SportsPress - en to nl_NL translation catalogue (546 entries)

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
nl_NL: %s - Wij raden aan om het geheugen in te stellen op minstens 64MB. Zie: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>

en: %s SportsPress %s has lots of refinements we think you&#8217;ll love.
nl_NL: %s SportsPress %s heeft veel verfijningen waarvan wij denken dat je ze geweldig zult vinden.

en: &mdash; None &mdash;
nl_NL: &mdash; Geen &mdash;

en: &mdash; Remove &mdash;
nl_NL: &mdash; Verwijderen &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
nl_NL: &mdash; Selecteren &mdash;

en: (Auto)
nl_NL: (Automatisch)

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: -- Not set --
nl_NL: -- Niet ingesteld --

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
nl_NL: <code>%s</code> versie <strong style="color:red">%s</strong> is verouderd. De core-versie is %s

en: <strong>%s event</strong> published | <strong>%s events</strong> published
nl_NL[0]: <strong>%s gebeurtenis</strong> gepubliceerd
nl_NL[1]: <strong>%s gebeurtenissen</strong> gepubliceerd

en: <strong>%s event</strong> scheduled | <strong>%s events</strong> scheduled
nl_NL[0]: <strong>%s gebeurtenis</strong> gepland
nl_NL[1]: <strong>%s gebeurtenissen</strong> gepland

en: <strong>%s</strong> until next event
nl_NL: <strong>%s</strong> tot volgende gebeurtenis

en: <strong>Your theme does not declare SportsPress support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a SportsPress theme :)
nl_NL: <strong>Je thema geeft niet aan SportsPress te ondersteunen</strong> &#8211; als je lay-outproblemen ondervindt, lees dan onze handleiding over integratie of kies een SportsPress thema :)

en: <strong>Your theme has bundled outdated copies of SportsPress template files</strong> &#8211; if you encounter functionality issues on the frontend this could the reason. Ensure you update or remove them (in general we recommend only bundling the template files you actually need to customize). See the system report for full details.
nl_NL: <strong>Je thema heeft gebundelde, verouderde kopieën van SportsPress-themabestanden</strong> &#8211; als je functioneringsproblemen aan de front-end ondervindt, kan dit de reden zijn. Zorg er voor dat deze worden bijgewerkt of verwijderd (in het algemeen raden wij aan alleen themabestanden te bundelen als je deze daadwerkelijk aanpast). Bekijk het systeemrapport voor volledige details.

en: A calendar of events.
nl_NL: Een kalender met gebeurtenissen.

en: A clock that counts down to an upcoming event.
nl_NL: Een klok die aftelt naar een komende gebeurtenis.

en: A list of events.
nl_NL: Een lijst met gebeurtenissen.

en: Abbreviate team names
nl_NL: Teamnamen afkorten

en: Abbreviation
nl_NL: Afkorting

en: About SportsPress
nl_NL: Over SportsPress

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl_NL: Actie mislukt. Ververs de pagina en probeer het nogmaals.

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Calendar
nl_NL: Nieuwe kalender toevoegen

en: Add New Column
nl_NL: Nieuwe kolom toevoegen

en: Add New Event
nl_NL: Nieuwe gebeurtenis toevoegen

en: Add New League Table
nl_NL: Nieuwe stand toevoegen

en: Add New Metric
nl_NL: Nieuwe statistiek toevoegen

en: Add New Outcome
nl_NL: Nieuwe uitslag toevoegen

en: Add New Performance
nl_NL: Nieuwe prestatie toevoegen

en: Add New Player
nl_NL: Nieuwe speler toevoegen

en: Add New Player List
nl_NL: Nieuwe spelerslijst toevoegen

en: Add New Result
nl_NL: Nieuw resultaat toevoegen

en: Add New Staff
nl_NL: Nieuwe staf toevoegen

en: Add New Statistic
nl_NL: Nieuwe statistiek toevoegen

en: Add New Team
nl_NL: Nieuw team toevoegen

en: Add icon
nl_NL: Icoon toevoegen

en: Add logo
nl_NL: Logo toevoegen

en: Add photo
nl_NL: Foto toevoegen

en: Add video
nl_NL: Video toevoegen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Adjustments
nl_NL: Aanpassingen

en: Africa
nl_NL: Afrika

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: Align
nl_NL: Uitlijning

en: All
nl_NL: Alle

en: All done!
nl_NL: Helemaal klaar!

en: Allow people to post comments on new articles
nl_NL: Mensen toestaan om reacties te plaatsen op nieuwe artikelen

en: American Football
nl_NL: American football

en: Antigua and Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Article
nl_NL: Artikel

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Asia
nl_NL: Azië

en: Attended
nl_NL: Bijgewoond

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Australian Rules Football
nl_NL:  Australian Rules football

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Author URL
nl_NL: URL auteur

en: Average
nl_NL: Gemiddelde

en: Away
nl_NL: Uit

en: Azerbaijan
nl_NL: Azerbeidzjan

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Bahamas
nl_NL: Bahama's

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Baseball
nl_NL: Honkbal

en: Basic Setup
nl_NL: Eenvoudige instelling

en: Basketball
nl_NL: Basketbal

en: Belarus
nl_NL: Wit-Rusland

en: Belgium
nl_NL: België

en: Blocks
nl_NL: Blokken

en: Bosnia and Herzegovina
nl_NL: Bosnië en Herzegovina

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgarije

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Calendars
nl_NL: Kalenders

en: Cambodia
nl_NL: Cambodja

en: Cameroon
nl_NL: Kameroen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cape Verde
nl_NL: Kaapverdi

en: Center
nl_NL: Centreren

en: Central African Republic
nl_NL: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl_NL: Tsjaad

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Changes saved.
nl_NL: Wijzigingen opgeslagen.

en: Cheatin&#8217; huh?
nl_NL: Wat ben jij aan het proberen?

en: Chile
nl_NL: Chili

en: Column
nl_NL: Kolom

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns:
nl_NL: Kolommen:

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Competition
nl_NL: Competitie

en: Competitions
nl_NL: Competities

en: Competitive
nl_NL: Competitief

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: Constants
nl_NL: Constanten

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
nl_NL: Kopieer deze code en plak het in je bericht, op je pagina of als inhoud van je tekstwidget.

en: Countdown
nl_NL: Aftelling

en: Croatia
nl_NL: Kroatië

en: Current Team
nl_NL: Huidige team

en: Current Teams
nl_NL: Huidige teams

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom:
nl_NL: Aangepast:

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechië

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: Date range:
nl_NL: Datumbereik:

en: Date/Time:
nl_NL: Datum/tijd:

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default (%s)
nl_NL: Standaard (%s)

en: Default Timezone
nl_NL: Standaard tijdzone

en: Default timezone is %s
nl_NL: Standaard tijdzone is %s.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nl_NL: Standaard tijdzone is %s - dit zou UTC moeten zijn.

en: Delete row
nl_NL: Rij verwijderen

en: Delimiter
nl_NL: Scheidingsteken

en: Democratic Republic of the Congo
nl_NL: Congo-Kinshasa

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Display a gallery of players.
nl_NL: Een galerij met spelers tonen.

en: Display a league table.
nl_NL: Een stand tonen.

en: Display a list of players.
nl_NL: Een lijst met spelers tonen.

en: Display league
nl_NL: Competitie tonen

en: Display link to view all events
nl_NL: Link tonen om alle gebeurtenissen te bekijken

en: Display link to view all players
nl_NL: Link tonen om alle spelers te bekijken

en: Display link to view full table
nl_NL: Link tonen om hele tabel te bekijken

en: Display logos
nl_NL: Logo's tonen

en: Display maps
nl_NL: Kaarten tonen

en: Display national flags
nl_NL: Nationale vlaggen tonen

en: Display photos
nl_NL: Foto's tonen

en: Display player names on hover
nl_NL: Spelersnamen tonen bij hover

en: Display season
nl_NL: Seizoen tonen

en: Display venue
nl_NL: Locatie tonen

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nl_NL: Getoond %s&#8211;%s van %s

en: Docs
nl_NL: Documenten

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: Drag the marker to the venue's location.
nl_NL: Sleep de marker naar de speellocatie.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
nl_NL: FOUT: Dit is geen geldig feed-sjabloon.

en: East Timor
nl_NL: Oost-Timor

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Calendar
nl_NL: Kalender bijwerken

en: Edit Column
nl_NL: Kolom bewerken

en: Edit Competition
nl_NL: Competitie bewerken

en: Edit Event
nl_NL: Gebeurtenis bewerken

en: Edit Job
nl_NL: Baan bewerken

en: Edit League Table
nl_NL: Stand bewerken

en: Edit Metric
nl_NL: Statistiek bewerken

en: Edit Outcome
nl_NL: Uitslag bewerken

en: Edit Performance
nl_NL: Prestatie bewerken

en: Edit Player
nl_NL: Speler bewerken

en: Edit Player List
nl_NL: Spelerslijst bewerken

en: Edit Position
nl_NL: Positie bewerken

en: Edit Result
nl_NL: Resultaat bewerken

en: Edit Season
nl_NL: Seizoen bewerken

en: Edit Staff
nl_NL: Staf bewerken

en: Edit Statistic
nl_NL: Statistiek bewerken

en: Edit Team
nl_NL: Team bewerken

en: Edit Venue
nl_NL: Locatie bewerken

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: England
nl_NL: Engeland

en: Environment
nl_NL: Omgeving

en: Equation
nl_NL: Vergelijking

en: Equatorial Guinea
nl_NL: Equatoriaal-Guinea

en: Esports
nl_NL: Esporten

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: Ethiopia
nl_NL: Ethiopië

en: Europe
nl_NL: Europa

en: Event
nl_NL: Gebeurtenis

en: Event Blocks
nl_NL: Gebeurtenisblokken

en: Event Calendar
nl_NL: Gebeurteniskalender

en: Event List
nl_NL: Gebeurtenislijst

en: Event Manager
nl_NL: Gebeurtenismanager

en: Event Options
nl_NL: Opties gebeurtenis

en: Event Outcomes
nl_NL: Uitslagen gebeurtenis

en: Events
nl_NL: Gebeurtenissen

en: Events need to be defined with columns in a specific order (3+ columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
nl_NL: Gebeurtenissen moeten worden gedefinieerd met kolommen in een specifieke volgorde (3+ kolommen). <a href="%s">Klik hier om een voorbeeld te downloaden</a>.

en: Format
nl_NL: Formaat

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: Friendly
nl_NL: Vriendschappelijk

en: Frontend Styles
nl_NL: Stijlen front-end

en: Full Time
nl_NL: Fulltime

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Options
nl_NL: Algemene opties

en: Georgia
nl_NL: Georgië

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Get Started
nl_NL: Aan de slag

en: Get System Report
nl_NL: Systeemrapportage verkrijgen

en: Go to SportsPress Settings
nl_NL: Ga naar SportsPress-instellingen

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Grouping
nl_NL: Groepering

en: Guinea-Bissau
nl_NL: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl_NL: Haïti

en: Handball
nl_NL: Handbal

en: Header Offset
nl_NL: Afwijking header

en: Heading
nl_NL: Kop

en: Hi there! Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
nl_NL: Hallo! Kies een .csv-bestand om te uploaden, klik daarna op "Bestand uploaden en importeren".

en: Hide this notice
nl_NL: Dit bericht verbergen

en: Highlight
nl_NL: Markering

en: Home
nl_NL: Thuislocatie

en: Home URL
nl_NL: URL home

en: Hong Kong
nl_NL: Hongkong

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: Hybrid
nl_NL: Hybride

en: Ice Hockey
nl_NL: Ijshockey

en: Iceland
nl_NL: IJsland

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Icons
nl_NL: Iconen

en: Import <strong>events</strong> from a csv file.
nl_NL: Importeer <strong>gebeurtenissen</strong> uit een csv-bestand.

en: Import <strong>players</strong> from a csv file.
nl_NL: Importeer <strong>spelers</strong> uit een csv-bestand.

en: Import <strong>staff</strong> from a csv file.
nl_NL: Importeer <strong>staf</strong> uit een csv-bestand.

en: Import <strong>teams</strong> from a csv file.
nl_NL: Importeer <strong>teams</strong> uit een csv-bestand.

en: Import Events
nl_NL: Gebeurtenissen importeren

en: Import Players
nl_NL: Spelers importeren

en: Import Staff
nl_NL: Staf importeren

en: Import Teams
nl_NL: Teams importeren

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> events and skipped <strong>%s</strong>.
nl_NL: Importeren voltooid - <strong>%s</strong> gebeurtenissen geïmporteerd en <strong>%s</strong> overgeslagen.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> players and skipped <strong>%s</strong>.
nl_NL: Importeren voltooid - <strong%s</strong> spelers geïmporteerd en <strong>%s</strong> overgeslagen.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> staff and skipped <strong>%s</strong>.
nl_NL: Importeren voltooid - <strong>%s</strong> stafleden geïmporteerd en <strong>%s</strong> overgeslagen.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> teams and skipped <strong>%s</strong>.
nl_NL: Importeren voltooid - <strong%s</strong> teams geïmporteerd en <strong>%s</strong> overgeslagen.

en: Indonesia
nl_NL: Indonesië

en: Insert %s
nl_NL: Voeg %s in

en: Insert into %s
nl_NL: Invoegen bij %s

en: Insert row after
nl_NL: Rij invoegen na

en: Install demo content
nl_NL: Demo-inhoud installeren

en: Installed Plugins
nl_NL: Geïnstalleerde plugins

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Ireland
nl_NL: Ierland

en: Israel
nl_NL: Israël

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Ivory Coast
nl_NL: Ivoorkust

en: Job
nl_NL: Baan

en: Jobs
nl_NL: Banen

en: Jordan
nl_NL: Jordanië

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Kenya
nl_NL: Kenia

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgistan

en: Last 10
nl_NL: Laatste 10

en: Last 5
nl_NL: Laatste 5

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: League Manager
nl_NL: Competitiemanager

en: League Table
nl_NL: Stand

en: League Tables
nl_NL: Standen

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Left
nl_NL: Links

en: Libya
nl_NL: Libië

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Link events
nl_NL: Gebeurtenissen koppelen

en: Link players
nl_NL: Spelers koppelen

en: Link staff
nl_NL: Staf koppelen

en: Link teams
nl_NL: Team koppelen

en: Link venues
nl_NL: Locaties koppelen

en: List
nl_NL: Lijst

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Live countdowns
nl_NL: Live aftellingen

en: Logos
nl_NL: Logo's

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Love SportsPress? Help spread the word by rating us 5★ on WordPress.org
nl_NL: Dol op SportsPress? Help met het verspreiden door ons 5★ te beoordelen op WordPress.org

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: Macedonia
nl_NL: Macedonië

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Maldives
nl_NL: Maldiven

en: Manual
nl_NL: Handmatig

en: Marshall Islands
nl_NL: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Metric
nl_NL: Statistiek

en: Metrics
nl_NL: Statistieken

en: Micronesia
nl_NL: Micronesië

en: Minutes
nl_NL: Minuten

en: Moldova
nl_NL: Moldavië

en: Mongolia
nl_NL: Mongolië

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: Name
nl_NL: Naam

en: Namibia
nl_NL: Namibië

en: Nationality
nl_NL: Nationaliteit

en: Netball
nl_NL: Netbal

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw-Zeeland

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Steps
nl_NL: Volgende stappen

en: No
nl_NL: Nee

en: No overrides present in theme.
nl_NL: Geen overschrijvingen aanwezig binnen thema.

en: No results found.
nl_NL: Geen resultaten gevonden.

en: None
nl_NL: Geen

en: North America
nl_NL: Noord-Amerika

en: North Korea
nl_NL: Noord-Korea

en: Northern Ireland
nl_NL: Noord-Ierland

en: Norway
nl_NL: Noorwegen

en: Now
nl_NL: Nu

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of events to show:
nl_NL: Aantal te tonen gebeurtenissen:

en: Number of players to show:
nl_NL: Aantal te tonen spelers:

en: Number of teams to show:
nl_NL: Aantal te tonen teams:

en: Oceania
nl_NL: Oceanië

en: Open link in a new window/tab
nl_NL: Link in een nieuw vensterjavascript:;/nieuwe tab openen

en: Operators
nl_NL: Operatoren

en: Other
nl_NL: Anders

en: Outcome
nl_NL: Uitslag

en: Outcomes
nl_NL: Uitslagen

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: PHP Version
nl_NL: PHP-versie

en: Padding
nl_NL: Marge

en: Paginate
nl_NL: Pagineren

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Papua New Guinea
nl_NL: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Parent
nl_NL: Hoofd

en: Parent:
nl_NL: Hoofd:

en: Past Teams
nl_NL: Eerdere teams

en: Performance
nl_NL: Prestatie

en: Performance:
nl_NL: Prestatie:

en: Philippines
nl_NL: Filippijnen

en: Photo
nl_NL: Foto

en: Played
nl_NL: Gespeeld

en: Player
nl_NL: Speler

en: Player Gallery
nl_NL: Spelersgalerij

en: Player List
nl_NL: Spelerslijst

en: Player Lists
nl_NL: Spelerslijsten

en: Player Metrics
nl_NL: Spelersstatistieken

en: Player Options
nl_NL: Spelersopties

en: Player Performance
nl_NL: Spelersprestatie

en: Player Statistics
nl_NL: Spelersstatistieken

en: Players
nl_NL: Spelers

en: Players & Staff
nl_NL: Spelers & staf

en: Players need to be defined with columns in a specific order (7 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
nl_NL: Spelers moeten worden gedefinieerd met kolommen in een specifieke volgorde (7 kolommen). <a href="%s">Klik hier om een voorbeeld te downloaden</a>.

en: Please include this information when requesting support:
nl_NL: Gelieve deze informatie bij te voegen bij het aanvragen van ondersteuning:

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Position
nl_NL: Positie

en: Positions
nl_NL: Posities

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview %s
nl_NL: Voorbeeld van %s

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Primary
nl_NL: Primair

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Rank
nl_NL: Rang

en: Recap
nl_NL: Samenvatting

en: Remove icon
nl_NL: Icoon verwijderen

en: Remove logo
nl_NL: Logo verwijderen

en: Remove photo
nl_NL: Foto verwijderen

en: Remove video
nl_NL: Video verwijderen

en: Republic of the Congo
nl_NL: Congo-Brazzaville

en: Result
nl_NL: Resultaat

en: Results
nl_NL: Resultaten

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Romania
nl_NL: Roemenië

en: Rounding
nl_NL: Afronding

en: Russia
nl_NL: Rusland

en: SP Configuration
nl_NL: SP configuratie

en: SP Post Types
nl_NL: SP berichtsoorten

en: SP Taxonomies
nl_NL: SP taxonomieën

en: SP Version
nl_NL: SP-versie

en: SUHOSIN Installed
nl_NL: SUHOSIN geïnstalleerd

en: Saint Kitts and Nevis
nl_NL: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl_NL: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome and Principe
nl_NL: Sao Tomé en Principe

en: Satellite
nl_NL: Satelliet

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saudi-Arabië

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>.
nl_NL: Gepland voor: <b>%1$s</b>.

en: Scotland
nl_NL: Schotland

en: Scrollable
nl_NL: Schuifbaar

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Season
nl_NL: Seizoen

en: Seasons
nl_NL: Seizoenen

en: Select %s
nl_NL: Selecteer %s

en: Select %s:
nl_NL: Selecteer %s:

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Select Icon
nl_NL: Icoon selecteren

en: Select Logo
nl_NL: Logo selecteren

en: Select Photo
nl_NL: Foto selecteren

en: Select your timezone and sport to get started.
nl_NL: Selecteer je tijdzone en sport om aan de slag te gaan.

en: Select...
nl_NL: Selecteren...

en: Serbia
nl_NL: Servië

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Seychelles
nl_NL: Seychellen

en: Show all
nl_NL: Alles tonen

en: Show all leagues
nl_NL: Alle competities tonen

en: Show all positions
nl_NL: Alle posities tonen

en: Show all seasons
nl_NL: Alle seizoenen tonen

en: Show all teams
nl_NL: Alle teams tonen

en: Site URL
nl_NL: URL site

en: Slovakia
nl_NL: Slowakije

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Soccer (Association Football)
nl_NL: Voetbal (verenigingsvoetbal)

en: Solomon Islands
nl_NL: Solomoneilanden

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: Sorry, there has been an error.
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden.

en: Sort Order
nl_NL: Sorteervolgorde

en: Sort Order:
nl_NL: Sorteervolgorde:

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Sort by:
nl_NL: Sorteren op:

en: Sortable
nl_NL: Sorteerbaar

en: South Africa
nl_NL: Zuid-Afrika

en: South America
nl_NL: Zuid-Amerika

en: South Korea
nl_NL: Zuid-Korea

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: SportsPress Events (CSV)
nl_NL: SportsPress gebeurtenissen (CSV)

en: SportsPress Players (CSV)
nl_NL: SportsPress spelers (CSV)

en: SportsPress Shortcodes
nl_NL: SportsPress shortcodes

en: SportsPress Staff (CSV)
nl_NL: SportsPress staf (CSV)

en: SportsPress Teams (CSV)
nl_NL: SportsPress teams (CSV)

en: SportsPress has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate SportsPress</a>.
nl_NL: SportsPress is prettig vertaald in verschillende andere talen dankzij ons vertalingsteam. Wil je jouw naam zien? <a href="%s">SportsPress vertalen</a>.

en: SportsPress is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to SportsPress</a>.
nl_NL: SportsPress is ontwikkeld en onderhouden door een wereldwijd team van gepassioneerde individuen en gesteund door een geweldige ontwikkelaarsgemeenschap. Wil je jouw naam zien? <a href="%s">Helpen met SportsPress</a>.

en: Staff
nl_NL: Staf

en: Staff Options
nl_NL: Stafopties

en: Staff need to be defined with columns in a specific order (6 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
nl_NL: Staf moet worden gedefinieerd met kolommen in een specifieke volgorde (6 kolommen). <a href="%s">Klik hier om een voorbeeld te downloaden</a>.

en: Started
nl_NL: Gestart

en: Starting Lineup
nl_NL: Beginopstelling

en: Statistic
nl_NL: Statistiek

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Streak
nl_NL: Reeks

en: Styles and Scripts
nl_NL: Stijlen en scripts

en: Substitute
nl_NL: Wissel

en: Substituted
nl_NL: Vervangen

en: Substitutes
nl_NL: Wissels

en: Success!
nl_NL: Gelukt!

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: System Status
nl_NL: Systeemstatus

en: Table Columns
nl_NL: Tabelkolommen

en: Table Tennis
nl_NL: Tafeltennis

en: Tables
nl_NL: Tabellen

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Team Manager
nl_NL: Teammanager

en: Team Options
nl_NL: Teamopties

en: Team Results
nl_NL: Teamresultaten

en: Teams need to be defined with columns in a specific order (3 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
nl_NL: Teams moeten worden gedefinieerd met kolommen in een specifieke volgorde (3 kolommen). <a href="%s">Klik hier om een voorbeeld te downloaden</a>.

en: Template Overrides
nl_NL: Overschrijvingen sjabloon

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Terrain
nl_NL: Terrein

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Thank you for updating to the latest version!
nl_NL: Bedankt voor het updaten naar de nieuwste versie!

en: Thanks for installing!
nl_NL: Bedankt voor het installeren!

en: Thanks, all done!
nl_NL: Bedankt, helemaal klaar!

en: The CSV is invalid.
nl_NL: De CSV is ongeldig.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
nl_NL: De beschrijving is standaard niet prominent; echter, sommige thema's kunnen het tonen.

en: The following options affect how words are displayed on the frontend.
nl_NL: De volgende opties hebben invloed op de manier waarop woorden worden getoond in de front-end.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: Theme Integration Guide
nl_NL: Handleiding thema-integratie

en: Theme Name
nl_NL: Naam thema

en: Theme Version
nl_NL: Versie thema

en: These settings control the permalinks used for SportsPress. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
nl_NL: Deze instellingen besturen de permalinks die gebruikt worden voor SportsPress. Deze instellingen zijn alleen van toepassing wanneer <strong>"standaard"-permalinks hierboven niet worden gebruikt</strong>.

en: This week
nl_NL: Deze week

en: This will enable a script allowing the countdowns to be animated.
nl_NL: Dit zal een script inschakelen waardoor de aftellingen geanimeerd zijn.

en: This will enable a shortcode menu to be displayed in the visual editor.
nl_NL: Dit zal een shortcode menu inschakelen dat getoond wordt in de visuele bewerker.

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time/Results
nl_NL: Tijd/resultaten

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Traditional Sports
nl_NL: Traditionele sporten

en: Translators
nl_NL: Vertalers

en: Trinidad and Tobago
nl_NL: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Uganda
nl_NL: Oeganda

en: Ukraine
nl_NL: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl_NL: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: Update
nl_NL: Updaten

en: Upgrade
nl_NL: Upgraden

en: Uploaded to this %s
nl_NL: Uploaden naar dit %s

en: Used for events.
nl_NL: Gebruikt voor gebeurtenissen.

en: Used for league tables.
nl_NL: Gebruikt voor standen.

en: Used for player lists.
nl_NL: Gebruikt voor spelerslijsten.

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Uzbekistan
nl_NL: Oezbekistan

en: Values
nl_NL: Waarden

en: Variable
nl_NL: Variabele

en: Variables
nl_NL: Variabelen

en: Vatican City
nl_NL: Vaticaanstad

en: Venue
nl_NL: Locatie

en: Venues
nl_NL: Locaties

en: Version %s
nl_NL: Versie %s

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View %s
nl_NL: %s bekijken

en: View All
nl_NL: Alles bekijken

en: View Calendar
nl_NL: Kalender bekijken

en: View Event
nl_NL: Gebeurtenis bekijken

en: View Events
nl_NL: Gebeurtenissen bekijken

en: View League Table
nl_NL: Stand bekijken

en: View Player
nl_NL: Speler bekijken

en: View Player List
nl_NL: Spelerslijst bekijken

en: View Players
nl_NL: Spelers bekijken

en: View Staff
nl_NL: Staf bekijken

en: View Team
nl_NL: Team bekijken

en: View Teams
nl_NL: Teams bekijken

en: View all events
nl_NL: Alle gebeurtenissen bekijken

en: View all players
nl_NL: Alle spelers bekijken

en: View full table
nl_NL: Gehele tabel bekijken

en: Visit Site
nl_NL: Site bezoeken

en: Visit plugin homepage
nl_NL: Homepage plugin bezoeken

en: Volleyball
nl_NL: Volleybal

en: WP Multisite Enabled
nl_NL: WP Multisite ingeschakeld

en: WP Version
nl_NL: WP-versie

en: Water Polo
nl_NL: Waterpolo

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
nl_NL: We hebben enkele links verzameld om je op weg te helpen:

en: Web Server Info
nl_NL: Info webserver

en: Welcome to SportsPress
nl_NL: Welkom bij SportsPress

en: Welcome to SportsPress %s
nl_NL: Welkom bij SportsPress %s

en: Western Sahara
nl_NL: Westelijke Sahara

en: What is SportsPress?
nl_NL: Wat is SportsPress?

en: What's new:
nl_NL: Wat is er nieuw:

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nl_NL: Je server heeft fsockopen en cURL niet ingeschakeld - PayPal IPN en andere scripts die communiceren met andere servers zullen niet werken. Neem contact op met je hostingprovider.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
nl_NL: Je server heeft de <a href="%s">SOAP Client</a>-class niet ingeschakeld - enkele gateway-plugins die SOAP gebruiken werken mogelijk niet zoals verwacht.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
nl_NL: Je server heeft cURL ingeschakeld, fsockopen is uitgeschakeld.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
nl_NL: Je server heeft fsockopen en cURL ingeschakeld.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
nl_NL: Je server heeft fsockopen ingeschakeld, cURL is uitgeschakeld.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
nl_NL: Je server heeft de SOAP Client-class ingeschakeld.

en: Your settings have been saved.
nl_NL: Je instellingen zijn opgeslagen.

en: against
nl_NL: tegen

en: by
nl_NL: door

en: days
nl_NL: dagen

en: events
nl_NL: gebeurtenissen

[ctx: example]
en: Fixtures & Results
nl_NL: Wedstrijden & resultaten

[ctx: example]
en: Player Ranking
nl_NL: Spelersstand

[ctx: example]
en: Primary League
nl_NL: Primaire competitie

[ctx: example]
en: Roster
nl_NL: Rooster

[ctx: example]
en: Secondary League
nl_NL: Secundaire competitie

[ctx: example]
en: This is an example %1$s. As a new SportsPress user, you should go to <a href=\"%3$s\">your dashboard</a> to delete this %1$s and create new %2$s for your content. Have fun!
nl_NL: Dit is een voorbeeld %1$s. Als een nieuwe SportsPress-gebruiker, moet je naar <a href=\"%3$s\">jouw dasboard</a> gaan om deze %1$s te verwijderen en een nieuwe %2$s aan te maken voor jouw inhoud. Veel plezier!

en: for
nl_NL: voor

en: hrs
nl_NL: u.

en: is available
nl_NL: is beschikbaar

en: mins
nl_NL: min.

en: players
nl_NL: spelers

en: secs
nl_NL: sec.

en: version
nl_NL: versie
