SportsPress - en to hu_HU translation catalogue (288 entries)

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
hu_HU: %s - Legalább 64MB memória beállítását javasoljuk. Lásd: <a href="%s">A PHP részére fenntartott memória növelése</a>

en: &mdash; Select &mdash;
hu_HU: &mdash; Választás &mdash;

en: (no title)
hu_HU: (nincs cím)

en: -- Not set --
hu_HU: -- Nincs beállítva --

en: <strong>Your theme does not declare SportsPress support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a SportsPress theme :)
hu_HU: <strong>A sablonod nem tartalmaz SportsPress támogatást</strong> &#8211; ha az elrendezésben történő hibákat fedezel fel, kérjük olvasd el integrációs útmutatónkat vagy válassz egy SportsPress sablont. :)

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hu_HU: A művelet sikertelen. Kérlek frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: Address
hu_HU: Cím

en: Afghanistan
hu_HU: Afganisztán

en: Albania
hu_HU: Albánia

en: Algeria
hu_HU: Algéria

en: Align
hu_HU: Igazít

en: All
hu_HU: Összes

en: All done!
hu_HU: Minden kész!

en: Antigua and Barbuda
hu_HU: Antigua és Barbuda

en: Argentina
hu_HU: Argentína

en: Armenia
hu_HU: Örményország

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Australia
hu_HU: Ausztrália

en: Austria
hu_HU: Ausztria

en: Author URL
hu_HU: Szerző URL

en: Average
hu_HU: Átlagos

en: Azerbaijan
hu_HU: Azerbajdzsán

en: Background
hu_HU: Háttér

en: Bahamas
hu_HU: Bahamák

en: Bahrain
hu_HU: Bahrein

en: Bangladesh
hu_HU: Banglades

en: Belarus
hu_HU: Fehéroroszország

en: Bhutan
hu_HU: Bhután

en: Bolivia
hu_HU: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
hu_HU: Bosznia-Hercegovina

en: Brazil
hu_HU: Brazília

en: Bulgaria
hu_HU: Bulgária

en: Burma
hu_HU: Mianmar

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Cambodia
hu_HU: Kambodzsa

en: Cameroon
hu_HU: Kamerun

en: Canada
hu_HU: Kanada

en: Cancel
hu_HU: Megszakítás

en: Cape Verde
hu_HU: Zöld-foki Köztársaság

en: Center
hu_HU: Közép

en: Central African Republic
hu_HU: Közép-afrikai Köztársaság

en: Chad
hu_HU: Csád

en: Changes saved.
hu_HU: Változások elmentve.

en: Cheatin&#8217; huh?
hu_HU: Csalunk-csalunk?

en: China
hu_HU: Kína

en: Colombia
hu_HU: Kolumbia

en: Column
hu_HU: Oszlop

en: Columns
hu_HU: Oszlopok

en: Comoros
hu_HU: Comore-szigetek

en: Configure
hu_HU: Beállítás

en: Croatia
hu_HU: Horvátország

en: Cuba
hu_HU: Kuba

en: Custom
hu_HU: egyéni

en: Custom:
hu_HU: Egyéni:

en: Cyprus
hu_HU: Ciprus

en: Czech Republic
hu_HU: Csehország

en: Date
hu_HU: Közzétéve

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default Timezone
hu_HU: Alapértelmezett időzóna

en: Default timezone is %s
hu_HU: Az alapértelmezett időzóna %s

en: Default timezone is %s - it should be UTC
hu_HU: Az alapértelmezett időzóna %s - UTC kéne legyen

en: Delimiter
hu_HU: Elválasztó

en: Democratic Republic of the Congo
hu_HU: Kongó - Kinshasa

en: Denmark
hu_HU: Dánia

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Disable
hu_HU: Kikapcsolás

en: Djibouti
hu_HU: Dzsibuti

en: Dominica
hu_HU: Dominika

en: Dominican Republic
hu_HU: Dominikai Köztársaság

en: East Timor
hu_HU: Kelet-Timor

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Egypt
hu_HU: Egyiptom

en: El Salvador
hu_HU: Salvador

en: Enable
hu_HU: Bekapcsolás

en: Environment
hu_HU: Környezet

en: Equatorial Guinea
hu_HU: Egyenlítői-Guinea

en: Estonia
hu_HU: Észtország

en: Ethiopia
hu_HU: Etiópia

en: Fiji
hu_HU: Fidzsi

en: Finland
hu_HU: Finnország

en: France
hu_HU: Franciaország

en: Frontend Styles
hu_HU: Frontend stílusok

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: General
hu_HU: Általános

en: General Options
hu_HU: Általános beállítások

en: Georgia
hu_HU: Grúzia

en: Germany
hu_HU: Németország

en: Get Started
hu_HU: Kezdjük el

en: Get System Report
hu_HU: Rendszerjelentés megtekintése

en: Ghana
hu_HU: Ghána

en: Go to SportsPress Settings
hu_HU: Ugrás a SportsPress beállításokhoz

en: Greece
hu_HU: Görögország

en: Hide this notice
hu_HU: Értesítés elrejtése

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: Home URL
hu_HU: Főoldal URL

en: Hong Kong
hu_HU: Hongkong S.A.R, Kína

en: Hungary
hu_HU: Magyarország

en: Iceland
hu_HU: Izland

en: Indonesia
hu_HU: Indonézia

en: Insert into %s
hu_HU: %sbe beillesztése

en: Installed Plugins
hu_HU: Telepített bővítmények

en: Iran
hu_HU: Irán

en: Iraq
hu_HU: Irak

en: Ireland
hu_HU: Írország

en: Israel
hu_HU: Izrael

en: Italy
hu_HU: Olaszország

en: Ivory Coast
hu_HU: Elefántcsontpart

en: Japan
hu_HU: Japán

en: Jordan
hu_HU: Jordánia

en: Kazakhstan
hu_HU: Kazahsztán

en: Key
hu_HU: Kulcs

en: Kuwait
hu_HU: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hu_HU: Kirgizisztán

en: Label
hu_HU: Címke

en: Laos
hu_HU: Laosz

en: Latvia
hu_HU: Lettország

en: Layout
hu_HU: Elrendezés

en: Lebanon
hu_HU: Libanon

en: Left
hu_HU: Bal

en: Liberia
hu_HU: Libéria

en: Libya
hu_HU: Líbia

en: List
hu_HU: Lista

en: Lithuania
hu_HU: Litvánia

en: Luxembourg
hu_HU: Luxemburg

en: M j, Y @ G:i
hu_HU: Y. F j.  l -  H:i

en: Macau
hu_HU: Makaó SAR Kína

en: Macedonia
hu_HU: Macedónia

en: Madagascar
hu_HU: Madagaszkár

en: Malaysia
hu_HU: Malajzia

en: Maldives
hu_HU: Maldív-szigetek

en: Malta
hu_HU: Málta

en: Marshall Islands
hu_HU: Marshall-szigetek

en: Mauritania
hu_HU: Mauritánia

en: Mexico
hu_HU: Mexikó

en: Micronesia
hu_HU: Mikronézia

en: Mongolia
hu_HU: Mongólia

en: Montenegro
hu_HU: Montenegró

en: Morocco
hu_HU: Marokkó

en: Mozambique
hu_HU: Mozambik

en: Name
hu_HU: Név

en: Namibia
hu_HU: Namíbia

en: Nepal
hu_HU: Nepál

en: Netherlands
hu_HU: Hollandia

en: New Zealand
hu_HU: Új-Zéland

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next Steps
hu_HU: Következő lépés

en: Nigeria
hu_HU: Nigéria

en: No
hu_HU: Nem

en: No overrides present in theme.
hu_HU: A sablonban nincsenek felülírások.

en: No results found.
hu_HU: Nincs megfelelő eredmény.

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: North Korea
hu_HU: Észak-Korea

en: Norway
hu_HU: Norvégia

en: Oman
hu_HU: Omán

en: PHP Max Input Vars
hu_HU: PHP max bemeneti változó

en: PHP Post Max Size
hu_HU: PHP Post max méret

en: PHP Time Limit
hu_HU: PHP időkorlát

en: PHP Version
hu_HU: PHP verzió

en: Pakistan
hu_HU: Pakisztán

en: Papua New Guinea
hu_HU: Pápua Új-Guinea

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Philippines
hu_HU: Fülöp-szigetek

en: Please include this information when requesting support:
hu_HU: Kérjük mellékeld ezt az információt, amikor támogatást kérsz:

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Poland
hu_HU: Lengyelország

en: Portugal
hu_HU: Portugália

en: Position
hu_HU: Pozíció

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Preview %s
hu_HU: %s előnézet

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Primary
hu_HU: Elsődleges

en: Profile
hu_HU: Adatlap

en: Published
hu_HU: Közzétéve

en: Qatar
hu_HU: Katar

en: Republic of the Congo
hu_HU: Kongó

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Romania
hu_HU: Románia

en: Rounding
hu_HU: Kerekítés

en: Russia
hu_HU: Oroszország

en: Rwanda
hu_HU: Ruanda

en: SOAP Client
hu_HU: SOAP kliens

en: SUHOSIN Installed
hu_HU: SUHOSIN telepítve

en: Saint Kitts and Nevis
hu_HU: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Lucia
hu_HU: Santa Lucia

en: Saint Vincent and the Grenadines
hu_HU: Saint Vincent és Grenadines

en: Samoa
hu_HU: Szamoa

en: Sao Tome and Principe
hu_HU: Sao Tomé és Príncipe

en: Saudi Arabia
hu_HU: Szaúd-Arábia

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Scheduled
hu_HU: Ütemezve

en: Scripts
hu_HU: Szkriptek

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Select %s
hu_HU: %s kiválasztása

en: Select All
hu_HU: Összes kiválasztása

en: Senegal
hu_HU: Szenegál

en: Serbia
hu_HU: Szerbia

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings saved.
hu_HU: Beállítások elmentve.

en: Seychelles
hu_HU: Seychelle-szigetek

en: Singapore
hu_HU: Szingapúr

en: Site URL
hu_HU: Weboldal URL

en: Slovakia
hu_HU: Szlovákia

en: Slovenia
hu_HU: Szlovénia

en: Solomon Islands
hu_HU: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu_HU: Szomália

en: Sorry, there has been an error.
hu_HU: Sajnáljuk, egy hiba történt.

en: Sort Order:
hu_HU: Sorrend:

en: Sort by:
hu_HU: Sorrend:

en: South Africa
hu_HU: Dél-Afrika

en: South Korea
hu_HU: Dél-Korea

en: Spain
hu_HU: Spanyolország

en: Sri Lanka
hu_HU: Srí Lanka

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Status:
hu_HU: Állapot:

en: Styles and Scripts
hu_HU: Stílusok és szkriptek

en: Success!
hu_HU: Sikerült!

en: Sudan
hu_HU: Szudán

en: Swaziland
hu_HU: Szváziföld

en: Sweden
hu_HU: Svédország

en: Switzerland
hu_HU: Svájc

en: System Status
hu_HU: Rendszerállapot

en: Taiwan
hu_HU: Tajvan

en: Tajikistan
hu_HU: Tadzsikisztán

en: Tanzania
hu_HU: Tanzánia

en: Template Overrides
hu_HU: Sablon felülírások

en: Templates
hu_HU: Sablonminták

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Thailand
hu_HU: Thaiföld

en: Thank you for updating to the latest version!
hu_HU: Köszönjük, hogy frissítettél a legújabb verzióra!

en: Thanks for installing!
hu_HU: Köszönjük, hogy telepítetted a bővítményt!

en: Thanks, all done!
hu_HU: Köszönöm, mindennel megvagyunk!

en: The CSV is invalid.
hu_HU: A CSV hibás.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
hu_HU: A leírás alaphelyzetben nem jelenik meg, de ez néhány sablonban másképpen is lehet.

en: Theme
hu_HU: Sablon

en: Theme Integration Guide
hu_HU: Sablon integrációs útmutató

en: Theme Name
hu_HU: Sablon név

en: Theme Version
hu_HU: Sablon verzió

en: Timezone
hu_HU: Időzóna

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: Today
hu_HU: ma

en: Total
hu_HU: Összeg

en: Translators
hu_HU: Fordítók

en: Trinidad and Tobago
hu_HU: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu_HU: Tunézia

en: Turkey
hu_HU: Törökország

en: Turkmenistan
hu_HU: Türkmenisztán

en: Ukraine
hu_HU: Ukrajna

en: United Arab Emirates
hu_HU: Egyesült Arab Emirátus

en: United Kingdom
hu_HU: Egyesült Királyság

en: United States
hu_HU: Egyesült Államok

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Uploaded to this %s
hu_HU: Feltöltve ebba a %s

en: Uzbekistan
hu_HU: Üzbegisztán

en: Vatican City
hu_HU: Vatikán

en: Version %s
hu_HU: %s verzió

en: Video
hu_HU: Videó

en: View
hu_HU: Megtekintés

en: View All
hu_HU: Összes

en: Visit Site
hu_HU: A honlap megtekintése

en: Visit plugin homepage
hu_HU: Meg kell látogatni a bővítmények oldalát (plugin homepage)

en: WP Debug Mode
hu_HU: WP hibakereső mód

en: WP Language
hu_HU: WP nyelv

en: WP Max Upload Size
hu_HU: WP max feltöltési méret

en: WP Memory Limit
hu_HU: WP memóriakorlát

en: WP Multisite Enabled
hu_HU: WP Multisite engedélyezve

en: WP Version
hu_HU: WP verzió

en: Web Server Info
hu_HU: Webszerver információk

en: Welcome to SportsPress
hu_HU: Üdvözöl a SportsPress

en: Welcome to SportsPress %s
hu_HU: Üdvözöl a SportsPress %s

en: Western Sahara
hu_HU: Nyugat-Szahara

en: What's new:
hu_HU: Újdonságok:

en: Yemen
hu_HU: Jemen

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
hu_HU: A szerveren nem engedélyezett az fsockopen és a cURL - a PayPal IPN és olyan szkriptek, amik más szerverekkel kommunikálnak, nem fognak működni. Vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
hu_HU: A szerveren nincs engedélyezve a <a href="%s">SOAP Client</a> osztály - a SOAP-ot használó fizetési módok lehet, hogy nem megfelelően fognak működni.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
hu_HU: A szerveren engedélyezett a cURL, de az fsockopen nem.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
hu_HU: A szerveren engedélyezett az fsockopen és a cURL.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
hu_HU: A szerveren engedélyezett az fsockopen, de a cURL nem.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
hu_HU: A szerveren engedélyezett a SOAP Client osztály.

en: Your settings have been saved.
hu_HU: A beállítások mentésre kerültek.

en: by
hu_HU: -

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
hu_HU: %2$s. %1$s

en: is available
hu_HU: elérhető

en: version
hu_HU: verzió
