SportsPress - en to hy translation catalogue (792 entries)

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
hy: %s - Խորհուրդ ենք տալիս հիշողության լիմիտը սահմանել առնվազն 64 ՄԲ: Տես՝ <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>

en: %s SportsPress %s has lots of refinements we think you&#8217;ll love.
hy: %s SportsPress %s-ը պարունակում է մի շարք շտկումներ ու նորամուծություններ, որոնք, կարծում ենք, ձեզ դուր կգան:

en: &mdash; None &mdash;
hy: &mdash; Չկա &mdash;

en: &mdash; Not set &mdash;
hy: &mdash; Նշված չէ &mdash;

en: &mdash; Remove &mdash;
hy: &mdash; Հեռացնել &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
hy: &mdash; Ընտրել &mdash;

en: (Auto)
hy: (Ավտո)

en: (no title)
hy: (անվերնագիր)

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
hy: <code>%s</code> տարբերակը<strong style="color:red">%s</strong> հին է: Արդի տարբերակն է %s

en: <strong>%s event</strong> published | <strong>%s events</strong> published
hy[0]: հրատարակված է <strong>%s խաղ</strong>
hy[1]: հրատարակված է <strong>%s խաղ</strong>

en: <strong>%s event</strong> scheduled | <strong>%s events</strong> scheduled
hy[0]: պլանավորված է <strong>%s խաղ</strong>
hy[1]: պլանավորված է <strong>%s խաղ</strong>

en: <strong>%s</strong> until next event
hy: <strong>%s</strong> մինչ մյուս խաղ

en: <strong>Your theme does not declare SportsPress support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a SportsPress theme :)
hy: <strong>Ձեր թեմայի և  SportsPress-ի համատեղելիության մասին ոչինչ հայտնի չէ:</strong> Եթե ձեզ մոտ շարվածքի հետ կապված խնդիրներ ծագեն, ապա կարդացեք մեր ինտեգրման ուղեցույցը կամ ընտրեք SportsPress-ի հետ համատեղելի թեմա :)

en: <strong>Your theme has bundled outdated copies of SportsPress template files</strong> &#8211; if you encounter functionality issues on the frontend this could the reason. Ensure you update or remove them (in general we recommend only bundling the template files you actually need to customize). See the system report for full details.
hy: Ձեր թեման փոխկապակցված է SportsPress-ի ժամկետանց ձևանմուշների հետ։ Դա կարող է բերել սխալ աշխատանքի և ոչ լիարժեք արտապատկերման։ Համոզվեք, որ թարմացրել կամ հեռացրել եք ժամկետանց ֆայլերը ( մենք խորհուրդ ենք տալիս փոխկապակցել միայն այն ձևանմուշները, որոնք ձեզ իրոք անհրաժեշտ են)։ Ավելի մանրամասն կարող եք տեսնել համակարգի հաշվետվության մեջ.

en: A calendar of events.
hy: Խաղերի օրացույց

en: A clock that counts down to an upcoming event.
hy: Առաջիկա խաղի ետհաշվարկ ժամացույց:

en: A list of events.
hy: Խաղերի ցանկ:

en: Abbreviate team names
hy: Կրճատել թիմերի անվանումները

en: Abbreviation
hy: Հապավում

en: About SportsPress
hy: SportsPress-ի մասին

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hy: Չստացվեց։ Վերբեռնեք էջը և կրկին փորձեք։

en: Add New
hy: Ավելացնել

en: Add New Calendar
hy: Նոր օրացույց

en: Add New Column
hy: Նոր սյունակ

en: Add New Event
hy: Նոր խաղ

en: Add New League Table
hy: Լիգայի նոր աղյուսակ

en: Add New Metric
hy: Նոր ֆիզ. տվյալներ

en: Add New Outcome
hy: Խաղի նոր ելք

en: Add New Performance
hy: Նոր արդյունավետություն

en: Add New Player
hy: Նոր խաղացող

en: Add New Player List
hy: Խաղացողների նոր ցանկ

en: Add New Result
hy: Նոր արդյունք

en: Add New Staff
hy: Աշխատակազմի նոր անդամ

en: Add New Statistic
hy: Նոր վիճակագրություն

en: Add New Team
hy: Նոր թիմ

en: Add a Twitter feed to team, player, and staff pages.
hy: Ավելացրեք Twitter-ի հոսք թիմի, խաղացողի և անձնակազմի էջերի համար:

en: Add a global navigation bar to display logos that link to each team.
hy: Ավելացրեք գլոբալ նավիգացիոն մենյու յուրաքանչյուր թիմի էջին կցված լոգոյով:

en: Add icon
hy: Ավելացնել մանրապատկեր

en: Add logo
hy: Նոր լոգո

en: Add photo
hy: Նոր ֆոտո

en: Add video
hy: Նոր տեսանյութ

en: Address
hy: Հասցե

en: Adjustments
hy: Շտկումներ

en: Afghanistan
hy: Աֆղանստան

en: Africa
hy: Աֆրիկա

en: Albania
hy: Ալբանիա

en: Algeria
hy: Ալժիր

en: Align
hy: Տողաշտկում

en: Alignment: %s
hy: Տողաշտկում` %s

en: All
hy: Բոլորը

en: All done!
hy: Պատրաստ է։

en: Allow people to post comments on new articles
hy: Թույլ տալ մարդկանց մեկնաբանել նոր հոդվածները

en: American Football
hy: Ամերիկյան ֆուտբոլ

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Andorra
hy: Անդորրա

en: Angola
hy: Անգոլա

en: Anguilla
hy: Անգիլիա

en: Antigua and Barbuda
hy: Անտիգուա և Բարբուդա

en: Apple Calendar
hy: Apple-ի օրացույց

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Armenia
hy: ՀԱՅԱՍՏԱՆ

en: Article
hy: Հոդված

en: Aruba
hy: Արուբա

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Asia
hy: Ասիա

en: Attended
hy: Մասնակցել է

en: Attract sponsors by offering them advertising space on your website.
hy: Հետաքրքրեք հովանավորներին նրանք առաջարկելով գովազդային հարթակ ձեր կայքում:

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Australian Rules Football
hy: Ավստրալիական ֆուտբոլ

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Author URL
hy: Հեղինակի URL

en: Auto
hy: Ավտո

en: Average
hy: Միջինը

en: Away
hy: Հյուր

en: Away Record
hy: Ռեկորդ հյուրընկալվելիս

en: Azerbaijan
hy: ադրբեջան

en: Background
hy: Ֆոն

en: Bahamas
hy: Բահամյան կղզիներ

en: Bahrain
hy: Բահրեյն

en: Bangladesh
hy: Բանգլադեշ

en: Barbados
hy: Բարբադոս

en: Baseball
hy: Բեյսբոլ

en: Basic Setup
hy: Հիմնական լարք

en: Basketball
hy: Բասկետբոլ

en: Belarus
hy: Բելառուս

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Belize
hy: Բելիզ

en: Benin
hy: Բենին

en: Bermuda
hy: Բերմուդա

en: Bhutan
hy: Բութան

en: Birthdays
hy: Ծննդյան օրեր

en: Blocks
hy: Բլոկեր

en: Bolivia
hy: Բոլիվիա

en: Bosnia and Herzegovina
hy: Բոսնիա և Հերցոգովինա

en: Botswana
hy: Բոթսվանա

en: Box Score
hy: Խաղի վիճակագրությունը

en: Branding
hy: Բրենդավորում

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: British Virgin Islands
hy: Բրիտանական Վիրջինյան կղզիներ

en: Brunei
hy: Բրունեյ

en: Bulgaria
hy: Բուլղարիա

en: Burkina Faso
hy: Բուրկինա Ֆասո

en: Burma
hy: Մյանմա

en: Burundi
hy: Բուրունդի

en: Calendar
hy: Օրացույց

en: Calendars
hy: Օրացույցեր

en: Cambodia
hy: Կամբոջա

en: Cameroon
hy: Կամերուն

en: Canada
hy: Կանադա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Cape Verde
hy: Կաբո-Վերդե

en: Career Total
hy: Կարիերա

en: Cayman Islands
hy: Կայմանյան կղզիներ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Central African Republic
hy: Կենտրոնաֆրիկյան Հանրապետություն

en: Chad
hy: Չադ

en: Change
hy: Փոխել

en: Changes saved.
hy: Փոփոխությունները պահպանվեցին։

en: Cheatin&#8217; huh?
hy: Լավ է՞։ Մի բան ստացվե՞ց :)

en: Chile
hy: Չիլի

en: China
hy: Չինաստան

en: Choose a city in the same timezone as you.
hy: Ընտրեք քաղաք ձեր ժամային գոտում:

en: Colombia
hy: Կոլումբիա

en: Column
hy: Սյունակ

en: Columns
hy: Սյունակներ

en: Columns:
hy: Սյուներ

en: Combined
hy: Համատեղված

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Comoros
hy: Կոմորյան կղզիներ

en: Competition
hy: Մրցույթ

en: Competitions
hy: Մրցույթներ

en: Competitive
hy: Մրցույթային

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Configure
hy: Կարգավորել

en: Connect
hy: Միանալ

en: Constants
hy: Կոնստանտներ

en: Cook Islands
hy: Կուկի կղզիներ

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
hy: Այս կոդը տեղադրեք ձեր գրառման, էջի կամ տեքստային վիջեթի մեջ։

en: Costa Rica
hy: Կոստա-Ռիկա

en: Countdown
hy: Ետհաշվարկ

en: Countdowns
hy: Ետհաշվարկներ

en: Create a custom color palette for each team.
hy: Ամեն թիմին տալ հարմարեցված գունային սխեմա:

en: Create automated league tables to keep track of team standings.
hy: Ստեղծել լիգայի ավտոմատացված աղյուսակ՝ թիմերի դիրքերին հետևելու համար:

en: Create team rosters, player galleries, and ranking charts.
hy: Ստեղծել թիմերի կազմեր, խաղացողների պատկերասրահներ և վարկանիշային աղյուսակներ:

en: Credits
hy: Հեղինակներ

en: Cricket
hy: Քրիքեթ

en: Croatia
hy: Խորվաթիա

en: Cuba
hy: Կուբա

en: Curacao
hy: Կյուրասաո

en: Current Team
hy: Ընթացիկ թիմ

en: Current Teams
hy: Ընթացիկ թիմեր

en: Current Theme
hy: Ընթացիկ թեման

en: Custom CSS
hy: Հարմարեցված CSS

en: Custom:
hy: Հարմարեցված՝

en: Customize
hy: Հարմարեցում

en: Cyprus
hy: Կիպրոս

en: Czech Republic
hy: Չեխիա

en: Darts
hy: Դարթս

en: Dashboard
hy: Կառավահանակ

en: Data
hy: Տվյալ

en: Date
hy: Օր

en: Date Format
hy: Ամսաթվի ձևաչափ

en: Date range:
hy: ժամանակամիջոց՝

en: Date/Time:
hy: Օր/Ժամ.

en: Date:
hy: Օր՝

en: Decimal Places
hy: Տասնորդական տեղեր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Default (%s)
hy: Լռելյայն (%s)

en: Default Timezone
hy: Լռելյայն ժամային գոտի

en: Default timezone is %s
hy: Լռելյայն ժամային գոտին %s է։

en: Default timezone is %s - it should be UTC
hy: Լռելյայն ժամային գոտին %s է։ Այն պետք է լինի UTC

en: Delete row
hy: Հեռացնել տողը

en: Delimiter
hy: Բաժանիչ

en: Democratic Republic of the Congo
hy: Կոնգոյի Դեմկրատական Հանրապետություն

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Developers
hy: Մշակողներ

en: Directories
hy: Տեղեկատուներ

en: Disable
hy: Անջատել

en: Display
hy: Ցույց տալ

en: Display a dashboard page with SportsPress video tutorials.
hy: Ցույց տալ SportsPress-ի տեսաուղեցույցերը կառավանանակի էջում:

en: Display a gallery of players.
hy: Ցույց տալ խաղացողների պատկերասրահը:

en: Display a league table.
hy: Ցույց տալ լիգայի աղյուսակը:

en: Display a list of players.
hy: Ցույց տալ խաղացողների ցանկը:

en: Display a single staff member.
hy: Ցուցադրել աշխատակազմի մեկ անդամի:

en: Display calendar title
hy: Ցույց տալ օրացույցի վերնագիրը

en: Display competition
hy: Ցուցադրել մրցույթը

en: Display each player's birthday and their current age.
hy: Ցույց տալ յուրաքանչյուր խաղացողի ծննդյան օրն ու տարիքը:

en: Display head-to-head team comparison charts in events.
hy: Ցույց տալ հանդիպող թիմերի համեմատական գրաֆիկները:

en: Display link to view all events
hy: Ցույց տալ հղում բոլորի խաղերին

en: Display link to view all players
hy: Ցույց տալ հղում բոլորի խաղացողներին

en: Display link to view full table
hy: Ցույց տալ հղում լրիվ աղյուսակին

en: Display logos
hy: Ցուցադրել լոգոները

en: Display maps
hy: Ցուցադրել քարտեզները

en: Display national flags
hy: Ցույց տալ դրոշները

en: Display outcome
hy: Ցույց տալ արդյունքը

en: Display photos
hy: Ցույց տալ ֆոտոները

en: Display player names on hover
hy: Վրան պահելուց ցույց տալ խաղացողների անունները

en: Display positions
hy: Ցույց տալ դիրքերը

en: Display results
hy: Ցույց տալ արդյունքները

en: Display season
hy: Ցույց տալ խաղաշրջանները

en: Display squad numbers
hy: Ցույց տալ խաղացողի համարը

en: Display team names
hy: Ցույց տալ թիմերի անունները

en: Display title
hy: Ցույց տալ վերնագիրը

en: Display venue
hy: Ցույց տալ մարզադաշտերը

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
hy: Ցուցադրվում են %s&#8211;%s  %s-ից

en: Djibouti
hy: Ջիբութի

en: Docs
hy: Տեղեկագրեր

en: Documentation
hy: Տեղեկագրեր

en: Dominica
hy: Դոմինիկա

en: Dominican Republic
hy: Դոմինիկյան Հանրապետություն

en: Drag the marker to the venue's location.
hy: Տեղադրեք պնթիկը մարզադաշտի գտնվելու վայրում։

en: ERROR: This is not a valid feed template.
hy: ՍԽԱԼ. Սա հոսքի անվավեր ձևանմուշ է:

en: East Timor
hy: Արևելյան Թիմոր

en: Ecuador
hy: Էկվադոր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Edit Calendar
hy: Խմբագրել օրացույցը

en: Edit Column
hy: Խմբագրել սյունակը

en: Edit Competition
hy: Խմբագրել մրցույթը

en: Edit Event
hy: Խմբագրել խաղը

en: Edit Job
hy: Խմբագրել աշխատանքը

en: Edit League Table
hy: Խմբագրել լիգայի աղյուսակը

en: Edit Metric
hy: Խմբագրել ֆիզ. տվյալը

en: Edit Outcome
hy: Խմբագրել խաղի ելքը

en: Edit Performance
hy: Խմբագրել արդյունավետությունը

en: Edit Player
hy: Խմբագրել խաղացողին

en: Edit Player List
hy: Խմբագրել խաղացողների ցանկը

en: Edit Position
hy: Խմբագրել դիրքը

en: Edit Result
hy: Խմբագրել արդունքը

en: Edit Results
hy: Խմբագրել արդունքները

en: Edit Season
hy: Խմբագրել խաղաշրջանը

en: Edit Staff
hy: Խմբագրել աշխատակազմը

en: Edit Statistic
hy: Խմբագրել վիճակագրությունը

en: Edit Team
hy: Խմբագրել թիմը

en: Edit Venue
hy: Խմբագրել մարզադաշտը

en: Egypt
hy: Եգիպտոս

en: El Salvador
hy: Սալվադոր

en: Enable
hy: Միացնել

en: England
hy: Անգլիա

en: Environment
hy: Միջավայր

en: Equal %s
hy: Հավասար %s

en: Equation
hy: Բանաձև

en: Equatorial Guinea
hy: Հասարակածային Գվինեա

en: Eritrea
hy: Էրիթրեա

en: Estonia
hy: Էստոնիա

en: Ethiopia
hy: Եթովպիա

en: Europe
hy: Եվրոպա

en: Event
hy: Խաղ

en: Event Blocks
hy: Խաղերի բլոկեր

en: Event Calendar
hy: Խաղերի օրացույց

en: Event List
hy: Խաղերի ցանկ

en: Event Manager
hy: Խաղերի կառավարում

en: Event Options
hy: Խաղի դրույթներ

en: Event Outcomes
hy: Հանդիպման արդյունքներ

en: Event Results
hy: Խաղի արդյունքները

en: Events
hy: Խաղեր

en: Events need to be defined with columns in a specific order (3+ columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
hy: Խաղերը պետք է ներկայացված լինեն համապատասխան հերթականություն ունեցող սյունակներով (3+ սյունակ): <a href="%s">Ներբեռնեք օրինակը</a>։

en: Faroe Islands
hy: Ֆարերյան կղզիներ

en: Feature Requests
hy: Հնարավորությունների հայց

en: Feeds
hy: Հոսքեր

en: Fiji
hy: Ֆիջի

en: Filter by competition
hy: Ֆիլտրել ըստ մրցույթի

en: Filter by season
hy: Ֆիլտրել ըստ խաղաշրջանի

en: Finland
hy: Ֆինլանդիա

en: Floorball
hy: Ֆլորբոլ

en: Follow [link]@ThemeBoy[/link] on Twitter.
hy: Հետևիր [link]@ThemeBoy[/link]-ին Twitter-ում.

en: Format
hy: Ձևաչափ

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: Free
hy: Անվճար

en: Free SportsPress Theme
hy: SportsPress-ի անվճար թեմա

en: Free with tweet
hy: Անվճար՝ թվիթի դիմաց

en: Friendly
hy: Ընկերական

en: Frontend Styles
hy: Հիմնական ոճ

en: Full Time
hy: Հիմնական ժամանակ

en: Gabon
hy: Գաբոն

en: Gallery
hy: Պատկերասրահ

en: Gambia
hy: Գամբիա

en: General
hy: Ընդհանուր

en: General Options
hy: Ընդհանուր դրույթներ

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Get SportsPress Pro to get access to all modules. You can upgrade any time without losing any of your data.
hy: SportsPress Pro-ն ձեզ թույլ կտա օգտվել բոլոր մոդուլներից: Ցանկացած պահի դուք կարող եք անցնել SportsPress Pro-ի՝ առանց ձեր տվյալները կորցնելու:

en: Get Started
hy: Սկսենք

en: Get System Report
hy: Ստանալ համակարգի հաշվետվությունը

en: Getting Started
hy: Սկսում ենք

en: Ghana
hy: Գանա

en: Go to SportsPress Settings
hy: Անցնել SportsPress-ի կարգավորումներին

en: Google Maps
hy: Գուգլի քարտեզներ

en: Greece
hy: Հունաստան

en: Grenada
hy: Գրենադա

en: Grouping
hy: Խմբավորում

en: Guam
hy: Գուամ

en: Guatemala
hy: Գվատեմալա

en: Guinea
hy: Գվինեա

en: Guinea-Bissau
hy: Գվինեա-Բիսաու

en: Guyana
hy: Գայանա

en: Haiti
hy: Հայիթի

en: Handball
hy: Հանդբոլ

en: Have you tried the free Rookie theme yet?
hy: Դուք արդեն փորձե՞լ եք Rookie  անվճար թեման:

en: Header Offset
hy: Գլխագրի շեղում

en: Heading
hy: Գլխադիր

en: Heading:
hy: Գլխադիր՝

en: Help
hy: Օգնություն

en: Help spread the word by tweeting with #SportsPress and get the Twitter module for free.
hy: Տարածեք #SportsPress հեշթեգը և անվճար ստացեք Twitter մոդուլը:

en: Help spread the word by tweeting with [link]#SportsPress[/link] and get the Twitter module for free.
hy: Տարածեք [link]#SportsPress[/link] հեշթեգը և անվճար ստացեք Twitter մոդուլը:

en: Hi there! Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
hy: Ընտրեք համապատասխան .csv ֆայլը, ապա վերբեռնեք ու ներմուծեք։

en: Hide this notice
hy: Թաքցնել այս հաղորդագրությունը

en: Highlight
hy: Ընդգծում

en: Home
hy: Մարզադաշտ

en: Home Record
hy: Ռեկորդ սեփական հարկի տակ

en: Honduras
hy: Հոնդուրաս

en: Hong Kong
hy: Հոնգկոնգ

en: Hungary
hy: հունգարիա

en: Hybrid
hy: Հիբրիդ

en: Ice Hockey
hy: Հոկեյ

en: Iceland
hy: Իսլանդիա

en: Icon
hy: Մանրապատկեր

en: Icons
hy: Մանրապատկերներ

en: Import
hy: Ներմուծում

en: Import <strong>events</strong> from a csv file.
hy: Ներմուծել <strong>խաղերը</strong> csv ֆայլից.

en: Import <strong>players</strong> from a csv file.
hy: Ներմուծել <strong>խաղացողներին</strong> csv ֆայլից:

en: Import <strong>staff</strong> from a csv file.
hy: Ներմուծել <strong>աշխատակազմը</strong> csv ֆայլից.

en: Import <strong>teams</strong> from a csv file.
hy: Ներմուծել <strong>թիմերը</strong> csv ֆայլից:

en: Import Events
hy: Ներմուծել խաղերը

en: Import Players
hy: Ներմուծել խաղացողներ

en: Import Staff
hy: Ներմուծել աշխատակազմ

en: Import Teams
hy: Ներմուծել թիմեր

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> events and skipped <strong>%s</strong>.
hy: Ներմուծումն ավարտված է։ Ներմուծվել է <strong>%s</strong> խաղ և բաց է թողնվել <strong>%s</strong>:

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> players and skipped <strong>%s</strong>.
hy: Ներմուծումն ավարտված է՝ ներմուծվել է <strong>%s</strong> խաղացող և բաց է թողնվել <strong>%s</strong>:

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> staff and skipped <strong>%s</strong>.
hy: Ներմուծումն ավարտված է՝ ներմուծվել է <strong>%s</strong> աշխատակազմի անդամ և բաց է թողնվել <strong>%s</strong>.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> teams and skipped <strong>%s</strong>.
hy: Ներմուծումն ավարտված է՝ ներմուծվել է <strong>%s</strong>  թիմ և բաց է թողնվել <strong>%s</strong>:

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Indonesia
hy: Ինդոնեզիա

en: Insert into %s
hy: Մտցնել %s-ի մեջ

en: Insert row after
hy: Սրանից հետո ավելացնել տող

en: Install Now
hy: Տեղադրել հիմա

en: Install demo content
hy: Տեղադրել ցուցադրական բովանդակություն

en: Installation
hy: Տեղադրում

en: Installed Plugins
hy: Տեղադրված փլագիններ

en: Instantly rebrand the dashboard with your own logo and colors.
hy: Ձևավորեք կառավահանակը ձեր սեփական լոգոյով ու գույներով:

en: Iran
hy: Իրան

en: Iraq
hy: Իրաք

en: Ireland
hy: Իռլանդիա

en: Israel
hy: Իսրայել

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Ivory Coast
hy: Կոտ Դ’Իվուար

en: Jamaica
hy: Ջամայկա

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Job
hy: Աշխատանք

en: Jobs
hy: Աշխատանքներ

en: Jordan
hy: Հորդանան

en: Kazakhstan
hy: ղազախստան

en: Kenya
hy: Քենիա

en: Key
hy: Բանալի

en: Kiribati
hy: Կիրիբաթի

en: Kosovo
hy: Կոսովո

en: Kuwait
hy: Քուվեյթ

en: Kyrgyzstan
hy: Ղրղզստան

en: Label
hy: Պիտակ

en: Lacrosse
hy: Լակրոսս

en: Laos
hy: Լաոս

en: Last 10
hy: Վերջին 10

en: Last 5
hy: Վերջին 5

en: Latitude
hy: Լայնություն

en: Latvia
hy: Լատվիա

en: Layout
hy: Շարվածք

en: League Manager
hy: Լիգայի կառավարում

en: League Menu
hy: Լիգայի ցանկ

en: League Table
hy: Լիգայի աղյուսակ

en: League Tables
hy: Լիգայի աղյուսակներ

en: Learn more
hy: Իմանալ ավելին

en: Least %s
hy: Նվազագույն %s

en: Lebanon
hy: Լիբանան

en: Left
hy: Ձախ

en: Lesotho
hy: Լեսոթո

en: Liberia
hy: Լիբերիա

en: Libya
hy: Լիբիա

en: Liechtenstein
hy: Լիխտեյնշտեյն

en: Limit
hy: Լիմիտ

en: Link
hy: Հղում

en: Link events
hy: Կցել խաղերը

en: Link players
hy: Հղում խաղացողներին

en: Link staff
hy: Հղում աշխատակազմին

en: Link teams
hy: Հղում թիմերին

en: Link venues
hy: Հղում մարզադաշտերին

en: List
hy: Ցանկ

en: Lithuania
hy: Լիտվա

en: Live countdowns
hy: Կենդանի ետհաշվարկ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Logos
hy: Լոգոներ

en: Longitude
hy: Երկայնություն

en: Love SportsPress? Help spread the word by rating us 5★ on WordPress.org
hy: Հավանեցի՞ք SportsPress-ը։ Օգնեք այն հայտնի դարձնել՝ WordPress.org-ում  5★ գնահատելով

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: Macau
hy: Մակաո

en: Macedonia
hy: Մակեդոնիա

en: Madagascar
hy: Մադագասկար

en: Malawi
hy: Մալավի

en: Malaysia
hy: Մալազիա

en: Maldives
hy: Մալդիվյան կղզիներ

en: Mali
hy: Մալի

en: Malta
hy: Մալթա

en: Manage multiple sports and display different widgets all on one site.
hy: Կառավարեք մի քանի մարզաձևեր և ցուցադրեք տարբեր վիջեթներ մեկ կայքում.

en: Manual
hy: Ձեռքով

en: Marshall Islands
hy: Մարշալյան կղզիներ

en: Match Stats
hy: Խաղի վիճակագրություն

en: Mauritania
hy: Մավրիտանիա

en: Mauritius
hy: Մավրիկի

en: Metric
hy: Ֆիզ. տվյալներ

en: Metrics
hy: Ֆիզ. տվյալներ

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Micronesia
hy: Միկրոնեզիա

en: Minutes
hy: Րոպե

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Moldova
hy: Մոլդովա

en: Monaco
hy: Մոնակո

en: Mongolia
hy: Մոնղոլիա

en: Montenegro
hy: Չեռնոգորիա

en: Montserrat
hy: Մոնտսերատ

en: Morocco
hy: Մարոկկո

en: Most %s
hy: Առավելագույն %s

en: Mozambique
hy: Մոզաբմիկ

en: Multisite
hy: Բազմակայք

en: Name
hy: Անուն

en: Namibia
hy: Նամիբիա

en: Nationality
hy: Երկիր

en: Nauru
hy: Նաուրու

en: Nepal
hy: Նեպալ

en: Netball
hy: Նեթբոլ

en: Netherlands
hy: Նիդեռլանդներ

en: New
hy: Նոր

en: New Caledonia
hy: Նոր Կալեդոնիա

en: New Zealand
hy: Նոր Զելանդիա

en: Next
hy: Հաջորդ

en: Next Steps
hy: Հաջորդ քայլերը

en: Nicaragua
hy: Նիկարագուա

en: Niger
hy: Նիգեր

en: Nigeria
hy: Նիգերիա

en: No
hy: Ոչ

en: No overrides present in theme.
hy: Այս թեմայում ոչ մի վերադրում չկա:

en: No results found.
hy: Ոչ մի բան չի գտնվել։

en: None
hy: Չկա

en: North America
hy: Հյուսիսային Ամերիկա

en: North Korea
hy: Հյուս. Կորեա

en: Northern Ireland
hy: Հյուս. Իռլանդիա

en: Norway
hy: Նորվեգիա

en: Now
hy: Հիմա

en: Number of events to show:
hy: Ցուցադրվող խաղերի քանակը՝

en: Number of players to show:
hy: Ցուցադրվող խաղացողների քանակը:

en: Number of teams to show:
hy: Ցուցադրվող թիմերի քանակը՝

en: Oceania
hy: Օկեանիա

en: Offer premium news & highlights from leading global sports. SportsPress TV will keep your visitors entertained for hours.
hy: SportsPress TV-ն անդրադառնում է կարևորագույն մարզական նորություններին՝ ապահովելով ձեր կայքի այցելուների համար ժամանցը:

en: Oman
hy: Օման

en: Open link in a new window/tab
hy: Բացել հղումը նոր պատուհանում/թաբում

en: Operators
hy: Օպերատորներ

en: Organize and display staff in list and gallery layouts.
hy: Կազմակերպել և ցույց տալ անձնակազմին որպես ցանկ կամ պատկերասրահ:

en: Organize and publish calendars using different layouts.
hy: Կազմակերպել և հրատարակել օրացույցները կիրառելով տարբեր շարվածքներ:

en: Other
hy: Այլ

en: Outcome
hy: Արդյունքներ

en: Overview
hy: Ամփոփ տեղեկություններ

en: PHP Version
hy: PHP տարբերակ

en: Padding
hy: Խորություն

en: Paginate
hy: Էջավորել

en: Pagination
hy: Էջավորում

en: Pakistan
hy: պակիստան

en: Palau
hy: Պալաու

en: Palestine
hy: Պաղեստին

en: Panama
hy: Պանամա

en: Papua New Guinea
hy: Պապուա-Նոր Գվինեա

en: Paraguay
hy: Պարագվայ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Parent:
hy: Ծնող՝

en: Past Teams
hy: Նախկին թիմեր

en: Performance
hy: Արդյունավետություն

en: Performance:
hy: Արդյունավետություն.

en: Peru
hy: Պերու

en: Philippines
hy: Ֆիլիպիններ

en: Photo
hy: Ֆոտո

en: Played
hy: Խաղ

en: Player
hy: Խաղացող

en: Player Gallery
hy: Խաղացողների պատկերասրահ

en: Player List
hy: Խաղացողների ցանկ

en: Player Lists
hy: Խաղացողների ցանկեր

en: Player Metrics
hy: Խաղացողի ֆիզ. տվյալները

en: Player Options
hy: Խաղացողի դրույթներ

en: Player Performance
hy: Խաղացողների արդյունավետությունը

en: Player Ranking
hy: Խաղացողի վարկանիշը

en: Player Statistics
hy: Խաղացողի վիճակագրությունը

en: Player vs player
hy: Խաղացող vs խաղացող

en: Players
hy: Խաղացողներ

en: Players need to be defined with columns in a specific order (7 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
hy: Խաղացողները պետք է ներկայացված լինեն համապատասխան հերթականություն ունեցող սյունակներով (7սյունակ): <a href="%s">Ներբեռնեք օրինակը</a>։

en: Please include this information when requesting support:
hy: Խնդրում ենք, ներառեք այս տեղեկությունները օգնության հարցման ժամանակ:

en: Plugins
hy: Փլագիններ

en: Poland
hy: Լեհաստան

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Pos
hy: Տեղ

en: Position
hy: Դիրք

en: Positions
hy: Դիրքեր

en: Premium
hy: Պրեմիում

en: Premium Support
hy: Պրեմիում աջակցում

en: Presets
hy: Նախադրվածք

en: Preview
hy: Անոնս

en: Preview %s
hy: Նախադիտել %s

en: Previous
hy: Նախորդ

en: Primary
hy: Հիմնական

en: Profile
hy: Պրոֆայլ

en: Published
hy: Հրատարակված

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: Qatar
hy: Քաթար

en: Racket Sports
hy: Ձեռնաթիակով մարզաձևեր

en: Random
hy: Խառը

en: Rank
hy: Տեղ

en: Recap
hy: Ամփոփում

en: Remove icon
hy: Հեռացնել մանրապատկերը

en: Remove logo
hy: Հեռացնել լոգոն

en: Remove photo
hy: Հեռացնել ֆոտոն

en: Remove video
hy: Հեռացնել տեսանյութը

en: Republic of the Congo
hy: Կոնգո

en: Responsive
hy: Արձագանքող

en: Result
hy: Արդյունք

en: Results
hy: Արդյունքներ

en: Results Only
hy: Միայն արդյունքը

en: Reverse order
hy: Հակառակ կարգով

en: Right
hy: Աջ

en: Romania
hy: Ռումինիա

en: Rookie is a free starter theme for SportsPress designed by ThemeBoy.
hy: Rookie-ն ThemeBoy-ի ստեղծած անվճար թեման է SportsPress-ի սկսնակների համար:

en: Rows
hy: Տող

en: Rugby League
hy: Ռեգբիլիգ

en: Rugby Union
hy: Ռեգբի

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: Rwanda
hy: Ռուանդա

en: SOAP Client
hy: SOAP կլիենտ

en: SP Configuration
hy: SP կարգավորումներ

en: SP Post Types
hy: SP գրառման տեսակներ

en: SP Taxonomies
hy: SP դասակարգումներ

en: SP Version
hy: SP տարբերակ

en: SUHOSIN Installed
hy: Տեղադրված է SUHOSIN

en: Saint Kitts and Nevis
hy: Սենթ-Կիթս և Նևիս

en: Saint Lucia
hy: Սենթ-Լյուսիա

en: Saint Vincent and the Grenadines
hy: Սենթ-Վինսենթ և Գրենադինի

en: Samoa
hy: Սամոա

en: San Marino
hy: Սան-Մարինո

en: Sao Tome and Principe
hy: Սան-Տոմե և Պրինսիպի

en: Satellite
hy: Արբանյակ

en: Saudi Arabia
hy: Սաուդյան Արաբիա

en: Save
hy: Հիշել

en: Save Changes
hy: Պահպանել փոփոխությունները

en: Schedule tournaments and create interactive playoff brackets.
hy: Պլանավորել մրցաշարեր և ստեղծել փլեյ-օֆֆ ծառեր:

en: Scheduled
hy: Նախատեսված

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>.
hy: Պլանավորված է՝ <b>%1$s</b>:

en: Scotland
hy: Շոթլանդիա

en: Scripts
hy: Սկրիպտեր

en: Scrollable
hy: Պարուրվող

en: Search
hy: Որոնում

en: Season
hy: Խաղաշրջան

en: Seasons
hy: Խաղաշրջաններ

en: Select %s
hy: Ընտրել %s

en: Select %s:
hy: Ընտրել %s

en: Select All
hy: Ընտրել բոլորը

en: Select Icon
hy: Ընտրել մանրապատկեր

en: Select Logo
hy: Ընտրել լոգո

en: Select Photo
hy: Ընտրել ֆոտո

en: Select your timezone and sport to get started.
hy: Սկսելու համար ընտրեք ձեր ժամային գոտին ու մարզաձևը

en: Select...
hy: Ընտրել...

en: Senegal
hy: Սենեգալ

en: Separate
hy: Աձանձնացված

en: Serbia
hy: Սերբիա

en: Settings
hy: Կարգավորումներ

en: Settings saved.
hy: Կարգավորումները պահպանվեցին։

en: Seychelles
hy: Սեյշելյան կղզիներ

en: Shortcode
hy: Համառոտագիր

en: Shortcode menu
hy: Համառոտագրերի ցանկ

en: Shortcodes
hy: Համառոտագրեր

en: Show all
hy: Բոլորը

en: Show all competitions
hy: Բոլոր մրցույթները

en: Show all positions
hy: Ցույց տալ բոլոր դիրքերը

en: Show all seasons
hy: Բոլոր խաղաշրջանները

en: Show all teams
hy: Բոլոր թիմերը

en: Sierra Leone
hy: Սիերա-Լեոնե

en: Singapore
hy: Սինգապուր

en: Slovakia
hy: Սլովակիա

en: Slovenia
hy: Սլովենիա

en: Snooker
hy: Սնուքեր

en: Solomon Islands
hy: Սողոմոնյան կղզիներ

en: Somalia
hy: Սոմալի

en: Some presets have been submitted by our helpful and generous users. Want to see your name? <a href="%s">Add a Sport Preset</a>.
hy: Որոշ նախադրվածքներ ներկայացվել են մեր ակտիվ օգտագործողների կողմից: Ցանկանու՞մ եք օգնել: <a href="%s">Ավելացրեք Մարզաձևի Նախադրվածք</a>.

en: Sorry, there has been an error.
hy: Ներողություն, ինչ-որ բան սխալ գնաց։

en: Sort Order
hy: Դասավորվածությունը

en: Sort Order:
hy: Հերթականությունը

en: Sort by
hy: Դասավորել ըստ

en: Sort by:
hy: Դասավորել ըստ

en: Sortable
hy: Դասավորվող

en: South Africa
hy: ՀԱՀ

en: South America
hy: Հարավային Ամերիկա

en: South Korea
hy: Հրվ. Կորեա

en: South Sudan
hy: Հարավային Սուդան

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Split players by position
hy: Բաժանել խաղացողներին ըստ դիրքերի

en: Split players by team
hy: Բաժանել խաղացողներին ըստ թիմերի

en: Sponsors
hy: Հովանավորներ

en: Sport
hy: Մարզաձև

en: SportsPress Events (CSV)
hy: SportsPress-ի խաղերը(CSV)

en: SportsPress Players (CSV)
hy: SportsPress-ի Խաղացողները(CSV)

en: SportsPress Shortcodes
hy: Sportspress-ի համառոտագրեր

en: SportsPress Staff (CSV)
hy: SportsPress-ի աշխատակազմը (CSV)

en: SportsPress Teams (CSV)
hy: SportsPress-ի Թիմերը(CSV)

en: SportsPress has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate SportsPress</a>.
hy:  Շնորհիվ մեր թարգմանիչների թիմի SportsPress-ը հասանելի է բազմաթիվ լեզուներով: Ցանկանու՞մ եք օգնել: <a href="%s">Թարգմանե՛ք SportsPress-ը</a>:

en: SportsPress is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to SportsPress</a>.
hy: SportsPress-ը մշավում և սպասարկվում են աշխարհի տարբեր ծայրերում գտնվող անհատներ, որոնց թիկունքին կանգնած է բազմափորձ ծրագրավորողների թիմ: Ցանկանու՞մ եք օգնել: <a href="%s">Միացե՛ք SportsPress-ին</a>.

en: Squad Number
hy: Մարզաշապիկի համար

en: Squash
hy: Սքուոշ

en: Sri Lanka
hy: Շրի-Լանկա

en: Staff
hy: Աշխատակազմ

en: Staff Options
hy: Աշխատակազմի դրույթներ

en: Staff need to be defined with columns in a specific order (6 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
hy: Աշխատակազմը պետք է ներկայացված լինեն համապատասխան հերթականություն ունեցող սյունակներով (6 սյունակ): <a href="%s">Ներբեռնեք օրինակը</a>։

en: Started
hy: Մեկնարկել է

en: Starting Lineup
hy: Մեկնարկային կազմ

en: Statistic
hy: Վիճակագրություն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Status:
hy: Կարգավիճակ՝

en: Streak
hy: Անընդմեջ

en: Styles and Scripts
hy: Ոճեր և սկրիպտեր

en: Substitute
hy: Պահեստայիններ

en: Substituted
hy: Փոխարինվել է

en: Substitutes
hy: Պահեստայիններ

en: Success!
hy: Ստացվե՛ց։

en: Sudan
hy: Սուդան

en: Support Forums
hy: Աջակցման ֆորումներ

en: Suriname
hy: Սուրինամ

en: Swaziland
hy: Սվազիլենդ

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: Syria
hy: Սիրիա

en: System Status
hy: Համակարգի վիճակը

en: Table Columns
hy: Աղյուսակի սյունակները

en: Table Tennis
hy: Սեղանի թենիս

en: Tables
hy: Աղյուսակներ

en: Tahiti
hy: Թաիտի

en: Taiwan
hy: Թայվան

en: Tajikistan
hy: Տաջիկստան

en: Tanzania
hy: Տանզանիա

en: Target Sports
hy: Թիրախային մարզաձևեր

en: Team
hy: Թիմ

en: Team Colors
hy: Թիմերի գույները

en: Team Manager
hy: Թիմի կառավարում

en: Team Options
hy: Թիմի դրույթներ

en: Team Sports
hy: Թիմային մարզաձևեր

en: Team vs team
hy: Թիմ vs թիմ

en: Teams
hy: Թիմեր

en: Teams need to be defined with columns in a specific order (3 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
hy: Թիմերը պետք է ներկայացված լինեն համապատասխան հերթականություն ունեցող սյունակներով (3 սյունակ): <a href="%s">Ներբեռնեք օրինակը</a>։

en: Template Overrides
hy: Ձևանմուշների վերադրում

en: Templates
hy: Ձևանմուշներ

en: Tennis
hy: Թենիս

en: Terrain
hy: Տեղանք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Thailand
hy: Թայլանդ

en: Thank you for updating to the latest version!
hy: Շնորհակալություն թարմացնելու համար:

en: Thanks for installing!
hy: Շնորհակալություն տեղադրելու համար:

en: Thanks, all done!
hy: Շնորհակալություն, պատրաստ է։

en: The CSV is invalid.
hy: CSV ֆայլը վնասված է:

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
hy: Նկարագրությունը պարտադիր դաշտ չէ։ Հնարավոր է, որ որոշ թեմաներում այն տեսանելի չլինի։

en: The following options affect how words are displayed on the frontend.
hy: Հետևյալ դրույթներն ազդում են բառերի արտապատկերման ձևի վրա:

en: Theme
hy: Թեմա

en: Theme Integration Guide
hy: Թեմայի ինտեգրման ուղեցույց

en: Theme Name
hy: Թեմայի անվանում

en: Theme Version
hy: Թեմայի տարբերակ

en: These settings control the permalinks used for SportsPress. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
hy: Այս կարգավորումները  SporsPress-ում կիրառվող մշտական հասցեների համար են։ Նրանք գործում են միայն այն դեպքում, երբ վերևի «լռելյայն» կարգավորումները չեն կիրառվում։

en: This week
hy: Այս շաբաթ

en: This will enable a script allowing the countdowns to be animated.
hy: Սա կմիացնի ետհաշվարկի անիմացիայի սկրիպտը։

en: This will enable a shortcode menu to be displayed in the visual editor.
hy: Սա ցույց կտա համառոտագրերի ցանկը տեսախմբագրիչի գործիքների մեջ։

en: Time
hy: Ժամ

en: Time Only
hy: Միայն ժամը

en: Time/Results
hy: Ժամ/Արդյունք

en: Time/Results Format
hy: Ժամ/Արդյունքներ-ի ձևաչափ

en: Timezone
hy: Ժամային գոտի

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Title Format
hy: Վերնագրի ձևաչափ

en: Title:
hy: Վերնագիր՝

en: Today
hy: Այսօր

en: Togo
hy: Տոգո

en: Tonga
hy: Թոնգա

en: Top-level only
hy: Միայն թոփ մակարդակի

en: Total
hy: Ընդհանուր

en: Tournaments
hy: Մրցաշարեր

en: Translators
hy: Թարգմանիչներ

en: Trinidad and Tobago
hy: Տրինիդադ և Տոբագո

en: Tunisia
hy: Թունիս

en: Turkey
hy: թուրքիա

en: Turkmenistan
hy: Թուրքմենստան

en: Turks and Caicos Islands
hy: Թյորքս և Կայկոս կղզիներ

en: Tutorials
hy: Ուղեցույց

en: Tuvalu
hy: Թուվալու

en: Tweet
hy: Թվիթ

en: Tweet #SportsPress
hy: Թվիթել  #SportsPress

en: Twitter Module
hy: Twitter-ի  մոդուլ

en: US Virgin Islands
hy: Ամերիկյան Վիրջինյան կղզիներ

en: Uganda
hy: Ուգանդա

en: Ukraine
hy: ՈւկրաՅնյա

en: United Arab Emirates
hy: ԱՄԷ

en: United Kingdom
hy: Միացյալ Թագավորություն

en: United States
hy: ԱՄՆ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Upgrade
hy: Բարելավել

en: Upgrade Now
hy: Բարելավել հիմա

en: Upgrade to Pro
hy: Բարելավել մինչև Pro

en: Uploaded to this %s
hy: Վերբեռնած է այս  %s

en: Uruguay
hy: Ուրուգվայ

en: Used for events.
hy: Կիրառվում է խաղերի համար:

en: Used for league tables.
hy: Կիրառվում է լիգայի աղյուսակների համար:

en: Used for player lists.
hy: Կիրառվում է խաղացողների ցանկերի համար:

en: User
hy: Օգտագործող

en: Uzbekistan
hy: Ուզբեկստան

en: Values
hy: Արժեքներ

en: Vanuatu
hy: Վանուաթու

en: Variable
hy: Փոփոխական

en: Variables
hy: Փոփոխականներ

en: Vatican City
hy: Վատիկան

en: Venezuela
hy: Վենեսուելա

en: Venue
hy: Մարզադաշտ

en: Venues
hy: Մարզադաշտեր

en: Version %s
hy: Տարբերակ %s

en: Video
hy: Տեսանյութ

en: Videos
hy: Տեսանյութեր

en: Vietnam
hy: Վիետնամ

en: View
hy: Դիտել

en: View %s
hy: Դիտել %s

en: View All
hy: Տեսնել բոլորը

en: View Calendar
hy: Դիտել օրացույցը

en: View Event
hy: Դիտել խաղը

en: View Events
hy: Դիտել խաղերը

en: View League Table
hy: Դիտել լիգայի աղյուսակը

en: View Player
hy: Դիտել խաղացողին

en: View Player List
hy: Դիտել խաղացողների ցանկը

en: View Players
hy: Տեսնել խաղացողներին

en: View Staff
hy: Տեսնել աշխատակազմը

en: View Team
hy: Դիտել թիմը

en: View Teams
hy: Տեսնել թիմերը

en: View all events
hy: Բոլոր խաղերը

en: View all players
hy: Բոլոր խաղացողները

en: View full table
hy: Ամբողջ աղյուսակը

en: Visit Site
hy: Կայք

en: Visit plugin homepage
hy: Փլագինի կայքը

en: Volleyball
hy: Վոլեյբոլ

en: WP Debug Mode
hy: WP կարգաբերման ռեժիմ

en: WP Language
hy: WP լեզու

en: WP Max Upload Size
hy: WP վերբեռնման լիմիտ

en: WP Memory Limit
hy: WP հիշողության լիմիտ

en: WP Multisite Enabled
hy: Բազմակայք WP

en: WP Version
hy: WP տարբերակ

en: Wales
hy: Ուելս

en: Watch Tutorials
hy: Դիտել ուղեցույցերը

en: Water Polo
hy: Ջրագնդակ

en: Water Sports
hy: Ջրային մարզաձևեր

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
hy: Այս հղումները կօգնեն ձեզ արագ կողմնորոշվել՝

en: Web Server Info
hy: Վեբ Սերվեր

en: Welcome to SportsPress
hy: Բարի գալուստ SportsPress

en: Welcome to SportsPress %s
hy: Բարի գալուստ SportsPress %s

en: Western Sahara
hy: Արևմտյան Սահարա

en: What's new:
hy: Ի՞նչ կա-չկա

en: Yemen
hy: Յեմեն

en: Yes
hy: Այո

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
hy: Ձեր սերվերի վրա չի գործում ոչ fsockopen և ոչ էլ cURL: PayPal IPN և նման այլ ծրագրեը չեն կարող աշխատել: Դիմեք ձեր հոսթինգ-պրովայդերին:

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
hy: Ձեր սերվերի վրա <a href="%s">SOAP կլիենտ</a>  չի գործում: Որոշ փլագիններ կարող են խնդիրներ առաջացնել:

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
hy: Ձեր սերվերի վրա գործում է cURL, իսկ fsockopen-ը անջատված է։

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
hy: Ձեր սերվերի վրա գործում են fsockopen և cURL

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
hy: Ձեր սերվերի վրա գործում է fsockopen, իսկ cURL-ը անջատված է։

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
hy: Ձեր սերվերի վրա գործում է SOAP կլիենտ

en: Your settings have been saved.
hy: Ձեր կարգավորումները պահպանվեցին։

en: Zambia
hy: Զամբիա

en: Zimbabwe
hy: Զիմբաբվե

en: [link]Get the download link[/link].
hy: [link]Ստացեք ներբեռնման հղումը[/link]:

en: against
hy: ընդունած

en: by
hy: &mdash;

en: days
hy: օր

en: events
hy: խաղ

[ctx: example]
en: Fixtures & Results
hy: Խաղեր և արդյունքներ

[ctx: example]
en: Player Ranking
hy: Խաղացողի վարկանիշը

[ctx: example]
en: Primary League
hy: Հիմնական Լիգա

[ctx: example]
en: Roster
hy: Ցանկ

[ctx: example]
en: Secondary League
hy: Երկրորդական Լիգա

[ctx: example]
en: This is an example %1$s. As a new SportsPress user, you should go to <a href=\"%3$s\">your dashboard</a> to delete this %1$s and create new %2$s for your content. Have fun!
hy: Սա %1$s օրինակ է: Որպես SportsPress-ի նոր օգտագործող դուք պետք է այցելեք <a href=\"%3$s\">Կառավահանակ</a>, հեռացնեք այս %1$s և ձեզ համար ստեղծեք նոր %2$s: Վայելե՛ք:

en: for
hy: խփած

en: hrs
hy: ժամ

en: is available
hy: հասանելի է

en: mins
hy: րոպե

[ctx: mode setting description]
en: Who competes in events?
hy: Ո՞վքեր են մրցում:

en: players
hy: խաղացողներ

en: secs
hy: վրկ.

en: teams
hy: թիմ

en: version
hy: տարբերակ
