SI: Moldavija

en: Monaco
sl_SI: Monako

en: Mongolia
sl_SI: Mongolija

en: Montenegro
sl_SI: Črna gora

en: Morocco
sl_SI: Maroko

en: Mozambique
sl_SI: Mozambik

en: Name
sl_SI: Ime

en: Namibia
sl_SI: Namibija

en: Nationality
sl_SI: Državljanstvo

en: Netherlands
sl_SI: Nizozemska

en: New
sl_SI: Nov

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: Next
sl_SI: Naslednja

en: Next Steps
sl_SI: Naslednji koraki

en: Nicaragua
sl_SI: Nikaragva

en: Nigeria
sl_SI: Nigerija

en: No
sl_SI: Ne

en: No overrides present in theme.
sl_SI: Ni prepisov predloge.

en: No results found.
sl_SI: Ni najdenih rezultatov

en: None
sl_SI: Brez

en: North America
sl_SI: Severna Amerika

en: North Korea
sl_SI: Severna Koreja

en: Northern Ireland
sl_SI: Severna Irska

en: Norway
sl_SI: Norveška

en: Now
sl_SI: Zdaj

en: Number
sl_SI: Številka

en: Number of events to show:
sl_SI: Število dogodkov za prikaz:

en: Number of players to show:
sl_SI: Število igralcev za prikaz:

en: Number of teams to show:
sl_SI: Število ekip za prikaz:

en: Oceania
sl_SI: Oceanija

en: Operators
sl_SI: Operatorji

en: Outcome
sl_SI: Oznaka

en: PHP Max Input Vars
sl_SI: PHP maksimalne vhodne spremenljivke

en: PHP Post Max Size
sl_SI: PHP maksimalna velikost prispevka

en: PHP Time Limit
sl_SI: PHP maksimalni čas

en: PHP Version
sl_SI: PHP različica

en: Paginate
sl_SI: Premikaj se med stranmi

en: Pagination
sl_SI: Oznake strani

en: Papua New Guinea
sl_SI: Nova Gvineja

en: Paraguay
sl_SI: Paragvaj

en: Parent
sl_SI: Nadrejeno

en: Parent:
sl_SI: Starš:

en: Past Teams
sl_SI: Pretekle ekipe

en: Performance
sl_SI: Atributi

en: Performance:
sl_SI: Atribut:

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Played
sl_SI: Odigrane

en: Player
sl_SI: Igralec

en: Player List
sl_SI: Seznam igralcev

en: Player Lists
sl_SI: Seznami igralcev

en: Player Metrics
sl_SI: Atributi igralcev

en: Player Options
sl_SI: Nastavitve igralca

en: Player Performance
sl_SI: Zmožnosti igralcev

en: Player Statistics
sl_SI: Statistika igralcev

en: Players
sl_SI: Igralci

en: Players need to be defined with columns in a specific order (7 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
sl_SI: Igralci morajo biti definirani v stolpcih v določenem zaporedju (7 stolpcev). <a href="%s">Tukaj si lahko ogledate primer</a>.

en: Please include this information when requesting support:
sl_SI: Vključite to informacijo, ko zahtevate podporo

en: Plugins
sl_SI: Vtičniki

en: Poland
sl_SI: Poljska

en: Portugal
sl_SI: Portugalska

en: Pos
sl_SI: Poz

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Positions
sl_SI: Pozicije

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview %s
sl_SI: Predogled %s

en: Previous
sl_SI: Prejšnja

en: Primary
sl_SI: Primarno

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Published
sl_SI: Objavljeno

en: Qatar
sl_SI: Katar

en: Rank
sl_SI: Položaj

en: Recap
sl_SI: Rekapitulacija

en: Remove video
sl_SI: Odstrani video

en: Republic of the Congo
sl_SI: Kongo

en: Result
sl_SI: Rezultat

en: Results
sl_SI: Rezultati

en: Romania
sl_SI: Romunija

en: Rounding
sl_SI: Zaokroževanje

en: Russia
sl_SI: Rusija

en: Rwanda
sl_SI: Ruanda

en: SOAP Client
sl_SI: SOAP odjemalec

en: SP Configuration
sl_SI: SportsPress konfiguracija

en: SP Taxonomies
sl_SI: SportsPress taksonomija

en: SP Version
sl_SI: SportsPress različica

en: SUHOSIN Installed
sl_SI: SUHOSIN nameščen

en: Saudi Arabia
sl_SI: Savdska Arabija

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>.
sl_SI: Napovedano za: <b>%1$s</b>.

en: Scotland
sl_SI: Škotska

en: Scripts
sl_SI: Skripte

en: Search
sl_SI: Išči

en: Season
sl_SI: Sezona

en: Seasons
sl_SI: Sezone

en: Select %s
sl_SI: Izberi %s

en: Select %s:
sl_SI: Izberi %s:

en: Select All
sl_SI: Izberi vse

en: Serbia
sl_SI: Srbija

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings saved.
sl_SI: Nastavitve shranjene.

en: Seychelles
sl_SI: Sejšeli

en: Shortcode
sl_SI: Kratka koda

en: Shortcodes
sl_SI: Kratke kode

en: Show all seasons
sl_SI: Pokaži vse sezone

en: Show all teams
sl_SI: Pokaži vse ekipe

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Site URL
sl_SI: URL spletne strani

en: Slovakia
sl_SI: Slovaška

en: Slovenia
sl_SI: Slovenija

en: Soccer (Association Football)
sl_SI: Nogomet

en: Solomon Islands
sl_SI: Salamonovi otoki

en: Somalia
sl_SI: Somalija

en: Sorry, there has been an error.
sl_SI: Pojavila se je napaka

en: Sort Order
sl_SI: Vrstni red sortiranja

en: Sort Order:
sl_SI: Vrstni red razvrščanja:

en: Sort by
sl_SI: Razvrsti po

en: Sort by:
sl_SI: Sortiraj po:

en: South Africa
sl_SI: Južnoafriška republika

en: South America
sl_SI: Južna Amerika

en: South Korea
sl_SI: Južna Koreja

en: Spain
sl_SI: Španija

en: Sport
sl_SI: Šport

en: SportsPress Events (CSV)
sl_SI: SportsPress dogodki(CSV)

en: SportsPress Players (CSV)
sl_SI: SportsPress igralci (CSV)

en: SportsPress Teams (CSV)
sl_SI: SportsPress ekipe (CSV)

en: Sri Lanka
sl_SI: Šrilanka

en: Staff
sl_SI: Osebje

en: Starting Lineup
sl_SI: Začetna postava

en: Statistic
sl_SI: Statistika

en: Statistics
sl_SI: Statistike

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Status:
sl_SI: Stanje:

en: Streak
sl_SI: Niz

en: Styles and Scripts
sl_SI: Stili in skripte

en: Substitute
sl_SI: Menjava

en: Substitutes
sl_SI: Menjave

en: Success!
sl_SI: Uspešno!

en: Swaziland
sl_SI: Svazija

en: Sweden
sl_SI: Švedska

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: System Status
sl_SI: Status sistema

en: Table Columns
sl_SI: Stolpci tabele

en: Taiwan
sl_SI: Tajvan

en: Tajikistan
sl_SI: Tadžikistan

en: Tanzania
sl_SI: Tanzanija

en: Team
sl_SI: Ekipa

en: Team Manager
sl_SI: Manager ekipe

en: Team Options
sl_SI: Nastavitve ekipe

en: Teams
sl_SI: Ekipe

en: Teams need to be defined with columns in a specific order (3 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
sl_SI: Ekipe morajo biti definirane v stolpcih v določenem zaporedju (3 stolpcev). <a href="%s">Tukaj si lahko ogledate primer</a>.

en: Template Overrides
sl_SI: Predloga je prepisala

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Thank you for updating to the latest version!
sl_SI: Hvala, da ste nadgradili na zadnjo verzijo!

en: Thanks for installing!
sl_SI: Hvala za namestitev!

en: Thanks, all done!
sl_SI: Hvala, vse je urejeno!

en: The CSV is invalid.
sl_SI: CSV datoteka je napačna

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
sl_SI: Opis ni privzeto viden; prikažejo ga lahko nekatere teme.

en: The following options affect how words are displayed on the frontend.
sl_SI: Nastavitve so namenjene za prikaz besed na vidnih straneh za uporabnike.

en: Theme
sl_SI: Tema

en: Theme Integration Guide
sl_SI: Navodila za integracijo v predlogo

en: Theme Name
sl_SI: Naziv predloge

en: Theme Version
sl_SI: Različica predloge

en: These settings control the permalinks used for SportsPress. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
sl_SI: Te nastavitve omogočajo nadzor nad trajnimi povezavami, ki jih uporablja SportsPress. Te nastavitve se uporabijo, če ne uporabljate privzetih trajnih povezav.

en: This will enable a script allowing the countdowns to be animated.
sl_SI: Omogoča skripto, da je odštevalnik animiran

en: Time
sl_SI: Čas

en: Time/Results
sl_SI: Čas/Rezultat

en: Timezone
sl_SI: Časovni pas

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Today
sl_SI: Danes

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Translators
sl_SI: Prevajalci

en: Trinidad and Tobago
sl_SI: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl_SI: Tunizija

en: Turkey
sl_SI: Turčija

en: URL
sl_SI: Povezava

en: Ukraine
sl_SI: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sl_SI: Združeni Arabski Emirati

en: United Kingdom
sl_SI: Združeno kraljevstvo

en: United States
sl_SI: ZDA

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Uploaded to this %s
sl_SI: Naloženo na %s

en: Uruguay
sl_SI: Urugvaj

en: Used for events.
sl_SI: Uporabljeno za dogodke.

en: Used for league tables.
sl_SI: Uporabno za lestvice

en: Used for player lists.
sl_SI: Uporabno za seznam igralcev

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Values
sl_SI: Vrednosti

en: Variable
sl_SI: Spremenljivka

en: Variables
sl_SI: Spremenljivke

en: Vatican City
sl_SI: Vatikan

en: Venue
sl_SI: Prizorišče

en: Venues
sl_SI: Prizorišče

en: Version %s
sl_SI: Različica %s

en: View
sl_SI: Pogled

en: View All
sl_SI: Pokaži vse

en: View Events
sl_SI: Poglej dogodke

en: View Players
sl_SI: Poglej igralce

en: View Teams
sl_SI: Poglej ekipe

en: View all events
sl_SI: Poglej vse dogodke

en: View all players
sl_SI: Poglej vse igralce

en: View full table
sl_SI: Poglej celotno lestvico

en: Visit plugin homepage
sl_SI: Obiščite domačo stran vtičnika

en: WP Debug Mode
sl_SI: Wordpress razvijalski način

en: WP Language
sl_SI: Wordpress jezik

en: WP Max Upload Size
sl_SI: Wordpress maksimalna velikost nalaganja datotek

en: WP Memory Limit
sl_SI: Wordpress limit pomnilnika

en: WP Multisite Enabled
sl_SI: Večportalni Wordpress omogočen

en: WP Version
sl_SI: Wordpress različica

en: Web Server Info
sl_SI: Informacije o strežniku

en: Welcome to SportsPress
sl_SI: Dobrodošli v SportsPress

en: Welcome to SportsPress %s
sl_SI: Dobrodošli v  SportsPress %s

en: Western Sahara
sl_SI: Zahodna Sahara

en: What's new:
sl_SI: Kaj je novega:

en: Yemen
sl_SI: Jemen

en: Yes
sl_SI: Da

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočen fsockopen in cURL - PayPal in podobne skripte, ki komunicirajo z ostalimi strežniki ne bodo delovale. Kontaktirajte Vašega ponudnika storitev.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega <a href="%s">SOAP odjemalca</a>. Zato nekateri vtičniki ne bodo delovali, kot bi morali.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
sl_SI: Vaš strežnik ima omogočen cURL, fsockopen je onemogočen.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
sl_SI: Vaš strežnik ima omogočen fsockopen in cURL

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
sl_SI: Vaš strežnik ima omogočen fsockopen, cURL je onemogočen

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
sl_SI: Vaš strežnik ima omogočen SOAP odjemalec.

en: Your settings have been saved.
sl_SI: Nastavitve so bile shranjene.

en: Zambia
sl_SI: Zambija

en: Zimbabwe
sl_SI: Zimbabve

en: by
sl_SI: s strani

en: days
sl_SI: dni

en: events
sl_SI: dogodki

en: hrs
sl_SI: ur

en: is available
sl_SI: je omogočen

en: mins
sl_SI: minut

en: players
sl_SI: igralci

en: secs
sl_SI: sekund

en: teams
sl_SI: ekipe

en: version
sl_SI: različica
