SportsPress - en to hr translation catalogue (419 entries)

en: &mdash; None &mdash;
hr: &mdash; Ništa &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
hr: &mdash; Választás &mdash;

en: (no title)
hr: (bez naslova)

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
hr: <code>%s</code> verzija <strong style="color:red">%s</strong> Je zastarjela. Verzija jezgre je %s

en: <strong>Your theme does not declare SportsPress support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a SportsPress theme :)
hr: <strong>Vaša tema nije definirala podršku za SportsPress</strong> &#8211; Ako uočite probleme sa izgledom vaše stranice pročitajte naš vodič za integraciju ili odaberite SportsPress temu :)

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hr: Radnja neuspjela. Molimo osvježite stranicu i pokušajte ponovno.

en: Add New
hr: Dodaj novo

en: Add New Calendar
hr: Dodaj novi kalendar

en: Add New Column
hr: Dodaj novi stupac

en: Add New Event
hr: Dodaj novi događaj

en: Add New League Table
hr: Dodaj novu tablicu lige

en: Add New Player
hr: Dodaj novog igrača

en: Add New Player List
hr: Dodaj novi popis igrača

en: Add New Statistic
hr: Dodaj novu statistiku

en: Add New Team
hr: Dodaj novu ekipu

en: Add icon
hr: Dodaj ikonu

en: Add logo
hr: Dodaj logo

en: Add photo
hr: Dodaj sliku

en: Add video
hr: Dodaj video

en: Address
hr: Adresa

en: Adjustments
hr: Podešavanja

en: Afghanistan
hr: Afganistan

en: Africa
hr: AFRIKA

en: Albania
hr: Albanija

en: Algeria
hr: Alžir

en: Align
hr: Poravnaj u blok

en: All
hr: Sve

en: All done!
hr: Sve završeno!

en: Andorra
hr: Andora

en: Antigua and Barbuda
hr: Antigua i Barbuda

en: Armenia
hr: Armenija

en: Article
hr: Članak

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Asia
hr: AZIJA

en: Attended
hr: Odigrano

en: Australia
hr: Australija

en: Austria
hr: Austrija

en: Average
hr: Prosječan

en: Away
hr: U gostima

en: Azerbaijan
hr: Azerbajdžan

en: Background
hr: Pozadina

en: Bahamas
hr: Bahami

en: Bahrain
hr: Bahrein

en: Bangladesh
hr: Bangladeš

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Bhutan
hr: Butan

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Bolivia
hr: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

en: Botswana
hr: Bocvana

en: Brunei
hr: Brunej

en: Bulgaria
hr: Bugarska

en: Burma
hr: Mijanma

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Calendars
hr: Kalendar

en: Cambodia
hr: Kambodža

en: Cameroon
hr: Kamerun

en: Canada
hr: Kanada

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cape Verde
hr: Zeleni Rt

en: Center
hr: Centar

en: Central African Republic
hr: Srednjoafrička Republika

en: Chad
hr: Čad

en: Changes saved.
hr: Promjene snimljene.

en: Cheatin&#8217; huh?
hr: Varate&#8217; ups?

en: Chile
hr: Čile

en: China
hr: Kina

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Column
hr: Stupac

en: Columns
hr: Stupci

en: Columns:
hr: Stupci:

en: Comoros
hr: Komori

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: Costa Rica
hr: Kostarika

en: Countdown
hr: Odbrojavanje

en: Croatia
hr: Hrvatska

en: Cuba
hr: Kuba

en: Current Team
hr: Trenutna ekipa

en: Current Teams
hr: Trenutna ekipa

en: Custom CSS
hr: Prilagođeni CSS

en: Custom:
hr: Prilagodljivo:

en: Cyprus
hr: Cipar

en: Czech Republic
hr: Češka Republika

en: Date
hr: Datum

en: Date Format
hr: Format datuma

en: Date/Time:
hr: Datum/vrijeme:

en: Date:
hr: Datum:

en: Default
hr: Zadano

en: Delete row
hr: Obriši redak

en: Delimiter
hr: Razdjeljnik

en: Democratic Republic of the Congo
hr: Demokratska Republika Kongo

en: Denmark
hr: Danska

en: Descending
hr: Silazno

en: Description
hr: Opis

en: Details
hr: Detalji

en: Disable
hr: Onemogući

en: Display link to view all events
hr: Pokaži link na pregled događaja

en: Display link to view all players
hr: Prikaži poveznicu za pregled svih igrača

en: Display logos
hr: Prikaži logo

en: Display maps
hr: Prikaže karte

en: Display national flags
hr: Prikaži zastavu države

en: Display photos
hr: Prikaži sliku

en: Display player names on hover
hr: Prikaži ime igrača "on hover"

en: Display venue
hr: Prikaži lokaciju

en: Djibouti
hr: Džibuti

en: Docs
hr: Dokumenti

en: Dominica
hr: Dominika

en: Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

en: East Timor
hr: Istočni Timor

en: Ecuador
hr: Ekvador

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Calendar
hr: Uredi kalendar

en: Edit Column
hr: Uredi stupac

en: Edit Event
hr: Uredi događaj

en: Edit League Table
hr: Uredi tablicu lige

en: Edit Player
hr: Uredi igrača

en: Edit Player List
hr: Uredi popis igrača

en: Edit Season
hr: Uređivanje sezone

en: Edit Statistic
hr: Uredi statistiku

en: Edit Team
hr: Uredi ekipu

en: Edit Venue
hr: Uređivanje lokacije

en: Egypt
hr: Egipat

en: Enable
hr: Omogući

en: Equation
hr: Formula

en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorska Gvineja

en: Eritrea
hr: Eritreja

en: Estonia
hr: Estonija

en: Ethiopia
hr: Etiopija

en: Europe
hr: EUROPA

en: Event
hr: Esemény

en: Event Options
hr: Opcije događaja

en: Events
hr: Zbivanja

en: Fiji
hr: Fidži

en: Finland
hr: Finska

en: France
hr: Francuska

en: Friendly
hr: Prijateljska

en: Frontend Styles
hr: Stilovi sučelja

en: Gallery
hr: Galerija

en: Gambia
hr: Gambija

en: General
hr: Općenito

en: General Options
hr: Općenite opcije

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Germany
hr: Njemačka

en: Get Started
hr: Započnite

en: Get System Report
hr: Dobij izvještaj sistema

en: Ghana
hr: Gana

en: Go to SportsPress Settings
hr: Idi na SportsPress postavke

en: Google Maps
hr: Google karte

en: Greece
hr: Grčka

en: Grouping
hr: Grupiranje

en: Guatemala
hr: Gvatemala

en: Guinea
hr: Gvineja

en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisau

en: Guyana
hr: Gvajana

en: Hide this notice
hr: Sakrij ovu obavijest

en: Home
hr: Početna

en: Home URL
hr: Početni URL

en: Hong Kong
hr: Hong Kong S.A.R. Kine

en: Hungary
hr: Mađarska

en: Iceland
hr: Island

en: Icon
hr: Ikona

en: Icons
hr: Ikone

en: Import
hr: Uvoz

en: Import Events
hr: Uvezi događaje

en: Import Players
hr: Uvezi igrače

en: Import Teams
hr: Uvezi ekipe

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> events and skipped <strong>%s</strong>.
hr: Uvoz događaja je završen. Uvezeno je <strong>%s</strong>  događaja, a preskočeno <strong>%s</strong>.

en: India
hr: Indija

en: Indonesia
hr: Indonezija

en: Insert %s
hr: Umetni %s

en: Insert into %s
hr: Ubaci u %s

en: Insert row after
hr: Umetni redak poslije

en: Installed Plugins
hr: Instalirani dodaci

en: Iraq
hr: Irak

en: Ireland
hr: Irska

en: Israel
hr: Izrael

en: Italy
hr: Italija

en: Ivory Coast
hr: Obala Bjelokosti

en: Jamaica
hr: Jamajka

en: Kazakhstan
hr: Kazakstan

en: Kenya
hr: Kenija

en: Key
hr: Ključ

en: Kuwait
hr: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

en: Label
hr: Naziv

en: Last 10
hr: Zadnjih 10

en: Last 5
hr: Zadnjih 5

en: Latvia
hr: Latvija

en: Layout
hr: Razmještaj

en: League Table
hr: Tablica lige

en: League Tables
hr: Tablica lige

en: Lebanon
hr: Libanon

en: Left
hr: Lijevo

en: Lesotho
hr: Lesoto

en: Liberia
hr: Liberija

en: Libya
hr: Libijska Arapska Džamahirija

en: Liechtenstein
hr: Lihtenštajn

en: List
hr: Popis

en: Lithuania
hr: Litva

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: M j, Y @ G:i
hr: j. F Y. @ H:i

en: Macau
hr: Makao S.A.R. Kine

en: Macedonia
hr: Bivša Jugoslavenska Republika Makedonija

en: Madagascar
hr: Madagaskar

en: Malawi
hr: Malavi

en: Malaysia
hr: Malezija

en: Maldives
hr: Maldivi

en: Manual
hr: Ručno

en: Marshall Islands
hr: Maršalovi Otoci

en: Mauritania
hr: Mauritanija

en: Mauritius
hr: Mauricijus

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Micronesia
hr: Mikronezija

en: Moldova
hr: Moldavija

en: Monaco
hr: Monako

en: Mongolia
hr: Mongolija

en: Montenegro
hr: Crna Gora

en: Morocco
hr: Maroko

en: Mozambique
hr: Mozambik

en: Name
hr: Ime

en: Namibia
hr: Namibija

en: Nationality
hr: Država

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: New
hr: Novo

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: Next
hr: Sljedeće

en: Next Steps
hr: Sljedeći koraci

en: Nicaragua
hr: Nikaragva

en: Nigeria
hr: Nigerija

en: No
hr: Ne

en: No overrides present in theme.
hr: Nije prisutno nadjačavanje u temi

en: No results found.
hr: Nema rezultata pretrage.

en: None
hr: Nijedno

en: North America
hr: SJEVERNA AMERIKA

en: North Korea
hr: Koreja, Sjeverna

en: Northern Ireland
hr: Sjeverna Irska

en: Norway
hr: Norveška

en: Now
hr: Sada

en: Number of events to show:
hr: Broj događaja za prikaz:

en: Number of players to show:
hr: Broj igrača za prikaz:

en: Number of teams to show:
hr: Broj ekipa za prikaz:

en: Oceania
hr: OCEANIJA

en: PHP Version
hr: PHP verzija

en: Papua New Guinea
hr: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
hr: Paragvaj

en: Parent
hr: Matično

en: Parent:
hr: Szülő:

en: Performance
hr: Izvedba

en: Philippines
hr: Filipini

en: Photo
hr: Slika

en: Played
hr: Odigrano

en: Player
hr: Igrač

en: Player List
hr: Popis igrača

en: Player Lists
hr: Popis igrača

en: Players
hr: Igrači

en: Please include this information when requesting support:
hr: Molimo uključite ove informacije kada tražite podršku:

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Poland
hr: Poljska

en: Position
hr: Pozicija

en: Preview
hr: Predpregled

en: Preview %s
hr: Predpregled %s

en: Previous
hr: Prethodno

en: Primary
hr: Primarno

en: Profile
hr: Profil

en: Published
hr: Objavljeno

en: Qatar
hr: Katar

en: Remove icon
hr: Ukloni ikonu

en: Remove logo
hr: Ukloni logo

en: Remove photo
hr: Ukloni sliku

en: Remove video
hr: Ukloni video

en: Republic of the Congo
hr: Kongo

en: Results
hr: Rezultati

en: Right
hr: Desno

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Russia
hr: Rusija

en: Rwanda
hr: Ruanda

en: SP Configuration
hr: SP konfiguracija

en: SP Version
hr: SP verzija

en: SUHOSIN Installed
hr: SUHOSIN instaliran

en: Saint Kitts and Nevis
hr: Sveti Kristofor i Nevis

en: Saint Lucia
hr: Sveta Lucija

en: Saint Vincent and the Grenadines
hr: Sveti Vincent i Grenadini

en: Sao Tome and Principe
hr: Sveti Toma i Prinsipe

en: Satellite
hr: Satelit

en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

en: Save
hr: Snimi

en: Scheduled
hr: Odgođena objava

en: Scotland
hr: Škotska

en: Scripts
hr: Skripte

en: Search
hr: Pretraži

en: Season
hr: Sezona

en: Seasons
hr: Sezone

en: Select %s
hr: Odaberi %s

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select Icon
hr: Izaberi ikonu

en: Select Logo
hr: Izaberi logo

en: Select Photo
hr: Izaberi sliku

en: Select...
hr: Izaberi...

en: Serbia
hr: Srbija

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.

en: Seychelles
hr: Sejšeli

en: Shortcode
hr: Kod

en: Show all
hr: Pokaži sve

en: Show all positions
hr: Pokaži sve pozicije

en: Show all seasons
hr: Pokaži sve sezone

en: Show all teams
hr: Pokaži sve ekipe

en: Sierra Leone
hr: Sijera Leone

en: Singapore
hr: Singapur

en: Site URL
hr: URL stranice

en: Slovakia
hr: Slovačka

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Solomon Islands
hr: Solomonski Otoci

en: Somalia
hr: Somalija

en: Sorry, there has been an error.
hr: Ispričavamo se, ali došlo je do pogreške.

en: Sort Order
hr: Način sortiranja

en: Sort Order:
hr: Način poretka:

en: Sort by:
hr: Sortiraj po:

en: South Africa
hr: Južnoafrička Republika

en: South America
hr: JUŽNA AMERIKA

en: South Korea
hr: Južna Koreja

en: Spain
hr: Španjolska

en: SportsPress Shortcodes
hr: SportPress kodovi

en: Sri Lanka
hr: Šri Lanka

en: Statistic
hr: Statistika

en: Statistics
hr: Statistika

en: Styles and Scripts
hr: Stilovi i skripte

en: Substitute
hr: Zamjene

en: Substitutes
hr: Zamjene

en: Success!
hr: Uspjeli ste!

en: Suriname
hr: Surinam

en: Swaziland
hr: Svazi

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: System Status
hr: Status sustava

en: Table Columns
hr: Stupci tabele

en: Tables
hr: Tablice

en: Taiwan
hr: Tajvan

en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

en: Tanzania
hr: Tanzanija

en: Team
hr: Ekipa

en: Teams
hr: Ekipe

en: Templates
hr: Predlošci

en: Text
hr: Tekst

en: Thailand
hr: Tajland

en: Thank you for updating to the latest version!
hr: Hvala na ažuriranju na najnoviju verziju!

en: Thanks for installing!
hr: Hvala na instalaciji!

en: Thanks, all done!
hr: Hvala, sve je gotovo!

en: The CSV is invalid.
hr: CSV nije u važećem formatu.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
hr: Opis nije sastavni dio teme, ali neke teme ga mogu prikazati.

en: Theme
hr: Tema

en: Theme Integration Guide
hr: Vodič za integraciju teme

en: Theme Name
hr: Ime teme

en: Theme Version
hr: Verzija teme

en: This week
hr: Ovaj tjedan

en: Time
hr: Vrijeme

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Title
hr: Naslov

en: Title:
hr: Naslov:

en: Today
hr: Danas

en: Total
hr: Ukupno

en: Translators
hr: Prevoditelji

en: Trinidad and Tobago
hr: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
hr: Tunis

en: Turkey
hr: Turska

en: Ukraine
hr: Ukrajina

en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom
hr: Velika Britanija

en: United States
hr: Sjedinjene Države

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Uploaded to this %s
hr: Učitaj u %s

en: Uruguay
hr: Urugvaj

en: User
hr: Korisnik

en: Values
hr: Vrijednosti

en: Vatican City
hr: Grad Vatikan

en: Venue
hr: Lokacija

en: Venues
hr: Lokacije

en: Version %s
hr: Inačica %s

en: Vietnam
hr: Vijetnam

en: View
hr: Pregled

en: View All
hr: Prikaži sve

en: View Calendar
hr: Vidi kalendar

en: View Event
hr: Vidi događaj

en: View Events
hr: Vidi događaje

en: View League Table
hr: Vidi tablicu lige

en: View Player
hr: Vidi igrača

en: View Player List
hr: Vidi popis igrača

en: View Players
hr: Vidi igrače

en: View Team
hr: Vidi ekipu

en: View Teams
hr: Vidi ekipe

en: View all events
hr: Vidi sve događaje

en: View all players
hr: Vidi sve igrače

en: View full table
hr: Vidi cijelu tablicu

en: Visit Site
hr: Posjeti web stranicu

en: Visit plugin homepage
hr: Posjeti stranicu dodatka

en: WP Debug Mode
hr: WP Debug Mod

en: WP Language
hr: WP jezik

en: WP Memory Limit
hr: WP limit memorije

en: WP Multisite Enabled
hr: WP Multisite uključen

en: WP Version
hr: WP verzija

en: Welcome to SportsPress
hr: Dobrodošli u SportsPress

en: Welcome to SportsPress %s
hr: Dobrodošli u SportsPress %s

en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

en: What's new:
hr: Što je novo:

en: Yemen
hr: Jemen

en: Yes
hr: Da

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše postavke su spremljene.

en: Zambia
hr: Zambija

en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

en: against
hr: protiv

en: by
hr: od

en: days
hr: Dana

en: hrs
hr: Sati

en: mins
hr: Minuta

en: players
hr: igrači

en: secs
hr: Sekundi

en: teams
hr: ekipe

en: version
hr: verzija
